پذیرش 86٪ از مصرف کنندگانی که از پول نقد استفاده می کنند – شماره 2 2023 – Cash Connect

تمپلمور-والترز می‌گوید: «اگرچه این تصور وجود دارد که پذیرش پول نقد گران است، اما واقعیت این است که هزینه رسیدگی و تأمین پول نقد با پذیرش پرداخت‌های کارت مقایسه می‌شود». خرده فروشان می توانند با خودکارسازی مدیریت پول نقد، هزینه های نقدی را بیشتر کاهش دهند. راه حل های امروزی با حذف تطبیق های دستی و بانکی و همچنین نظارت بر شمارش و دوبرابر در زمان و هزینه صرفه جویی می کنند.

اتوماسیون باعث صرفه جویی در زمان و هزینه می شود

برای خرده فروشان، یکی از کلیدهای موفقیت این است که انتخاب مشتریان را در نحوه پرداخت آنها انتخاب کنند، و به آنها امکان می دهد گزینه ای را انتخاب کنند که از نظر سرعت، راحتی، دسترسی و امنیت، نیازهای آنها را برآورده کند. خرده فروشان باید اطمینان حاصل کنند که خریداران می توانند با خیال راحت و راحت در فروشگاه معامله کنند، چه بخواهند از کارت، پول نقد یا کیف پول دیجیتال استفاده کنند.

با تحقیقاتی که نشان می‌دهد تنها 14 درصد از مصرف‌کنندگان آفریقای جنوبی آماده هستند تا کاملاً بدون پول نقد شوند، خرده‌فروشان باید به دنبال راه‌هایی برای تطبیق با روش‌های ترجیحی مشتریان خود برای پرداخت باشند و در عین حال هزینه‌های عملیاتی خود را نیز کاهش دهند. خرده فروشان پیشرو به دنبال خودکارسازی و مدیریت پول نقد برای رسیدن به این هدف هستند.

Cash Connect، یکی از اعضای گروه Connect، راه حل های مدیریت نقدی و پرداخت خودکار را به عنوان بخشی از مجموعه گسترده تر راه حل های فین تک ارائه می دهد. خرده فروشان می توانند برای دسترسی به سرمایه در گردش تنها در 24 ساعت “کلیک و قرض” کنند. اگر صندوق خرده فروشی Cash Connect داشته باشند، بازپرداخت ها در اقساط کوچک روزانه مستقیماً از پول نقد موجود در صندوق کسر می شود تا تأثیر آن بر جریان نقدی محدود شود.

مارک تمپلمور-والترز

به علاوه، این روشی کم‌هزینه برای پرداخت و پذیرش پرداخت‌ها است و به مردم کمک می‌کند تا مخارج خود را با دقت بیشتری مدیریت کنند. همچنین حق اساسی ما برای حفظ حریم خصوصی را تضمین می کند. این ویژگی‌ها، پول نقد را به یکی از فراگیرترین گزینه‌های پرداخت در کشوری تبدیل می‌کند که در آن حدود 11 میلیون نفر زیر بانک هستند (تحقیق BCG).

حمایت از انتخاب مصرف کننده

86 درصد از مصرف کنندگانی که از پول نقد استفاده می کنند را در بر می گیرد

شماره 2 2023 خدمات امنیتی و مدیریت ریسک، صنعت خرده فروشی)

تمپلمور-والترز می‌افزاید: «راه‌حل‌های کنترل خودکار پول نقد به یک جزء ضروری یک فروشگاه خرده‌فروشی موفق تبدیل شده‌اند. خزانه‌های پول نقد هوشمند و قوی که با راه‌حل‌های فین‌تک غنی شده‌اند، می‌توانند صرفه‌جویی ملموسی در هزینه‌ها در ترازنامه خرده‌فروش نشان دهند. مدیریت خودکار پول نقد می تواند تا 40 درصد در زمان و هزینه صرفه جویی کند.

او می‌افزاید: «علی‌رغم رشد پرداخت‌های دیجیتال در چند سال گذشته، پول نقد هنوز نقشی حیاتی در اکوسیستم خرده‌فروشی دارد. “این یک ابزار پرداخت قابل اعتماد است که افراد می توانند بدون دخالت شخص ثالث از آن استفاده کنند. آنها می توانند در صورت کاهش بار و عدم اتصال به اینترنت یا قطع شدن پایانه کارت، با پول نقد پرداخت کنند.

تحقیقات BCG نشان می دهد که امروزه 86 درصد از آفریقای جنوبی حداقل برای برخی از معاملات خود از پول نقد استفاده می کنند. نزدیک به یک سوم (29٪) گفتند که با یک جامعه بدون پول نقد راحت نیستند، در حالی که 95٪ حداقل یک بار در ماه پول نقد را از دستگاه های خودپرداز برداشت می کنند. مارک تمپلمور-والترز، مدیر عملیات در Cash Connect می گوید: این نشان می دهد که حمایت از پرداخت های نقدی برای خرده فروشان مانند همیشه مهم است.


منبع: https://www.securitysa.com/18936R

تمپلمور-والترز می‌گوید: «در محیط چالش‌برانگیز خرده‌فروشی امروز، خرده‌فروشان باید از جدیدترین ابزارها و فن‌آوری‌ها برای بهبود جریان نقدی و کارایی بهره‌برداری کنند. «مدیریت خودکار پول نقد یک پیروزی سریع است زیرا شرکت‌ها را قادر می‌سازد تا از پول نقد محافظت کنند، کارایی کسب‌وکار را افزایش دهند و همزمان در پول خود صرفه‌جویی کنند.»وام)