پنج راه برای رشد کسب و کار نصب امنیتی – شماره 7 2022

توسط چارلز فریدمن، مدیرعامل ServCraft.

من این افتخار را دارم که هر ماه با صدها شرکت نصب و راه اندازی صحبت کنم. وقتی از آنها می‌پرسم که چگونه کسب و کار خود را توسعه می‌دهند، بسیاری بی‌پروا به من نگاه می‌کنند. به نظر می رسد که برای بسیاری از صاحبان مشاغل در صنعت ما، رویکرد آنها به رشد اغلب شامل خیره شدن درمانده به تلفن و امید به زنگ زدن آن است.

بنابراین فرض کنید این کارها را انجام می دهید و ناگهان 50 درصد بیشتر از ماه گذشته سرنخ دریافت می کنید. آیا واقعاً می توانید کار را به خوبی تحویل دهید؟ یا آیا ریسک می‌کنید که فرصت‌ها را روی میز بگذارید یا مشتریان خود را تحت فشار قرار دهید؟ وقت گذاشتن برای فکر کردن به جلو، برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری روی افراد، فرآیندها و فناوری‌هایی که به رشد شما کمک می‌کنند، به اندازه دریافت سرنخ‌های بیشتر مهم است.

3. در بازاریابی دیجیتال سرمایه گذاری کنید

جوامعی مانند Business Network International (bni.co.za) و BBN (bbnbusinessnetwork.co.za) برای حمایت از اعضا وجود دارد تا با ارائه تعاملات منظم و متمرکز به یکدیگر کمک کنند تا تجارت خود را رشد دهند. جوامع مذهبی، فرهنگی یا اجتماعی نیز می توانند در طول زمان به ارزش زیادی بیافزایند.

ضرب المثل “این کسی است که شما می شناسید، نه آنچه می دانید” در همه مشاغل صادق است. نصب امنیتی اغلب به صورت محلی انجام می شود و مشاغل اغلب به پروژه های بزرگتر با ارائه دهندگان خدمات مختلف مرتبط می شوند.

برنده شدن در این پلتفرم ها مستلزم این است که در بالای سرنخ های خود باشید. اغلب شما با شرکت‌های دیگر رقابت خواهید کرد، بنابراین هرچه سریع‌تر بتوانید یک پیشنهاد دریافت کنید، شانس برنده شدن در کار بیشتر می‌شود. بنابراین، چه شما یا یکی از اعضای تیمتان، اطمینان از آمادگی برای پاسخ دادن به زمانی که پیشتاز به دست می‌آید، برای به دست آوردن حداکثری از این کانال ضروری است.

4. در شبکه های تجاری درگیر شوید

لیست پخش واتس اپ 256 نفر را در خود جای می دهد. یک گروه دارای 512 است. کمتر از 30 دقیقه طول می کشد تا مشتریان شما را در لیست های متعدد قرار دهید و سپس می توانید به راحتی با آنها صحبت کنید. شرکت‌های اتوماسیون بازاریابی مانند mailchimp.com (ایالات متحده آمریکا) یا everlytic.com (SA) به شما امکان می‌دهند ایمیل‌ها و متن‌های شخصی‌سازی شده را برای مشتریان خود ارسال کنید و نسخه‌های ارزان یا رایگان را برای شروع کار ارائه دهید. چه در حال چک کردن، درخواست معرفی، به اشتراک گذاری یک تبلیغ یا ارائه یک محصول یا خدمات جدید باشید، پرسیدن از مشتریان فعلی خود سریع ترین (و ارزان ترین) راه برای یافتن کسب و کار جدید است.

این به معنای استخدام ارتش یا ساختن Starship Enterprise برای اداره تجارت شما نیست. ممکن است به این معنی باشد که در صورت نیاز به کمک در مورد حجم، یا ارتقاء از کاغذ و اکسل به ابزار مدیریت شغل، مجموعه‌ای از شرکا، تکنسین‌ها یا کارآموزان آماده داشته باشید تا مطمئن شوید که هیچ چیز از بین نمی‌رود و می‌توانید زمان کمتری را صرف آن کنید. مدیر.

چارلز فریدمن.

وقتی به رشد فکر می کنید، این مشتریان جدید هستند که به ذهن می رسند. اما آیا می‌دانستید که جذب یک مشتری جدید می‌تواند تا پنج برابر بیشتر از حفظ مشتری فعلی هزینه داشته باشد؟ یک نصب کننده ServCraft متوسط ​​700 مشتری در پایگاه داده خود دارد. آیا می دانید چند نفر در مال شما هستند؟ تصور کنید می توانید بفهمید که آیا کاری وجود دارد که می توانید برای آنها انجام دهید؟ شما می توانید – فقط بپرسید!

برای در نظر گرفتن اینکه چگونه به رشد کسب و کار خود امیدوار هستید، مهم است که یک حقیقت ساده را بپذیرید: زمانی که برای رشد کسب و کار خود صرف می کنید مستقیماً به نحوه رشد آن ترجمه می شود. اگر داستان بالا آشنا به نظر می رسد، نگران نباشید. در عوض، بیایید بررسی کنیم که امروز چه کارهای متفاوتی می توانید انجام دهید که می تواند به شما در رشد کسب و کار فردا کمک کند.

به یاد داشته باشید که وب سایت یا صفحه رسانه های اجتماعی شما شانس شما برای ایجاد یک تاثیر اولیه خوب بر روی مشتریان احتمالی است. در حالی که ممکن است نخواهید بیش از حد سرمایه گذاری کنید، مطمئن شوید که آنچه مشتریان می بینند نشان دهنده کیفیت و ارزش برند شما است تا خود را کوتاه نیاورید. اگر شک دارید، شروع کنید و در حین حرکت کمک بخواهید.

2. برون سپاری تولید سرنخ

راه اندازی کسب و کار نصب امنیتی سخت است. رشد آن سخت تر است. یافتن زمان برای کار بر روی کسب و کار (موارد استراتژیک) و همچنین انجام کارهای تجاری (موارد عملیاتی) زمانی که شما فقط ساعات زیادی در روز دارید می تواند مشکل باشد.

ساختن یک وب سایت عالی به اندازه گذشته سخت نیست. می‌توانید پلتفرم‌های خود را با پلتفرم‌هایی مانند wix.com یا Squarespace.com بسازید، یا می‌توانید شرکای محلی را در گوگل جستجو کنید تا به شما کمک کنند – اغلب با قیمت‌های بسیار مناسب. ایجاد و نگهداری صفحات رسانه های اجتماعی حتی ساده تر است. نگاهی بیندازید و ببینید که رقبا یا شرکت‌ها در صنایع دیگر چه می‌کنند تا الهام بگیرند.

وقتی چیزی خراب می شود یا مردم به دنبال ارتقا هستند، اغلب اولین جایی که می روند گوگل است. رسیدن به بالای نتایج جستجو مانند یک هنر و علم است و تلاش برای رسیدن به آن آسان نیست (یا توصیه می شود). شرکت های تولید کننده سرب دوست دارند bark.com، snupit.co.za یا localpros.co.za در بالا بودن و تبدیل کلیک ها به لید تخصص دارند. آنها سرنخ هایی را برای شما ارسال می کنند که می توانید آنها را نقل قول کنید و فقط در صورت برنده شدن در کار هزینه پرداخت می کنند. آسان.

ایجاد روابط به زمان نیاز دارد و اعتماد و شهرت باید به دست آید. سرمایه‌گذاری در ساخت شبکه‌های امروزی به شما کمک می‌کند فردا پاداش بگیرید. همچنین خوب است بدانید که تنها نیستید و سفر را با دیگر صاحبان کسب و کار به اشتراک بگذارید.

پنج راه برای رشد کسب و کار نصب امنیتی

شماره 7 2022 انتخاب سردبیرراه حل های یکپارچه، خدمات امنیتی و مدیریت ریسک

1. از مشتریان خود بپرسید

چارلز فریدمن مدیرعامل ServCraft (www.servcraft.co.za)، یک نرم افزار مدیریت شغل طراحی و ساخته شده در آفریقای جنوبی برای تاسیسات امنیتی و سایر مشاغل خدمات میدانی.منبع: https://www.securitysa.com/17853R

5. ابزار رشد

تغییر سخت است. اما اگر آمادگی تغییر نحوه گذراندن وقت خود را ندارید، انتظار نتیجه متفاوتی نداشته باشید. شما تنها فردی هستید که می توانید کسب و کار خود را توسعه دهید – و این کار با فکر کردن به نحوه گذراندن وقت خود شروع می شود. به یاد داشته باشید که چیزی بهتر از هیچ است و در تجارت، شتاب هر بار بر کمال می زند.

بازاریابی دیجیتال می تواند به شدت ترسناک باشد. وب‌سایت‌ها، رسانه‌های اجتماعی، پرداخت به ازای کلیک، سئو… هرچه بیشتر در مورد آن بیاموزید، بیشتر متوجه می‌شوید که چقدر کمی می‌دانید و چقدر می‌تواند پیچیده باشد. وحشت نکنید. شروع با اصول اولیه می تواند کافی باشد. پیدا کردن شما را برای مشتریان آسان کنید. اولین تاثیر خوبی داشته باشید. به اشتراک بگذارید که چه مشکلاتی را می توانید به آنها کمک کنید تا حل کنند. ارتباط آنها را با شما آسان کنید.