پلت فرم برای نصابان، توزیع کنندگان | امنیت حرفه ای


جدید از سازنده هایک ویژن Hik-Partner Pro است که این شرکت آن را به عنوان یک پلتفرم مدیریت امنیت یک مرحله ای برای نصب کنندگان، توزیع کنندگان و یکپارچه سازان سیستم توصیف می کند. این ارتقاء Hik-ProConnect است و در نسخه های موبایل و رایانه شخصی عرضه می شود.

کاربران Hik-ProConnect می توانند با حساب موجود خود وارد پلتفرم جدید شوند. هنگامی که Hik-ProConnect را باز می کنند، با یک پنجره بازشو به آنها اطلاع داده می شود که مهاجرت کنند، همراه با دستورالعمل های بیشتر برای ارتقا یا دانلود Hik-Partner Pro. در دسترس بودن ارتقا ممکن است بسته به کشور، منطقه یا دستگاه متفاوت باشد.

شرکا می توانند از این مزایا بهره مند شوند:

– دسترسی به اطلاعات به روز محصول، فروش و بازاریابی؛ Hik-Partner Pro به نشان دادن محصولات و راه‌حل‌های هایک‌ویژن، علاوه بر جزوه‌های بازاریابی برای شرکا، ادامه می‌دهد. شرکا همچنین می توانند تبلیغات مختلف فروش را در این پلت فرم دنبال کنند.

– برای مشاغل، خدمات ارزش افزوده. Hik-Partner Pro با به ارث بردن از Hik-ProConnect، پیکربندی و نگهداری از راه دور دستگاه را فعال می کند. علاوه بر این، به نصب کنندگان امنیتی اجازه می دهد تا بسته های خدمات ارزش افزوده مانند نظارت بر سلامت دستگاه و مدیریت کارکنان را به مشتریان خود ارائه دهند.

– و مهارت ها و ابزارها. راهنماهای “چگونگی” بیشتر به کار روزانه شرکا با دانش نصب کمک می کند، در حالی که ابزارهای امنیتی همچنین می توانند به شرکا در ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود کمک کنند، مانند انتخاب محصولات مناسب و ارائه پیشنهادات سفارشی برای مشتریان.

بیشتر در https://www.hikvision.com/uk/products/software/hik-partner-pro/.

برای یک ویدیوی سه دقیقه ای ببینید یوتیوب.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/commercial-security/platform-for-installers-distributors/