پرسش فرهنگ توسط SRI – می توانید کمک کنید؟


آیا امنیت بدون فرهنگ صحیح می تواند عالی باشد؟ این سوالی است که امسال توسط مشاور مطرح شده است تحقیق دائمی، به سمت سالانه خود SRI (ابتکار تحقیقات امنیتی) مطالعه.

در حالی که تاکید زیادی بر کیفیت امنیت ارائه شده توسط بخش‌های امنیتی و ارائه‌دهندگان وجود دارد، آیا واقعاً می‌تواند بدون ایجاد نگرش صحیح نسبت به امنیت و تعامل صحیح با امنیت در میان نیروی کار گسترده‌تر، عالی باشد؟ جاودانگی جستجوی دیدگاه افراد امنیتی در مورد اهمیت فرهنگ امنیتی و عوامل موثر بر فرهنگ از جمله روندهای اخیر است.

شما می توانید نظرات خود را به صورت ناشناس از طریق نظرسنجی آنها به اشتراک بگذارید. این برای هر نوع حرفه ای امنیتی باز است. تکمیل نظرسنجی حدود ده دقیقه طول می کشد و آخرین مهلت پاسخگویی جمعه 17 مارس است.

برای شروع نظرسنجی می توانید اینجا را کلیک کنید –

به همه شرکت کنندگان این فرصت داده می شود که پس از انتشار گزارش (در پاییز 2023) به طور خودکار یک نسخه رایگان از یافته ها را دریافت کنند.

درباره SRI

بازدید کنید https://perpetuityresearch.com/security-research-initiative/. مطالعه سال گذشته نقش امنیت در تأثیرگذاری بر بودجه و سال قبل، کووید-19 و پیامدهای آن بود. SRI هر سال موضوع یا بحثی را در زمینه امنیت سایبری یا فیزیکی پوشش می دهد و یافته هایی را که می توانید منتشر می کند رایگان دانلود کنید.

زمینه

اگر به دست آوردن یا حفظ فرهنگ امنیتی مناسب مورد علاقه است، از مقامات بریتانیا دیدن کنید CPNI وب سایت (مرکز حفاظت از زیرساخت های ملی). آنها بیان می‌کنند که «توسعه و حفظ یک فرهنگ امنیتی مؤثر جزء ضروری یک رژیم امنیتی حفاظتی است و به کاهش طیف وسیعی از تهدیدهایی که می‌تواند باعث آسیب فیزیکی، اعتبار یا مالی شود کمک می‌کند». می توانید بیشتر بخوانید در https://www.cpni.gov.uk/security-culture.

تصویر: شکل شرلوک هلمز ساخته شده از لگو، در ویترین فروشگاه لگو در میدان لستر قبل از کریسمس.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/case-studies/culture-query-by-sri-can-you-help/