پورتال آموزشی | امنیت حرفه ای


اطلس سکیوریتی، پیمانکار خصوصی نگهبانی، یک پورتال آموزشی به نام توتارا را برای پیشرفت شخصی و شغلی افسران امنیتی خود معرفی می کند.

Totara یک پلت فرم یادگیری منبع باز است که برای کمک به کارمندان به روشی تعاملی طراحی شده است. اطلس راه کاربران دیگری مانند NHS، Met Office، Amazon و غیره را دنبال می کند.

اطلس می گوید که از طریق معرفی توتارا در توسعه افراد خود، می تواند برنامه های یادگیری فردی و جمعی را ارائه دهد که منعکس کننده نیازهای خاص مرتبط با نقش های افسر، الزامات آموزشی و اهداف است. پیشرفت را می توان به صورت داخلی با ماژول های موجود برای اصلاح و برنامه ریزی مجدد پیگیری کرد.

تعامل کلیدی است. با ویژگی‌های فعال‌سازی ایجاد محتوا، از آزمون‌ها گرفته تا لیست‌های وظایف قابل تنظیم، و یک سیستم اعلان برای یادآوری وظایف برجسته به کارکنان.

این ابتکار توسط جیل اسکات، مدیر مردم و سازمان مدیریت می شود. جیل چندین سال عملیات و تجربه نگهبانی سرنشین دار دارد. او می‌گوید: «ما بازخوردهای خوبی در مورد سیستم جدید داشتیم. «این به یک روش جدید زندگی تبدیل شده است.

زمانی که ایمیل‌ها در اول ماه ارسال می‌شوند، کارکنان ما برای تکمیل ماژول‌های آموزشی خود بدون تعقیب و گریز از آن استفاده می‌کنند. این یک نشانه بسیار مثبت است که مردم ما مشتاق یادگیری بیشتر و توسعه هستند!»

گری استانتون، مدیر عامل اطلس سکیوریتی، گفت: «سرمایه گذاری روی افراد ما برای کسب و کار ما اهمیت فزاینده ای دارد. با تغییر شرایط و قوانین هفته به هفته، ما باید از بازی جلوتر بمانیم و افراد خود را بر این اساس تجهیز کنیم.

موفقیت ما به دانش، تخصص و تجربه کارکنان ما بستگی دارد. در نتیجه، یادگیری و توسعه برای پیشرفت اطلس و افراد آن ضروری است.”
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/training/learning-portal/