پشتیبانی فنی | امنیت حرفه ای


سازنده کنترل دسترسی محدوده داخلی گرت وان را به تیم پشتیبانی فنی خود که برای یکپارچه‌سازها و کاربران نهایی کار می‌کند، خوش آمد گفت.

Inner Range فروش بالایی را در سراسر بریتانیا و اروپا در سال جاری گزارش می‌کند و می‌گوید اکنون که کانال‌های فروش با شرکت مادر و توزیع‌کننده جهانی Anixter ادغام شده‌اند، انتظار رشد بیشتری دارد.

Gareth، در تصویر، بیش از 20 سال تجربه در صنعت امنیت دارد و به عنوان مهندس – برنامه پیوسته است. او از مشتریان با پرسش‌های فنی درباره سیستم‌ها و ادغام‌های شرکت پشتیبانی می‌کند و همچنین آموزش‌هایی را برای یکپارچه‌سازها و نمایش محصولات به عنوان بخشی از فرآیند فروش ارائه می‌دهد.

گرت گفت: «سیستم‌های محدوده داخلی بسیار نوآورانه هستند و در سطح بالایی از بازار امنیت قرار دارند. این یک قدم عالی برای من در زمان رشد هیجان انگیز است. من مشتاقانه منتظر هستم تا در محدوده محصولات Integriti متخصص شوم، به طور خاص دانش خود را در مورد سیستم های کنترل دسترسی بزرگ ایجاد کنم و به مشتریان کمک کنم دقیقاً راه حل های مورد نیاز خود را ایجاد کنند.”

تیم نورث وود، مدیر Inner Range، گفت: «ارائه پشتیبانی فنی عالی برای مشتریان به اندازه کیفیت خود محصولات ما مهم است. تخصص و تجربه اضافی Gareth تضمین می کند که ما می توانیم به رشد فروش ادامه دهیم، مطمئن باشیم که آنها با تمام پشتیبانی مهندسی که ممکن است مشتریان نیاز دارند، پشتیبان شوند.

گرث قبلاً یک تحلیلگر فنی در CSL Group بود و در آنجا خدمات و پشتیبانی فنی مشابهی را به مشتریان ارائه می داد. او همچنین با CSL DualCom کار کرده است.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/access-control/technical-support-5/