پلت فرم امنیتی برای ایمنی – شماره 5 2022 – LD آفریقا

پلت فرم امنیتی برای ایمنی

شماره 5 2022 صنعت معدن)

روزهایی که مین ها مجبور بودند برای نظارت بر خودروهایی که قرار است در محل حضور داشته باشند و به کدام خودروها نباید اجازه دسترسی داده شود، دست و پنجه نرم می کردند، گذشته است. با راه حل کنترل دسترسی خودکار AxxonSoft، مین ها می توانند از تخلفات جلوگیری کنند، عملیات را ساده کنند و همه ورودی ها و خروجی های خودرو را ثبت کنند. این سیستم با بررسی اعداد پلاک خودرو (LP) کار می کند که سپس با پایگاه داده داخلی ایجاد شده مقایسه می شود که کنترل می کند چه کسی می تواند به آن منطقه اجازه داده یا دسترسی نداشته باشد.

برای یک لایه امنیتی اضافی، سخت افزار بیومتریک Matrix را می توان برای نظارت و کنترل دسترسی به مناطق خاصی از معدن نصب کرد.وام)

معادن اکنون می توانند تعداد صدمات در محل را که به دلیل نقض رویه های ایمنی توسط کارکنان رخ می دهد کاهش دهند. با تجزیه و تحلیل ویدئویی هوش مصنوعی در پلتفرم AxxonSoft، پرسنل اتاق کنترل می توانند به سرعت از افرادی که در یک منطقه خطرناک هستند یا افرادی که از تجهیزات حفاظت شخصی صحیح (PPE) استفاده نمی کنند مطلع شوند. با این راهکار معادن می توانند از حوادث صنعتی جلوگیری کرده و جریمه های مراجع نظارتی را کاهش دهند. معادن دیگر نیازی به انجام فرآیندهای خسته کننده پرونده برای حل و فصل حوادث ندارند زیرا نرم افزار AxxonSoft به تسهیل بررسی سریع تخلفات کمک می کند.


منبع: https://www.securitysa.com/17135Rشرایط سخت استخراج منجر به اهمیت تاسیسات امنیتی منحصر به فرد شده است. وقوع وقفه یا خرابی تجهیزات تولید می تواند زیان مالی قابل توجهی برای معادن ایجاد کند. با این حال، مهمتر از سود حاصل از معادن، ایمنی کارکنان است.

AxxonSoft، یک راه حل توزیع شده توسط LD آفریقا، رویکردی جامع را برای کمک به اجرای عملیات استخراج ایمن، کارآمد و موثر اتخاذ می کند. راه حل های مختلف معدن AxxonSoft را می توان برای مطابقت با نیازهای منحصر به فرد یک معدن سفارشی کرد.