پنج موضوع مهم که صنعت امنیت را تغییر می دهد – شماره 2 2023 – HID Global

4. تقریبا 60 درصد از پاسخ دهندگان مزایای بیومتریک بدون تماس را می بینند

شناسایی و احراز هویت بیشتر از طریق دستگاه های تلفن همراه، از جمله گوشی های هوشمند و پوشیدنی ها انجام می شود. محبوبیت روزافزون کیف پول های دیجیتال از سوی بازیگران اصلی مانند گوگل، اپل و آمازون، محرک اصلی این روند است. و قابلیت‌های گسترش‌یافته به کاربران گوشی‌های هوشمند اجازه می‌دهد، برای مثال، کلیدها، شناسه‌ها و اسناد دیجیتال را مستقیماً در برنامه کیف پول اضافه کنند. این موارد شامل، اما نه محدود به، گواهینامه رانندگی، اطلاعات قابل تأیید واکسیناسیون کووید-19، نشان کارمندان، شناسه دانشجویی و کلید اتاق هتل است.

کاربران نهایی به طور فزاینده ای از تامین کنندگان خواستار شفافیت ردپایی از نظر عملیات، منبع یابی محصول و شیوه های تحقیق و توسعه هستند، به طوری که 87% از پاسخ دهندگان اظهار داشتند که پایداری در رتبه های “مهم تا بسیار مهم” قرار می گیرد. با انعکاس این روند، 76 درصد گفتند که اهمیت افزایش پایداری برای مشتریان خود را دیده‌اند.


منبع: https://www.securitysa.com/18884R

2. بیشتر سازمان‌ها هنوز باید به طور کامل هویت «به‌عنوان یک سرویس» (IDaaS) را برای حمایت از کار ترکیبی بپذیرند.

برای حمایت از این تقاضای فزاینده، تیم‌های امنیتی از ابر و اینترنت اشیا، حتی بیشتر، برای بهینه‌سازی فرآیندها و کاهش منابع استفاده می‌کنند. علاوه بر این، محصولات و راه حل های جدید به صورت استراتژیک برای رسیدگی به مصرف معقول انرژی، کاهش ضایعات و بهینه سازی منابع در حال توسعه هستند.

5. مسائل مربوط به زنجیره تامین همچنان یک عامل نگران کننده است، اما خوش بینی شروع به ظهور کرده است

پنج موضوع مهم که صنعت امنیت را تغییر می دهد

شماره 2 2023 کنترل دسترسی و مدیریت هویت، اخبار

بر اساس این نظرسنجی، 74 درصد از پاسخ دهندگان می گویند که در سال 2022 تحت تأثیر مسائل زنجیره تأمین قرار گرفته اند، اگرچه 50 درصد به بهبود شرایط در سال 2023 خوش بین هستند. بیشترین آسیب را شرکت های املاک تجاری تشکیل می دهند که 78 درصد آنها مشکلات زنجیره تأمین را به عنوان اصلی ترین آنها ذکر کرده اند. نگرانی.

با درک بهتر موضوعات فوق، متخصصان امنیتی آمادگی بیشتری برای تطبیق سریع‌تر، ارائه تجربیات دیجیتال و فیزیکی استثنایی و سرمایه‌گذاری بر نوآوری‌های مهیج در راه‌حل‌ها و خدمات خواهند داشت.

فن‌آوری‌های بیومتریک نشان‌دهنده گسست بزرگی از ابزارهای مرسوم‌تر کنترل دسترسی است. استفاده از بیومتریک به عنوان یک عامل تأیید اعتبار اضافی (به عنوان مثال، اسکن های بیومتریک برای تأیید هویت فیزیکی یک فرد) می تواند به سازمان ها کمک کند تا دسترسی های غیرمجاز و کلاهبرداری را حذف کنند. اهمیت این روند در داده‌های نظرسنجی نشان داده شده است، که نشان می‌دهد 59 درصد از پاسخ‌دهندگان در حال حاضر از فناوری‌های بیومتریک در آینده نزدیک استفاده، برنامه‌ریزی برای پیاده‌سازی یا حداقل آزمایش می‌کنند.

1. نزدیک به 90 درصد از پاسخ دهندگان، پایداری را به عنوان یک موضوع مهم تصدیق می کنند

اکثر پاسخ دهندگان در نظرسنجی – 81٪ از آنها – اظهار داشتند که یک مدل کار ترکیبی ارائه می دهند. به عنوان مثال، 67٪ از پاسخ دهندگان اظهار می کنند که احراز هویت چند عاملی و احراز هویت بدون رمز عبور برای انطباق با کارهای ترکیبی و از راه دور مهم ترین هستند، در حالی که 48٪ به اهمیت شناسه های موبایل و دیجیتال اشاره می کنند.

بر اساس نظرسنجی HID، شرکت‌های املاک تجاری (40٪) از سایر بخش‌های عمودی پیشی می‌گیرند، زیرا شرکت‌های املاک تجاری بزرگ از دسترسی موبایل به عنوان بخشی از برنامه‌های تجربه مستاجر بزرگ‌تر خود استفاده می‌کنند.

بیش از دو سوم سازمان‌هایی با کمتر از 1000 کارمند نشان می‌دهند که در سال 2022 به شدت تحت تأثیر مسائل زنجیره تامین قرار گرفته‌اند، اما خوش‌بین‌ترین آنها نیز هستند که این مسائل در سال 2023 حل خواهد شد.

با نگاهی به آنچه که نوآوری‌های بعدی را هدایت می‌کند و فناوری‌هایی که از آنها پشتیبانی می‌کند، صنعت امنیت این قدرت را پیدا می‌کند که ارزش بیشتری برای سازمان‌ها و افرادش ایجاد کند. این نظرسنجی که در نیمه دوم سال 2022 انجام شد، پنج موضوع مشترک را نشان می دهد.

برای اطلاعات بیشتر، با Vikki Vink، HID Global، +27 31 717 0700، [email protected] تماس بگیرید، www.hidglobal.comوام)

جالب اینجاست که این نظرسنجی همچنین نشان می‌دهد که تقریباً نیمی از سازمان‌ها کاملاً آماده اجرای یک استراتژی جامع IDaaS نیستند.

3. شناسه های دیجیتال و احراز هویت تلفن همراه برای پیشبرد استقرار دسترسی بیشتر به تلفن همراه

HID اخیراً افتتاحیه خود را اعلام کرد گزارش وضعیت صنعت امنیتیکه پاسخ‌های 2700 شریک، کاربر نهایی و پرسنل امنیتی و فناوری اطلاعات را در طیفی از عناوین و اندازه‌های سازمانی که بیش از 11 صنعت را نشان می‌دهند جمع‌آوری کرد.