پروژکتور صدای آماده در فضای باز – شماره 2/3 2023 – Axis Communications SA

• نصب ساده با PoE

ویژگی های کلیدی


منبع: https://www.securitysa.com/19316R

پروژکتور صدای شبکه AXIS C1610-VE جایگزینی برای بلندگوی بوق است که در هر جایی که ظاهر یا قرارگیری در دسترس از اهمیت بالایی برخوردار باشد. به لطف کیفیت صدای طبیعی تر، پیام های مهم همیشه واضح و قابل درک هستند.

Axis Communications یک بلندگوی هوشمند و با قابلیت ادغام آسان را معرفی کرد که سطح پیام‌های صوتی را در محیط‌های بیرونی و داخلی بالا می‌برد. با ظاهر مینیمالیستی و صدای عالی، برای پخش زنده و از پیش ضبط شده پیام های امنیتی و بازدارندگی، دستورالعمل های بهداشتی و ایمنی، و به روز رسانی های اطلاعاتی و حتی موسیقی پس زمینه ایده آل است.

• طراحی شیک و مقاوم در برابر خرابکاری

• تست سلامت از راه دور

بلندگوی IK10 مقاوم در برابر خرابکاری دارای نرم افزار مدیریت صوتی تعبیه شده برای زمان بندی، منطقه بندی و اولویت بندی است. این بر اساس استانداردهای باز برای ادغام آسان با تلفن VoIP، سیستم های مدیریت ویدئو و تجزیه و تحلیل ساخته شده است. پروژکتور صدا برای راه حلی انعطاف پذیر، مقیاس پذیر و مقرون به صرفه به شبکه استاندارد شما متصل می شود. همچنین دارای ویژگی های هوشمند است. پورت های I/O یکپارچه سازی با سیستم ها و دستگاه هایی از جمله سنسورهای PIR، دکمه ها، چراغ های بارق و غیره را امکان پذیر می کنند. علاوه بر این، یک میکروفون داخلی از ارتباطات صوتی دو طرفه پشتیبانی می کند. تست سلامت از راه دور به کاربران اطمینان می دهد که سیستم آنها کار می کند و LED داخلی یک تأیید وضعیت بصری را ارائه می دهد.

• نصب آسان و مناسب برای دماهای 40- تا 55+ درجه سانتیگراد، می توان آن را بر روی دیوارها، سقف ها یا میله ها در هر جایی که ظاهر به اندازه کیفیت صدا اهمیت دارد نصب کرد.وام)

پروژکتور صدای آماده در فضای باز

شماره 2/3 2023 محصولات

• سیستم بلندگوی همه کاره و آماده در فضای باز

• به شبکه استاندارد متصل می شود