ویترین فناوری | امنیت حرفه ای


سازنده امنیت دسترسی TDSi طی نمایشگاه های اخیر فناوری امنیتی خود در دبی و بحرین با بیش از 50 نصب کننده، مشخص کننده و توزیع کننده امنیتی ملاقات کرد. هر نمایشگاه یک جلسه تعاملی رایگان بود که آخرین محصولات دسترسی سازنده را بررسی می‌کرد و ارائه‌هایی از شرکای فناوری شرکت مانند شبکه‌های KBC و SimonsVoss ارائه می‌شد.

ویترین ها توسط فیل تننت، مدیر توسعه تجارت بین المللی TDSi برگزار شد. وی سپس گفت: «این سمینارهای فنی فرصتی عالی برای ایجاد شبکه بود و ارائه‌هایی از شرکای فناوری استراتژیک ما ارائه شد. شبکه های KBC، SimonsVoss، و شرمنده. آنها همچنین فرصتی برای صحبت با کارشناسان در مورد پروژه ها یا الزامات خاص هستند. با بازار قوی راه‌حل‌های مدیریت زمان و حضور و غیاب و بازدیدکنندگان، ارائه‌هایی از طرف شرکای ما Thinking Software درباره راه‌حل RotaOne زمان و حضور و غیاب و راه‌حل‌های مدیریت بازدیدکنندگان که با TDSi یکپارچه می‌شوند، ارائه شد. پلت فرم GARDiS با استفاده از REST API ما.”

جان دیویس، مدیر عامل TDSi افزود: “ما بسیار خوشحالیم که این فرصت آموزشی پشتیبانی فنی اضافی را با شرکای فناوری خود برای نصب کنندگان و مشتریان در منطقه فراهم می کنیم. این فرصت عالی برای تعامل با مشتریان فعلی خود در خاورمیانه و ملاقات با سیستم‌های یکپارچه‌کننده‌هایی بود که ممکن است در TDSi جدید باشند.

این شرکت همچنین یک ارائه کلی در مورد راه حل های حفاظت محیطی و تشخیص نفوذ SORHEA، شرکت خواهر گروه VITAPROTECH خود و نحوه ادغام این راه حل ها با GARDiS ارائه کرد.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/training/technology-showcases/