پرچم بنفش ساوتهمپتون | امنیت حرفه ای


برو! ساوتهمپتون، منطقه بهبود کسب و کار شهر (BID) وضعیت پرچم بنفش را به دست آورده است. این یک طرح اعتباربخشی توسط انجمن مدیریت شهر و شهر (ATCM) است، برای شهرها و شهرستان‌هایی که اقداماتی را انجام می‌دهند تا اطمینان حاصل شود که مراکز یک شب آنها امن، متنوع، پر جنب و جوش، جذاب و با مدیریت خوب است.

بخشی از برنامه ساوتهمپتون نظافت خیابان، عدم وجود گرافیتی و زباله، همکاری مشترک و یک مرکز تریاژ بود که توسط آمبولانس سنت جانز اداره می شد. برو! ساوتهمپتون گزارش می دهد که در کنار واحد کاهش خشونت شورای شهر برای معرفی یک گشت شبانه در منطقه BID توسط دو پرسنل در روزهای جمعه و شنبه از ساعت 9 شب تا 5 صبح کار کرده است. این اقدامات توسط صندوق خیابان ایمن وزارت کشور تامین شد که بر ایمنی زنان و دختران تاکید کرده است. این صندوق همچنین به BID اجازه داد تا شبکه رادیویی تجاری و خرده فروشی خود را به مکان های شبانه و هتل ها در مرکز شهر گسترش دهد.

ابتکارات دیگر شامل طرح هایی بود که توسط Street Pastors، Synergy Security و پلیس همپشایر اجرا می شد. معرفی “فضاهای امن”، یک منطقه امن پاپ آپ و اتوبوس های بیشتر در شب در دسترس دانش آموزان.

مانند بسیاری از BIDها، ساوتهمپتون تیم های امنیتی و تمیزکاری را اداره می کند که در منطقه BID کار می کنند. به طور خلاصه، ایده پشت BID ها این است که آنها خدماتی را ارائه می دهند، معمولاً در خیابان های بزرگ و همچنین در شهرک های صنعتی، که شوراها یا نمی توانند یا نمی توانند. مانند بازاریابی. اطلاعات بیشتر در مورد BID ها در نسخه چاپی ماه مارس مجله امنیتی حرفه ای.

مت رنیار، عضو کابینه برای شهر امن‌تر، گفت: «اعطا شدن به پرچم بنفش، تحسینی فوق‌العاده و گواهی بر تلاش سخت شورا و شرکای سراسر شهر در تبدیل ساوتهمپتون به مکانی امن‌تر برای زندگی، کار و بازدید است.

ساوتهمپتون با زندگی شبانه متنوع و پر جنب و جوش ما چیزهای زیادی برای ارائه دارد و ما متعهد هستیم که همچنان مقصدی امن باشیم که مردم بتوانند با اطمینان از آن لذت ببرند.

و استفان مانیون، مدیر اجرایی GO! ساوتهمپتون، گفت: “BID متعهد است که شهر را مکان امن تری برای زندگی، خرید و کار کند، بنابراین کسب جایزه پرچم بنفش به ما اطمینان می دهد که اقدامات ما موثر است.

ما مفتخریم که شهر نه تنها امن است، بلکه میهمان پذیر است و می خواهیم به ارائه امنیت، کمک و آرامش خاطر برای بازدیدکنندگان، دانش آموزان و ساکنان ادامه دهیم.

“داشتن این وضعیت یک دستاورد فوق العاده است و به ساوتهمپتون به عنوان مکانی هیجان انگیز، پر رونق و امن برای بازدید در شب کمک می کند. ما مشتاقانه منتظر مراسم اهدای جوایز در لیورپول در اواخر ماه مارس هستیم.

بازدید کنید: www.atcm.org/purple-flag.

عکس از مارک رو; تابستان گذشته، ساوتهمپتون بارگیت.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/commercial-security/purple-flag-for-southampton/