پروژه زمین بازی حسی | امنیت حرفه ای


همانطور که در نسخه چاپی ماه آوریل مجله امنیتی حرفه ای نشان داده شد، فناوری Securitas راه اندازی شده است – ادغام امنیت الکترونیکی Securitas و Stanley Security. شرکت جدید ارائه دهنده سیستم های امنیتی یکپارچه، متعهد به ابتکار عمل پایداری جامعه است.

در 12 و 13 آوریل، حدود 25 کارمند از Securitas Technology وظیفه برنامه ریزی و توسعه فضای بیرونی در مدرسه Walnuts، در میلتون کینز، پایگاه بریتانیا برای Securitas، به یک زمین بازی حسی را بر عهده خواهند داشت. این پروژه بین فناوری Securitas، ابتکارات فیوژن و خیریه کودکان، قاشق چوبی.

این مدرسه برای 180 کودک و جوان 4 تا 19 ساله، با اختلال طیف اوتیسم (ASD) یا مشکل در ارتباطات اجتماعی، در 9 مایلی دفتر مرکزی Securitas در بریتانیا در Wavendon است. لیزا مونرو، رئیس مدرسه توضیح می‌دهد: «کودکان و جوانان در سایت Hazeley ما از توسعه زمین بازی بسیار خوشحال خواهند شد. این را جوانان ما در نظرسنجی ها و شورای مدرسه مطرح کرده اند، اما بودجه ما در حدی نبوده که بتوانیم این کارها را انجام دهیم. برای مدرسه ای برای جوانان مبتلا به اوتیسم، دسترسی به مناطق بیرونی حیاتی است. این به جوانان کمک می کند تا احساسات خود را تنظیم کنند، یاد بگیرند که با یکدیگر تعامل کنند و سرگرم شوند و تجربه آموزشی خود را بهبود بخشند. مایلیم از همه دست اندرکاران Securitas Technology برای تحقق این امر و ایجاد تفاوت در تجربه یادگیری دانش آموزان تشکر کنیم.

این پروژه به مدت دو روز توسط Fusion Initiatives نظارت خواهد شد که با مشاغل، موسسات خیریه و موسسات دانشگاهی برای ارائه رهبری، مربیگری و تیم سازی با تمرکز بر مسئولیت اجتماعی شرکت همکاری می کند. تعدادی از فیوژن دارای سابقه نظامی هستند. Securitas نیز دارای پرسنل نظامی سابق در نیروی کار خود است. آنها همچنین حمایت خود را از نیروهای مسلح بریتانیا با امضای میثاق نیروهای مسلح و اخیراً جمع آوری کمک مالی برای استفاده از وسیله نقلیه به یک جانباز بی خانمان نشان داده اند.

نمایندگانی از حامی خیریه، Wooden Spoon، به عنوان شریک خیریه قدیمی Securitas در بریتانیا، در ساخت شرکت خواهند داشت. Wooden Spoon پروژه هایی را در سراسر بریتانیا و ایرلند برای حمایت از کودکان و جوانان آسیب پذیر تامین مالی می کند.

Securitas شان کندی، مدیر ارشد اجرایی اروپای مرکزی، گفت: «تعهد به این پروژه نکات مثبت زیادی دارد و همه آنها حول افراد متمرکز هستند، کسانی که در قلب کاری که ما در محل کار و در جوامع گسترده تر خود انجام می دهیم، هستند. نتیجه نهایی، زندگی بسیاری از کودکان را برای سال‌های آینده تحت تأثیر قرار می‌دهد و در روند خلق آن، افرادی که در آن شرکت می‌کنند، چیزی واقعاً بسیار خاص را تجربه خواهند کرد.»

جیمز اومالی، مدیر اجرایی Fusion Initiatives گفت: «این یک تجربه فراموش نشدنی برای کارمندان Securitas Technology خواهد بود. در ابتدا، آنها با مدرسه ملاقات خواهند کرد و یاد خواهند گرفت که این پروژه برای آنها چه معنایی خواهد داشت. سپس به صورت تیمی وظیفه برنامه ریزی و ارائه پروژه را از ابتدا تا انتها بر عهده خواهند داشت. ما واقعاً مشتاقانه منتظریم ببینیم که آنها چگونه با هم همکاری می کنند تا زمین بازی را زنده کنند.”

و سارا وب، مدیر عامل Wooden Spoon افزود: “ما از حامی شرکتی خود Securitas Technology، که کمک مالی او این امکان را برای Wooden Spoon فراهم کرده است تا بودجه ای را برای ساختن فضای حسی در فضای باز برای کودکان با نیازهای اضافی در مدرسه Walnuts فراهم کند، بسیار سپاسگزاریم. این ساخت یک تجربه بسیار ارزشمند و منحصر به فرد برای تیم Securitas Technology است، زیرا آنها فضای حسی فضای باز را زنده می کنند و می توانند تفاوتی که در زندگی کودکان ایجاد می کنند را از نزدیک ببینند.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/integrated-systems/sensory-playground-project/