پایداری، اعتماد و قابل پیش بینی – شماره 5 2022 – انتشارات تکنیوز – Bosch Building Technologies

پایداری: از نظر “سبز” بودن و کمک به کاهش CO2 انتشارات بوش در تلاش است تا دوربین‌های خود را حتی از راه دور ساده‌تر کند، که این امر باعث می‌شود نصاب‌ها از سفر هر بار که مشکلی پیش می‌آیند و حتی در شرایط خاص، پیکربندی دوربین‌های جدید را نجات دهند.

در حال حاضر، ما شاهد پر شدن این لبه با تعداد روزافزون دستگاه‌ها هستیم، از دستگاه‌های هوشمند مانند دوربین‌ها گرفته تا دستگاه‌های گنگ که فقط داده‌های ساده را به خانه ارسال می‌کنند (مانند دما، رطوبت یا سطح آب). با هوش مصنوعی، می‌توان هوش بیشتری در لبه دوربین‌ها تعبیه کرد که می‌توانند همزمان چندین برنامه هوش مصنوعی را اجرا کنند تا این ویژگی‌ها را در یک دستگاه که ظرفیت پردازش داخلی، حافظه داخلی و همچنین قابلیت اتصال به همه شبکه‌ها را دارد، پیاده‌سازی کند. انواع

با حرکت به دنیای AIoT، برنامه های کاربردی تجزیه و تحلیل لبه نیز برای بهبود کارایی عملیات ساختمان و امنیت، و همچنین شهرهای هوشمند و سایر محیط ها توسعه خواهند یافت. این دوربین ها به سادگی به سرور VSaaS متصل می شوند و نیازی به پیکربندی در سایت ندارند.

Quintin Van Den Berg از شرکت Bosch کنفرانس را راه‌اندازی کرد و سخنرانانی را معرفی کرد که اولین آنها پیتر گلدنهویس، مدیر مؤسسه استراتژی و نوآوری فناوری بود. به عنوان یک آینده پژوه، Geldenhuys اخبار نگران کننده ای داشت، اما با یک نکته مثبت به پایان رسید زیرا آینده، در حالی که قرار بود با رسیدن به اوج مصرف، فرصت هایی برای آماده ها داشته باشد. به ویژه، خبرهای خوب در مورد آفریقا، که تنها قاره ای است که انتظارات جمعیتی مثبتی برای دهه های آینده دارد، صدق می کند.

نوشته اندرو سلدون

خدمات نظارتی بوش

علاوه بر این، تمام ارتقاء پلتفرم‌های مدیریتی یا حتی سیستم‌افزار روی دوربین‌ها، از راه دور انجام می‌شود و ادغام‌کنندگان حتی می‌توانند دوربین‌های بوش مشتریان خود را از راه دور از طریق ابر (برای مدل‌های دوربین خاص) پیکربندی کنند. این سیستم منطبق بر ONVIF است و همچنین به شرکت‌ها اجازه می‌دهد دوربین‌های شخص ثالث سازگار خود را از طریق سرویس ابری مدیریت کنند.

کوئینتین واندن برگ.

یک اعلامیه بزرگ در این رویداد راه حل VSaaS از بوش (Video Surveillance-as-a-A-Service) بود که به شرکت ها این امکان را می دهد که فقط دوربین را در سایت داشته باشند، با هر چیز دیگری که در ابر بوش میزبانی می شود. مزایای هزینه این است که زیرساخت سنتی مورد نیاز برای سرورها، فضای ذخیره‌سازی، پلتفرم‌های مدیریت ویدیو، سوئیچ‌ها و مجوزهای نرم‌افزار حذف شده و با هزینه ماهانه برای خدمات مشابه در فضای ابری جایگزین می‌شود.

دوربینی با تمرکز بر هوش جاده و ترافیک نیز در راه است. این دوربین در عملکردهای مختلف مانند اندازه‌گیری سرعت، جهت و افراد و شناسایی و طبقه‌بندی خودرو، تجزیه و تحلیل‌هایی با دقت بهتر از ۹۵ درصد ارائه می‌دهد.

دوربین‌ها بخش مهمی از آینده لبه را تشکیل خواهند داد (در این مورد، دوربین‌های نظارتی)، زیرا عملیات خود را بسیار فراتر از امنیت گسترش خواهند داد. ما در حال حاضر مراحل اولیه این تغییر را با دوربین هایی که کنترل جمعیت، مدیریت پارکینگ و حتی خواندن دما را انجام می دهند – از جمله عملکردهای دیگر می بینیم.

پایداری، اعتماد و پیش بینی پذیری

شماره 5 2022 کنفرانس ها و رویدادهادوربین مدار بسته, نظارت و مانیتورینگ از راه دور, اخبار, راه حل های یکپارچه

نظارت و مدیریت از راه دور از طریق یک مرورگر وب، یک گوشی هوشمند یا یک برنامه مبتنی بر رایانه شخصی خواهد بود. علاوه بر این، اگرچه یک ویژگی جدید نیست، خطوط پیشرو دوربین های بوش به طور خودکار 16 عملکرد تجزیه و تحلیل تصویری را در هر دوربین در آینده شامل می شوند. دوربین‌های بوش که با راه‌حل VSaaS استفاده می‌شوند نیز انعطاف‌پذیری دارند تا حداکثر 7 روز فیلم ویدیویی را روی دوربین ذخیره کنند و/یا آن را به فضای ابری منتقل کنند، یا فیلم‌هایی را که تحلیل‌گران آن را مشکوک تشخیص می‌دهند به اتاق کنترل مبتنی بر ابر منتقل کنند.

این شرکت بر روی توسعه بیشتر در پردازش لبه برای کاهش پهنای باند و منابع محاسباتی باطن مورد نیاز شرکت‌ها متمرکز شده است و دوربین‌ها را حسگرهای هوشمند می‌سازد (همانطور که Geldenhuys اشاره کرد).

سه برنامه در ابتدا (احتمالاً اواخر امسال) در دسترس خواهد بود. اینها شامل دوربین مدیریت ساختمان ذکر شده است که نیازی به کالیبراسیون ندارد، اما تشخیص دقیق اشیاء (انسان یا غیره) را با تجزیه و تحلیل بلادرنگ در دسترس ارائه می دهد. دوربین‌های محیطی به زودی فواصل تشخیص طولانی‌تر، کالیبراسیون خودکار و حتی توانایی شناسایی مشخص افراد در حال خزیدن را ارائه خواهند کرد.

نیکو برودریک از بوش در جایگاه بعدی قرار گرفت و در مورد سه ستونی که بوش امنیت و آینده مدیریت خود را بر اساس آن بنا می کند صحبت کرد.

AIoT در دوربین های جدید

اعتماد: کاربران نهایی باید بتوانند به کیفیت دوربین های خود و تجزیه و تحلیل هایی که روی آن دوربین ها اجرا می شود اعتماد کنند. Broodryk می‌گوید ضمانت 5 ساله بوش دلیلی بر اعتماد این شرکت به دوربین‌های خود است و او اظهار می‌کند که دوربین‌های فعلی بوش شامل «بهترین تجزیه و تحلیل‌های موجود» هستند.

این مقاله خلاصه ای از اطلاعیه های روز است. مدتی است که AIoT به عنوان «چیز بزرگ بعدی» در صنعت ما مطرح می‌شود و برخی از شرکت‌ها انگشتان خود را در آب می‌گذارند. بوش به این ایده متعهد شده است و در ماه های آینده محصولاتی را برای حمایت از تعهد خود منتشر خواهد کرد.وام)منبع: https://www.securitysa.com/17123R

قدرت پیش بینی: پیش بینی پذیری کلید آینده است. چه تعداد افراد در یک فروشگاه خرده‌فروشی باشد، چه طول صف‌ها یا کنترل ترافیک در بزرگراه‌ها، هوش مصنوعی در حال تغییر است و نحوه استفاده از دوربین‌ها و ارزشی را که به کاربران ارائه می‌دهد تغییر خواهد داد.

Bosch Building Solutions در ماه ژوئیه به راه افتاد و میزبان رویدادی بود که آخرین محصولات خود و مسیری که شرکت در آینده در پیش خواهد گرفت را تبلیغ کرد که بر انتشار راه حل های پیش بینی کننده مبتنی بر پایداری و اعتماد متمرکز است.

این تغییرات در حوزه اقتصاد جهانی خواهد بود، اما با فناوری، به ویژه هوش مصنوعی (AI) و اینترنت اشیا (IoT) نیز تقویت خواهد شد. همانطور که دیده‌ایم که گوشی هوشمند جایگزین بسیاری از چیزهای مستقل قبلی شده است – از تلفن‌ها گرفته تا دوربین‌ها، یادداشت‌های روزانه گرفته تا لیست تماس‌ها، لیست کارهایی که باید انجام دهید و خریدها، و تعداد نگران‌کننده‌ای از چیزهای دیگر – لبه در آینده تأثیر مشابهی خواهد داشت.

هوش مصنوعی اشیا (AIoT)