پر کردن شکاف مهارت های فنی – شماره 7 2022

آلترون کارابینا به دلیل اجرای موفقیت آمیز راه حل ها در طیف گسترده ای از صنایع شهرت دارد. یکی از محرک‌های کلیدی این امر، شناخت ما از غیرقابل مذاکره بودن مهارت‌های سطح بالا بوده است. با این کار، ما پیشگام برنامه Smart Skills Sourcing بودیم که شکاف را برای مشاغلی که به چابکی، سرعت و مهارت‌های برتر بدون تعهد طولانی‌مدت استخدام نیاز دارند، پر می‌کند.

دایان ون زیل.

اگر این نامزد تصمیم بگیرد که نیاز به مهارت دارد و مایل به تکمیل گواهینامه برای انجام موفقیت آمیز نقش های خود است، ما آن را مدیریت می کنیم – نه بخش منابع انسانی مشتری. به طور مشابه، آلترون کارابینا با فرآیند مدیریت افراد خود برای کارمندان خود بسیار خوب عمل کرده است، و بنابراین برنامه منابع مهارت های هوشمند از این تجربه استفاده کرده است.

اخیراً، یک تجارت شریک – مانند بسیاری از مشاغل دیگر در کشور – نیاز مبرمی به مهارت‌های مهم فناوری اطلاعات پیدا کرده است. طعنه آمیز این است که کسب و کار مجبور شد به دلیل شیوع بیماری همه گیر که زندگی بخش بازار سازمان را از بین ببرد، تحت یک فرآیند کاهش قیمت قرار گیرد. امروزه، کسب‌وکار فرصتی برای مقیاس‌پذیری دارد، اما هنوز در موقعیتی نیست که بتواند تعهد بلندمدتی داشته باشد.

حل معضل

کمبود مزمن مهارت در بخش فناوری، این امر را بسیار دشوار می کند. مقدار زمان و منابعی که کسب‌وکارها باید صرفاً برای یافتن کاندیدای مناسب سرمایه‌گذاری کنند و سپس نامزد را در یک محیط بسیار رقابتی حفظ کنند، اغلب بیش از آن است که بسیاری از سازمان‌ها تحمل کنند. فراتر از این، استخدام کارکنان تمام وقت ممکن است خطرات زیادی را به همراه داشته باشد، به خصوص اگر یک پروژه یا فرصت جدید فقط 6 یا 12 ماه طول بکشد.

البته، شرکت‌ها می‌توانند مستقیماً با پیمانکاران مستقل همکاری کنند یا با آژانس‌های استخدام کار کنند. مهارت‌های فنی فناوری اطلاعات، چه این دانشمندان داده، چه مهندسان نرم‌افزار یا هر موقعیت تخصصی دیگری، بسیار دشوار است، دقیقاً زیرا آنچه یک CV می‌گوید و آنچه یک نامزد می‌تواند ارائه دهد همیشه یکسان نیست. این انتقاد از آژانس‌های استخدام یا هر واسطه دیگری نیست که به مهارت‌های منبع‌یابی کمک می‌کند، بلکه به رسمیت شناخته می‌شود که یک ارزیابی فنی کامل توسط کارشناسان در این زمینه معمولاً قبل از اینکه کسب‌وکارها بتوانند نامزدی را در نظر بگیرند، لازم است. ممکن است با سرگردانی پیمانکار و هدر رفتن زمان و منابع گیر کند.

چگونه کار می کند؟

از سوی دیگر، تنها کسب‌وکارها نیستند که به مهارت‌های IT نیاز فوری دارند. گاهی اوقات کسب و کارها فقط به ظرفیت فنی اضافی برای ارائه پروژه ها نیاز دارند، بدون نیاز به ایجاد مشاغل جدید.

این با یک آژانس استخدام متفاوت است، نه تنها از نظر کامل بودن فرآیند غربالگری، بلکه همچنین در صورت موافقت مشتری که مناسب هستند، چه اتفاقی برای نامزد می افتد. برنامه Smart Skills Sourcing بر روی نرخ و مدتی مانند 6 یا 12 ماه با نامزد توافق می کند و قبل از قرار دادن نامزد در کسب و کار مشتری این موضوع را مدیریت می کند.

اگر مشتری از پیمانکار راضی نباشد، او را از کار کنار می کشیم و نقش مناسب تری را برای او در مجموعه خود پیدا می کنیم و در محل با نامزد مناسب تری جایگزین می کنیم. همانطور که مشخص است، کل فرآیند بار را برای مشاغل سبک می کند، از منابع انسانی گرفته تا مدیریت افراد گرفته تا بررسی عملکرد، تا پایان دشوار و پرهزینه خدمات.

از بین بردن شکاف مهارت های فنی

شماره 7 2022 آموزش و آموزش

در نهایت، تطبیق استعداد با یک نقش یک مهارت استادانه است، و برنامه Smart Skills Sourcing، که معتقدیم یک سرویس کلیدی برای کسانی است که به مهارت‌های مهم فناوری اطلاعات نیاز دارند، تجربه فراوان آلترون کارابینا را در این زمینه برای مشتریان به ارمغان می‌آورد. این شامل سنجش هوش تجاری استعدادها، تفکر انتقادی و استراتژیک و توانایی‌های تصمیم‌گیری آنها می‌شود – همه ویژگی‌های حیاتی برای یک مشاور مؤثر.

توسط دایان ون زیل، رهبر: منابع مهارت های هوشمند، آلترون کارابینا.

این برنامه مبتنی بر درک این است که مهارت‌های فناوری اطلاعات بسیار تخصصی هستند و بسیار فراتر از آن چیزی است که استخدام‌کنندگان می‌توانند از یک CV به دست آورند. فراتر از آن، به عنوان مشاور، باید درک کرد که نوع خاصی از نامزدها در نقش مشتری ایده‌آل خواهند بود، در حالی که دیگران برای کارهای پشتی مناسب‌تر هستند. با بهره گیری از این دانش حاد از صنعت فناوری اطلاعات، در زمینه کمبود مهارت های حیاتی، ارائه منبع مهارت های هوشمند ما یک مسیر جایگزین، بسیار موثر و کارآمد برای ایفای نقش های کلیدی در سازمان ها و پروژه های خود، بدون نیاز به حضور در سازمان و پروژه های خود، به کسب و کارها ارائه می کند. مدیریت استعداد – که همه توسط تیم منبع مهارت های هوشمند Altron Karabina مدیریت می شود.

پس چگونه می‌توان در این محیط حساس که در آن مهارت‌ها برای تأثیرگذاری فوری، بدون شروع یک سفر شغلی طولانی‌مدت به مهارت‌ها نیاز است، حرکت کرد؟

قبل از اینکه یک نامزد حتی به مشتری نشان داده شود، تیم یک فرآیند غربالگری دقیق را آغاز می کند. بدیهی است که این کار با فیلتر کردن رزومه ها انجام می شود، اما سپس آنها یک مصاحبه فنی کامل با کارکنان ارشد آلترون کارابینا را آغاز می کنند و پس از آن یک تست فنی انجام می شود. وقتی ما به عنوان متخصصان این صنعت می دانیم که نامزد می تواند کاری را که می گوید انجام دهد و این برای مشتری مناسب است، تنها در این صورت است که نامزد را برای مصاحبه در دسترس مشتری قرار می دهیم.

برنامه Smart Skills Sourcing، با آگاهی کامل از کمبود مهارت ها در صنعت، به طور مستمر کتاب های خود را با منابع قوی تقویت می کند که ما مستقیماً به عنوان پیمانکاران مستقل یا از طریق فروشندگان شخص ثالث درگیر آن هستیم. این به چابکی و سرعت برنامه کمک می کند – پس از غربالگری یک پیمانکار، دیگر نیازی به انجام فرآیند هر بار از ابتدا نیست.

هر کاندیدا از نزدیک با یک هماهنگ کننده مراقبت پیمانکار کار می کند که این فرآیند را با نامزد طی می کند و ارتباط نزدیک خود را حفظ می کند. اگر مسائل مربوط به عملکرد، مشکلات مهارتی یا هر گونه ناراحتی وجود داشته باشد، هماهنگ کننده مراقبت پیمانکار در حالی که مشتری را در هر مرحله به روز می کند، مداخله می کند تا زمانی که پیمانکار مطابق با نیازهای مشتری عمل کند.

مشکلات اقتصادی و الزامات قانون کار نیازی به فلج کردن مشاغلی ندارند که اکنون نمی توانند استخدام کنند، اما امروز به مهارت های مهم فناوری اطلاعات نیاز دارند. آلترون کارابینا با تکیه بر تجربه و توسعه برنامه مهارت‌های هوشمند خود به عنوان خدمات، به یافتن راه‌های نوآورانه برای رسیدگی به چالش مهارت‌ها در صنعت ادامه می‌دهد.منبع: https://www.securitysa.com/18003R

در حالی که شاخص اعتماد کسب و کار در آفریقای جنوبی در ماه ژوئیه افزایش یافت و نشان دهنده بازگشت تدریجی فعالیت های تجاری عادی بود، راند نوسان، نرخ های فزاینده و فشار قیمت ها در سراسر جهان بسیاری از کسب و کارها را از سرمایه گذاری در مهارت های حیاتی مورد نیاز برای تکمیل بهبود و رشد باز می دارد. کسب و کار آنها با این حال، بدون آن مهارت‌ها رشد نخواهند کرد، و بنابراین نیاز به طراحی مجدد فرآیند ورود مهارت‌ها به کسب‌وکارها در مدت زمان کوتاهی وجود دارد تا تأثیر آن‌ها به سرعت احساس شود.