ویژگی های کنترل دسترسی پس از همه گیری – شماره 7 2022 – Paxton

برنامه Paxton Key برای Paxton10 محصول دیگری است که در طول همه گیری مفید بود. این به مدیران سایت اجازه می دهد تا در عرض چند ثانیه مجوزهای دسترسی بازدیدکنندگان را به یک ساختمان به صورت مجازی ارسال کنند. کاربران می توانند از گوشی های هوشمند یا ساعت های هوشمند خود به عنوان توکن های الکترونیکی استفاده کنند که Paxton از آن به عنوان اعتبار هوشمند یاد می کند. این بدان معنی است که تماس حضوری ضروری نیست و می تواند تعداد نقاط تماس را هنگام پیمایش یک سایت محدود کند.

Paxton ویژگی های خاص COVID را در نتیجه همه گیری برای سیستم های امنیتی Net2 و Paxton10 خود راه اندازی کرد. این ویژگی‌ها در آن زمان با استقبال خوبی مواجه شدند و همچنان کاربردهای واقعی دارند که می‌تواند برای مدیران ساختمان در سطح بین‌المللی مفید باشد.

استیو رولندز، مدیر بخش مدیریت محصول پکستون، توضیح می‌دهد: «این ویژگی‌ها اکنون که محدودیت‌های اجتماعی پشت سر ما هستند، هنوز مفید هستند. مدیریت اشغال می تواند با محرک ها و اقدامات برای یک تجربه خودکار یکپارچه شود. با استفاده از ویژگی‌ها در کنار هم، وقتی سطح اشغال به یک عدد تعیین‌شده رسید، سیستم می‌تواند به‌طور خودکار اقدامی را آغاز کند – به عنوان مثال، برای خاموش کردن وسیله‌ای مانند چراغ‌ها یا تهویه مطبوع هنگامی که سطح اشغال در یک منطقه تعیین‌شده به صفر رسید.

«کنترل نقطه بازرسی به مدیران سایت اجازه می‌دهد تا هویت بازدیدکننده یا کارمند را قبل از اعطای دسترسی تأیید کنند. این یک ویژگی کارآمد برای محدود کردن دسترسی در قسمت پذیرش یا ورودی ساختمان است. این می تواند به اطمینان از ایمنی افراد و دارایی های یک ساختمان کمک کند.”

ویژگی های کنترل دسترسی پس از همه گیری

شماره 7 2022 کنترل دسترسی و مدیریت هویت، محصولات، تجاری (صنعتی)

مدیریت اشغال به مدیران تسهیلات اجازه می دهد تا تعداد افراد در یک منطقه انتخابی را محدود کنند. با ممانعت از دسترسی یا ارسال اعلان به مدیر ساختمان زمانی که یک فضا به ظرفیت کامل نزدیک می شود. کنترل ایست بازرسی می تواند به کاربران کمک کند قبل از اجازه دسترسی از طریق یک ایست بازرسی، در یک مکان باقی بمانند. ویژگی‌ها می‌توانند با سخت‌افزار اسکن حرارتی ادغام شوند تا تشخیص دهند که آیا یک فرد دارای دمای بالا است یا خیر.


کلید پکستون

Paxton مدیریت اشغال و کنترل ایست بازرسی را برای سیستم کنترل دسترسی Net2 خود در سال 2020 معرفی کرد. هر دو ویژگی از مدیریت جریان افراد در اطراف ساختمان برای کاهش خطر انتشار ویروس در یک منطقه پرجمعیت پشتیبانی می کنند.

رولندز می‌گوید: «Paxton Key یکی از ویژگی‌های Paxton10 است و متناسب با نیازهای مدیران ساختمان و کاربران در یک محیط مدرن است. اعتبارنامه هوشمند بلوتوث رایگان در Paxton10 می‌تواند جایگزین توکن‌های الکترونیکی یا کلیدهای سنتی شود، که می‌تواند به جلوگیری از میکروب‌ها و کاهش هزینه‌ها در صورت گسترش سایت یا نیاز به تغییر قفل کمک کند.

وام)


منبع: https://www.securitysa.com/17865R