پتانسیل فناوری امنیت فیزیکی برای کمک به جلوگیری از ضرر خرده فروشی


می‌گوید تحول دیجیتال و حرکت مداوم به سمت پلتفرم‌ها و زیرساخت‌های مبتنی بر ابر، تغییرات قابل‌توجهی را در دنیای امنیت فیزیکی ایجاد کرده است. مورفیان معاون فروش و بازاریابی، مارتین رایدر.

راه‌حل‌های قدیمی قدیمی – یک‌بعدی و تنها قادر به انجام ساده‌ترین عملکردها – به سرعت با راه‌حل‌های آماده شبکه میزبانی جایگزین می‌شوند که اتصال به دستگاه‌ها و قابلیت‌های اشتراک‌گذاری داده چشمگیر را تسهیل می‌کنند. کسب‌وکارها اکنون می‌توانند با انبوهی از فناوری‌های امنیتی که بر روی پلت‌فرم‌های دیجیتالی کار می‌کنند، از دارایی‌ها، اماکن و افراد خود محافظت کنند.

Cloud بسیاری از دستگاه‌ها و حسگرهای IoT را قادر می‌سازد تا با هم کار کنند، که به نوبه خود دقت و قابلیت اطمینان هر راه‌حل امنیتی را بهبود می‌بخشد. استفاده از داده‌ها و پردازش آن‌ها از طریق یک موتور تحلیلی می‌تواند بسیاری از مزایای اضافی فراتر از امنیت را باز کند و چنین راه‌حل‌هایی را به ابزارهای قدرتمندی برای ارتقای هوش تجاری تبدیل کند. توزیع خرده‌فروشی یکی از حوزه‌هایی است که در آن لبه‌های برتر فناوری امنیت فیزیکی و مزایای اضافی آن برای تجارت می‌تواند تفاوت واقعی ایجاد کند و به بهبود دقت تراکنش و افزایش سود از طریق تأیید فروش، پردازش سفارش و موفقیت در تحویل کمک کند.

پردازش سفارش

یک دردسر بزرگ برای صاحبان و مدیران محیط های توزیع خرده فروشی و تدارکات ناشی از ناتوانی در ارائه شواهد به موقع و دقیق در مورد پردازش سفارشات است. وقتی مشتری شکایت می‌کند که یک سفارش گم شده یا ناقص است، یک کسب‌وکار خرده‌فروشی نمی‌تواند انجام دهد جز موافقت با بازپرداخت وجه. هنگامی که یک کسب و کار شکایات متعددی از این نوع دریافت می کند، شروع به اثبات هزینه بر می کند و بررسی هر مورد یا نسبت دادن سرزنش بدون اثبات مطلق بازی نادرست یا خطا در فرآیندهای آن بسیار دشوار می شود.

بنابراین فرآیند انجام سفارش مستلزم دید بیشتر است و به تیم‌های تجربه مشتری و تیم‌های حفاظت از سود کمک می‌کند تا بفهمند مشکلات در کجا رخ می‌دهند تا از پاسخگویی کامل اطمینان حاصل کنند. اینجاست که نوآوری‌ها در فناوری امنیت فیزیکی واقعاً برجسته می‌شوند، با راه‌حل‌های ردیابی و ردیابی که می‌توانند با فناوری امنیتی ارتباط برقرار کنند و در نتیجه یک ابزار جستجوگر تراکنش قدرتمند ایجاد شود که وضوح بسیار مورد نیاز را برای پردازش سفارش به ارمغان می‌آورد.

هوش تجاری

نظارت تصویری، کار کردن با نرم افزار اختصاصی بررسی تراکنش منجر به یک راه حل هوش تجاری می شود که به کاربران امکان می دهد ویدیوی فرآیند برداشت و بسته بندی را با داده های خاصی مانند شناسه تراکنش، شماره مشتری، تاریخ و زمان پیوند دهند. این داده‌ها، که توسط ویدیوی نظارتی پشتیبانی می‌شوند، شواهد غیرقابل انکاری را ارائه می‌دهند که یک سفارش انجام شده و ارسال شده است، و به خرده‌فروش مدارک مهمی را می‌دهد که اگر آن سفارش بعداً در سفر مورد مناقشه قرار گرفت.

با راه‌حلی که می‌تواند سفر محصول را از زمان انتخاب، از طریق بسته‌بندی و تحویل به درب مشتری یا فروشگاه نظارت کند، خرده‌فروشان می‌توانند خیال کامل از اینکه فرآیندهایشان به طور کامل ردیابی می‌شود را داشته باشند و لایه‌ای بسیار مورد نیاز را اضافه کنند. حفاظت از سود ویدیو را می‌توان فوراً در صورت لزوم بازیابی کرد و این شفافیت کامل را در خطوط بسته‌بندی یا حتی در تولید کالاهای خرده‌فروشی فراهم می‌کند، جایی که کنترل کیفیت ممکن است مشکل باشد و در صورت لزوم باید به شواهد مشابهی از فرآیندها و رویه‌ها دسترسی داشت.

بازگشت ها و اختلافات

شواهد ویدئویی تعبیه شده در فرآیند برداشت و بسته بندی به بهبود گسترده مدیریت بازگشت و کمک به اختلافات مشتریان کمک می کند. از آنجایی که اکنون می توان هر سفارش را تا جایی که از ساختمان خارج می شود با ابزارهای مختلف ردیابی کرد، مکان یک سفارش را می توان به راحتی تعیین کرد. پیک سیستم خود را برای ثبت دریافت بسته و تحویل آن خواهد داشت تا بین سامانه بررسی تراکنش و سامانه خود پیک ها، سفر کامل بررسی و تایید شود. اکنون، زمانی که بازگشت کالا توسط مشتری درخواست می‌شود، یا اختلافی ایجاد می‌شود، زمانی که بتوان با فشار دادن یک دکمه، مدارک دقیق، با پشتوانه شواهد ویدیویی را ارائه کرد، مدیریت فرآیند بسیار آسان‌تر است.

توانایی پیوند دادن فرآیندهای دستی به داده های ویدیویی، مسئولیت پذیری و امنیت را برای هر سفارش فراهم می کند. و آن دسته از خرده فروشانی که چنین راه حلی را اجرا کرده اند در حال حاضر از مزایای آن بهره می برند. یک فروشنده معروف لباس خیابانی و لباس ورزشی قبلاً گزارش داده است که درخواست های کالاهای گمشده تا 50 درصد کاهش یافته است و موفقیت تحویل 25 درصد افزایش یافته است که نتیجه مستقیم اجرای یک راه حل بررسی تراکنش در انبارهایش است.

تجمیع داده ها، همراه با پیشرفت در هوش مصنوعی و یادگیری عمیق، به تکامل مداوم دوربین های شبکه اشاره می کند که در آن به طور فزاینده ای برای بسیاری از اهداف دیگر علاوه بر امنیت استفاده می شود. با تبدیل شدن به یک جزء جدایی ناپذیر در عملیات تجاری، چنین راه حل هایی به طور فزاینده ای با فرآیندها و خدمات به عنوان ابزارهای ضروری برای افزودن ارزش واقعی به هم مرتبط خواهند شد. به نظر می رسد که قدرت امنیت فیزیکی در فضای ابری فرآیندهای تجاری را در حال حاضر و آینده تقویت، بهبود و محافظت می کند.

بازدید کنید https://morphean.com/.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/physical-security/potential-for-physical-security-tech-to-help-prevent-retail-loss/