ویترین فناوری | امنیت حرفه ای


سازنده کنترل دسترسی TDSi یکی دیگر از رویدادهای نمایشگاه فناوری امنیتی خود را در ریاض و دمام در عربستان سعودی میزبانی کرده است.

شرکت‌کنندگان همچنین سخنرانی‌ها و توصیه‌های عملی را از تولیدکنندگان امنیتی بریتانیا شنیدند، مانند شرکت امنیت محیطی یکپارچه Harper Chalice Group (ارائه‌شده توسط Building Defense Systems)، ارائه‌دهنده راه‌حل‌های انتقال صنعتی و برق KBC Networks، سازنده دوربین‌های مدار بسته و راه‌حل‌های کنترل 360 Vision Technology، سازنده مبلمان اتاق کنترل LundHalsey، ارائه‌دهنده فناوری سرور Secure Logiq، شرکت تجزیه و تحلیل ویدیویی مبتنی بر هوش مصنوعی VCA Technology، و ارائه‌دهنده پلتفرم امنیتی یکپارچه Veracity.

این رویدادها توسط فیل تننت، مدیر توسعه تجارت بین المللی TDSi، به همراه تیمش حسن احمد و سباستین بوتلا سازماندهی و ارائه شدند. فیل پس از آن گفت: “ما هیجان زده بودیم که ویترین خود را به عربستان سعودی ببریم، بازاری پر جنب و جوش که پذیرای بهترین فناوری ها و خدمات امنیتی بریتانیا است. ما همچنین خوشحال شدیم که صحنه را با تعدادی از ارائه دهندگان متخصص دیگر به اشتراک بگذاریم تا یک برنامه واقعاً آموزنده و متنوع برای شرکت کنندگان ارائه دهیم.

هم ریاض و هم دمام، هر کدام بیش از 50 متخصص امنیتی در آن حضور داشتند و صبحگاهی از ارائه‌ها و سپس بعد از ظهر نمایشگاه محصول، که فرصت صحبت مستقیم با تولیدکنندگان را فراهم کرد تا اطلاعات بیشتری در مورد محصولات آنها از نزدیک پیدا کنند، ارائه کردند.

فیل همچنین در یک رویداد وزارت تجارت بین‌الملل بریتانیا با تمرکز بر فناوری امنیتی شرکت کرد و این فرصت را داشت که با شرکت‌ها در مورد پروژه‌های Vision 2030 در عربستان سعودی و الزامات امنیتی و کنترل دسترسی آنها برای حمایت از این طرح‌های زیرساختی جدید صحبت کند.

این به دنبال رویدادهای مشابهی در دبی و بحرین در اکتبر گذشته است که یک جلسه عملی تعاملی رایگان با کاوش در آخرین محصولات کنترل دسترسی TDSi و ارائه‌هایی از شرکای فناوری آن KBC Networks و SimonsVoss برگزار شد. بازدید از: www.tdsi.co.uk.
منبع: https://professionalsecurity.co.uk/products/access-control/technology-showcase/