پلت فرم ارتجاعی | امنیت حرفه ای


چگونه بریتانیا می تواند در برابر تهدیدات امنیتی احتمالی مقاوم باشد؟ این سوال زمینه ای برای یک پلت فرم فناوری مشترک بین دولت، صنعت و دانشگاه است تا سناریوی حمله فاجعه بار به شبکه های دیجیتال و انرژی در سال 2051 را در نظر بگیرد.

پشتیبانی شده توسط پلت فرم Shift، یک ابزار همکاری که توسط بلفاست و شرکت فناوری مستقر در لندن وایت اسپیس توسعه یافته است، جامعه RBOC شبکه + Resilience Beyond Observed Capabilities (RBOC) را فعال می کند.

RBOC Network+ پروژه تحقیقاتی چند میلیون پوندی را که توسط دانشگاه کاونتری رهبری می‌شود، قادر می‌سازد تا دانشگاه‌ها، صنعت و سیاست‌گذاران را برای همکاری با رویدادهای بلادرنگ، جلسات، چت‌ها، تخته‌های سفید و حوزه‌های بحث گرد هم آورد. در اینجا، عناصر پروژه را می توان آزمایش کرد. این اجازه می دهد تا تحقیقات شناسایی شده و مورد توجه همکاران مربوطه قرار گیرد و تیم های بین بخشی ببینند که کجا شکاف ها وجود دارد و کجا تحقیقات جدید مورد نیاز است. RBOC Network+ اولین عرضه عمده این فناوری است که به عنوان ابزاری برای مدیران سطح c-suite که بخشی از جامعه نوآوری شرکتی Whitespace هستند توسعه یافته است.

دیوید مک هاتون، سرپرست پروژه RBOC از دانشگاه کاونتری، گفت: «همکاری مؤثر در پروژه‌ای در این مقیاس برای حداکثر تأثیر کلیدی است. این ما را قادر می‌سازد تا فراتر از جلسات حضوری، اعضای پروژه را گرد هم بیاوریم تا به صورت دیجیتالی با هم ایجاد و تولید کنند تا بیشترین تأثیر را داشته باشند. ما انتخاب کرده‌ایم که Shift Platform از Whitespace را به‌عنوان پلتفرم همکاری دیجیتالی خود برای این پروژه با هدف اصلی باز کردن همکاری بین سازمانی بین دانشگاه، دولت و صنعت انتخاب کنیم. ما این را به‌عنوان یک فرصت اثبات‌شده در آینده برای شروع مکالمات پیرامون یک بریتانیای انعطاف‌پذیر می‌بینیم، که در پس زمینه تهدیدات امنیتی احتمالی در آینده تنظیم شده است.»

Shift Platform به عنوان یک برچسب سفید SaaS (نرم افزار به عنوان یک سرویس) توسعه یافته است. RBOC Network+ همکارانی از دانشگاه کاونتری، دانشگاه کاردیف، دانشگاه لنکستر، دانشگاه منچستر، دانشگاه اولستر و اتاق فکر دفاعی و امنیتی خواهد آورد. روسی. این پروژه توسط BAE Systems، Cambridge Consultants Ltd، اقتدار ترکیبی منچستر بزرگ، دفاع غیرممکن، انجمن بین المللی رهبری، شورای شهرستان لنکاوی، Ordnance Survey، خدمات مشاوره PA، و Whitespace پشتیبانی شده است.

اندرو وبر، مدیر ارشد اجرایی Whitespace گفت: «برای ما، این افتخار بزرگی است که Shift Platform را برای این پروژه مشارکتی بسیار مهم در دسترس قرار دهیم. این اولین پلتفرم از بسیاری از چنین پلتفرم هایی خواهد بود که ما برای مشتریانی در دانشگاه، بخش دولتی و بخش خصوصی که علاقه مند به تغییر نحوه همکاری خود هستند، ایجاد خواهیم کرد.”

پلت فرم شیفت:
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/education/resilience-platform/