ویدیوی تن پوش برای زندان | امنیت حرفه ای


حدود 13000 دوربین با بدن پوشیده شده برای افسران زندان و خدمات مشروطیت اعلیحضرت در انگلستان و ولز تهیه می شود.

به گفته سازنده موتورولا، این استقرار با ضبط شواهد ویدیویی و صوتی به ایمنی افسران و همچنین اعتماد و شفافیت برای کارکنان و زندانیان به طور یکسان کمک می کند. دوربین بدنه VB400 ضبط ویدیو و صدا را ارائه می‌کند و با پیش‌ضبط خودکار، برای ثبت تعاملات از ابتدا تا انتها همراه است.

هنگام امضای وظیفه، افسران دوربین‌ها را به اسکله‌های خود بازمی‌گردانند و فیلم‌های روز را در پلتفرم مدیریت شواهد VideoManager آپلود و ذخیره می‌کنند. عمر باتری بدنه این دوربین 12 ساعت است.

Fergus Mayne، مدیر کشور بریتانیا و ایرلند در Motorola Solutions، گفت: “ما شاهد یک روند رو به رشد در استفاده از فناوری امنیت ویدئویی توسط زندان ها هستیم تا به تیم های خط مقدم خود کمک کنند تا نقش های خود را ایمن و شفاف انجام دهند. سرمایه‌گذاری دولت بریتانیا بر روی دوربین‌های بدن برای افسران تمام زندان‌های بخش دولتی در سراسر انگلستان و ولز، اهمیت حیاتی این فناوری را در کمک به حفظ ایمنی و امنیت در سراسر عملیات زندان برجسته می‌کند.

این یکی از بزرگترین سفارشات برای پوشیدن بدن بخش عمومی است. پلیس شامل بزرگترین نیروی بریتانیا، پلیس متروپولیتن نیز می باشد کاربران معمولی از بدن پوشیده شده به طور جداگانه، پلیس شهر لندن VB400 بدنه فرسوده را برای نیروی خود عرضه خواهد کرد.

Supt Neal Donohoe از پلیس شهر لندن وی گفت: «پلیس شهر لندن برای اطمینان از اینکه لندن مقصدی امن و جذاب است، متعهد شده است و دوربینی که از بدن استفاده می‌شود به افسران ما کمک می‌کند تا به خدمت و محافظت از افرادی که در شهر زندگی می‌کنند، کار می‌کنند و از آن بازدید می‌کنند، ادامه دهند. فن‌آوری ویدیویی جدید فیلم‌های با ارزشی از رویداد را ضبط می‌کند که سابقه‌ای عینی برای ارتقای شفافیت و مسئولیت‌پذیری فراهم می‌کند و در عین حال به حفظ امنیت افسران و جوامع ما کمک می‌کند.»

استفاده از این نیرو با پلتفرم پلیس دیجیتال سیار Pronto، فیلم‌های ویدئویی را با سایر اطلاعات گزارش حادثه هماهنگ می‌کند و اتصالات با طیف وسیعی از حسگرها، ضبط را در هنگام وقوع رویدادهای مهم، مانند فشار دادن دکمه اضطراری توسط افسر در رادیو قابل حمل MXP600 TETRA، خودکار می‌کند.

بدنه موتورولا توسط خدمات آمبولانس لندن، بزرگراه های ملی و اپراتورهای راه آهن نیز استفاده می شود.

زمینه

بازرسان رسمی ماه گذشته در یک گزارش در HMP Feltham B در خارج از لندن که مردان جوان 18 تا 21 ساله را نگهداری می کند، اظهار داشت که زندانیان به بازرسان گفتند که در ترس از مورد تعرض زندگی می کنند و بسیاری از آنها ترس از ترک سلول های خود برای شرکت در آموزش داشتند. چارلی تیلور، رئیس بازرس زندان‌ها، گفت: «سطوح خشونتی که در فلتهام یافتیم غیرقابل قبول بود. با این وجود، کارکنان زندان در شرایط بسیار دشوار، از جمله مقابله با خشونت و در نهایت کاهش خشونت، موفق به انجام کارهای چشمگیر شدند.»

عکس مارک رو; دیوار زندان میدستون
منبع: https://professionalsecurity.co.uk/news/government/body-worn-video-for-prisons/