پلت فرم مدیریت پارکینگ هوشمند – شماره 8 2022

این شرکت یک سیستم پارکینگ بدون تماس، بدون نقد و بدون بلیط را معرفی کرده است که شامل تشخیص پلاک و دسترسی با کد QR با امکان پیش رزرو و پرداخت مبتنی بر برنامه تلفن همراه است.

Parket یک شرکت پلت فرم نرم افزار مدیریت پارکینگ هوشمند است که دفتر مرکزی آن در کیپ تاون قرار دارد. Parket یک پلت فرم مدیریت نرم افزار بصری را ارائه می دهد که به طور یکپارچه با فناوری دسترسی مبتنی بر اینترنت اشیاء ارتباط برقرار می کند تا تغییرات واقعی کسب و کار را ایجاد کند، چیزی که صاحبخانه ها و شرکت های مدیریت پارکینگ در تلاش هستند.

پارکت که در آفریقای جنوبی توسعه یافته و به اثبات رسیده است، اکنون آماده گسترش در سراسر SA و خارج از کشور است، که زیربنای آن فناوری تشخیص پلاک و دسترسی کاربر به کد QR و نرم افزار مدیریت هوشمند است که همه در یک برنامه تلفن همراه قرار دارند.

در حالی که برخی از سیستم‌ها کنترل دسترسی را مدیریت می‌کنند و برخی دیگر تخصیص ساعتی بدون کاغذ محل‌های پارک یا بازاری برای جایگاه‌های خالی را مدیریت می‌کنند، Parket تنها پلتفرمی است که به‌طور یکپارچه همه این قابلیت‌ها را در یک رابط واحد که به راحتی با برنامه موبایل پارکت قابل مدیریت است، ادغام می‌کند. در حالی که 100٪ شکایت PoPIA است.

اطلاعات بیشتر را در www.parket.co.zaمنبع: https://www.securitysa.com/18115R

فراتر از کاهش ناامیدی ناشی از جستجوی پارکینگ در شهرهای شلوغ، پارکت می‌خواهد از طریق کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای مرتبط با چرخش و گشت و گذار برای پارکینگ و از طریق حذف استفاده از مواد مصرفی مرتبط با بلیط، تأثیر مثبتی بر محیط‌زیست بگذارد.

پلتفرم فناوری متولد و پرورش یافته در آفریقای جنوبی، پارکت که به طور رسمی در سال 2022 راه اندازی شد، پلی بدون درز بین عرضه و تقاضای رو به افزایش، اما سیال – و اغلب موقتی – برای جایگاه های پارکینگ ایجاد می کند.

از آنجایی که آفریقای جنوبی و جهان با کار ترکیبی جایگزین مدل قدیمی کارمندان تمام وقت مستقر در دفتر کنار می‌آیند، تأثیرات منفی آن مالکان و شرکت‌های سرمایه‌گذاری دارایی را مجبور کرده است که استفاده کارآمد از املاک تجاری را دوباره تصور کنند. حداقل هزینه مدیریت و مدیریت فشرده محل های پارکینگ.

توسط جاشوا رافائل، بنیانگذار و مدیر عامل، پارکت.

پارکت پل ارتباطی بین مالکان و مصرف کنندگان را با موفقیت ایجاد کرده است و محصولی را ارائه می دهد که هزینه های سرمایه ای را تا 10 برابر کاهش می دهد و در عین حال یک رابط کاملا دیجیتال و بدون تماس برای کاربران جایگاه های پارکینگ ارائه می دهد.

پلتفرم هوشمند مدیریت پارکینگ

شماره 8 2022 کنترل دسترسی و مدیریت هویت، مدیریت دارایی، EAS، RFID

این پلتفرم به مالکان اجازه می‌دهد تا جایگاه‌ها را اختصاص دهند و مستاجران بتوانند بسیاری از کارمندان را با تعداد محدودی جایگاه پارک در زمان واقعی مدیریت کنند، در حالی که امکان دسترسی بی‌وقفه بازدیدکنندگان و امکان دریافت گزارش‌ها از داشبورد کاربرپسند را فراهم می‌کند. توانایی اضافه شده برای فروش خلیج های خالی بر اساس تقاضا، به دلیل سودی که از یک دارایی راکد به دست می آورد، بسیار محبوب شده است.