پول نقد دوربین مداربسته در خیابان | امنیت حرفه ای


وزارت کشور اعلام کرده است که بزرگترین دیگ تا به امروز از صندوق خیابان های ایمن دولت وست مینستر است که انگلیس و ولز را پوشش می دهد. دور پنجم صندوق، که مربوط به سال‌های پریتی پاتل-بوریس جانسون است، به پلیس و کمیسران جنایت تعلق خواهد گرفت. وزارت کشور اضافه می‌کند که نیازی به پیشنهاد رقابتی برای این پول نخواهد بود – مناقصه‌ها منبع گلایه در دولت محلی بوده است، جایی که برخی (که کمک‌های مالی دریافت نکرده‌اند یا حتی در مورد این طرح چیزی نشنیده‌اند) از آن پول غر می‌زنند. جایی که بیشتر مورد نیاز بود نرفت.

وزیر کشور سوئلا براورمن روز سه شنبه از پلیس دربی شایر بازدید کرد. او می‌گوید: «مردم بالا و پایین کشور از احساس ترس ناشی از یورش در جوامع خود خسته شده‌اند و می‌خواهند بتوانند با قدم زدن در خیابان احساس امنیت کنند. رفتار ضد اجتماعی جرم “سطح پایین” نیست و به همین دلیل است که من مصمم هستم با دادن اختیارات و بودجه به پلیس برای خنثی کردن آن، آن را متوقف کنم.

“پیامدهای سریع و قابل مشاهده برای افرادی که این رفتار را انجام می دهند، قبل از شروع مسیر به سمت جنایت های جدی تر، وجود خواهد داشت. من می‌خواهم بودجه جدیدی را که امروز اعلام می‌کنیم برای دوربین‌های مداربسته بیشتر، روشنایی بهتر خیابان‌ها یا دروازه‌ها سرمایه‌گذاری کنیم تا خیابان‌هایمان برای همه ایمن‌تر شود.»

برای نمونه ای از دورهای قبلی صندوق به آدرس زیر مراجعه کنید وب سایت Bedfordshire PCC. دور چهارم که سال گذشته برگزار شد، بر مقابله با خشونت علیه زنان و دختران (VAWG) تاکید داشت.

در همین حال، 16 منطقه نیروی پلیس، مانند کلیولند، دربی‌شایر و نورثامبریا، در حال راه‌اندازی طرح‌های پلیسی «نقاط داغ» یا طرح‌های «عدالت فوری» هستند که به موجب آن متخلفان رفتارهای ضد اجتماعی مجبور به پوشیدن جلیقه‌های پرخاشگر و ترمیم آسیب‌هایی هستند که به صورت محلی ایجاد کرده‌اند. مانند شستن ماشین‌های پلیس، تمیز کردن نقاشی‌های دیواری و پارک‌های محلی، یا جمع‌آوری زباله. تکرار یک طرح در سال های ترزا می به عنوان وزیر کشور. بودجه این مناطق آزمایشی به عنوان بخشی از برنامه اقدام ضد رفتار اجتماعی دولت که در ماه مارس توسط نخست وزیر ریشی سوناک اعلام شد، تامین می شود.

این هفته بوده است هفته آگاهی ASB; به عنوان مثال به عنوان پس زمینه را ببینید وب سایت ایمن دربی شایر.

همچنین، تحت گروه ویژه آدامس، 50 شورا در سراسر بریتانیا کمک هزینه ای بالغ بر 1.65 میلیون پوند برای حذف آدامس های دور ریخته شده از خیابان ها دریافت خواهند کرد.

نسخه‌های چاپی ژوئن، جولای و آگوست مجله امنیت حرفه‌ای مجموعه‌ای از مقالات در مورد نظارت بر فضای عمومی دارد. دارای دوربین مدار بسته دولتی محلی در اکستر، آکسفورد و ساوتند. و کنفرانس سالانه گروه کاربری دوربین مدار بسته.

بر اساس نظرسنجی به عنوان بخشی از یک گزارش اصلاحات پلیسمنتشر شده در این ماه توسط موسسه تونی بلر برای تغییرات جهانی (TBI45 درصد از مردم می گویند که جرم و جنایت یک مشکل در منطقه محلی آنها است و ASB رایج ترین مشکل است. با وجود این، 41 درصد گفتند که جنایتی را که شاهد یا تجربه کرده‌اند به پلیس گزارش نکرده‌اند و شایع‌ترین دلیل آن این است که مردم فکر نمی‌کنند پلیس آن را جدی می‌گیرد. در میان اصلاحات، TBI خواستار «تقویت رژیم استانداردها و راه‌های جدید برای شهروندان برای پاسخگویی به پلیس و اقدام در مورد ASB» شد.

علاوه بر عملکرد ناکافی نیروهای پلیس، گزارش TBI بیان کرد که مردم کاهش قابل توجهی را در پاسخگویی پلیس درک کرده اند. نظرسنجی انجام شده برای TBI در سال 2022 نشان داد که علیرغم اینکه 42 درصد از مردم گفتند که شخصاً ASB را در محل زندگی خود تجربه کرده اند، 72 درصد به خود زحمت گزارش آن را ندادند. این گزارش استدلال می‌کند که «مردم به راه‌های جدیدی نیاز دارند تا اطمینان حاصل شود که پلیس تمرکز خود را بر مسائل محلی، مانند ASB حفظ می‌کند».

اظهار نظر

در انجمن پلیس و کمیسران جنایی (APCC) فستوس آکینبوسویه، مسئول پیشگیری مشترک، بدفوردشایر PCC، گفت: «ما از این فرصت برای ایجاد فعالیت‌های پیشگیری عالی که در دوره‌های قبلی صندوق خیابان‌های ایمن ارائه شده استقبال می‌کنیم.

بودجه خیابان‌های ایمن با این امکان که پلیس و کمیسران جنایت (PCC) از دانش محلی خود در مورد مکان‌هایی که سرمایه‌گذاری بیشتر مورد نیاز است استفاده کنند، در کنار توانایی‌های منحصربه‌فردشان برای گرد هم آوردن شرکا برای ایمن‌تر کردن خیابان‌های ما، تفاوتی واقعی برای جوامعی ایجاد کرده است که ما به آنها خدمت می‌کنیم.

“در طول دوره های قبلی، PCC ها طیف چشمگیری از ابتکارات را ارائه کرده اند که خیابان های ما را ایمن تر کرده و اعتماد عمومی و احساس امنیت را بهبود بخشیده است. از جلسات آموزشی منحصربه‌فرد که رفتارهای ضد اجتماعی و خشونت علیه زنان و دختران را به چالش می‌کشد و به آنها می‌پردازد، تا ارائه ابتکارات دوربین‌های مداربسته و روشنایی خیابان برای کاهش جرم و جنایت محله‌ها، PCCها مشتاق ادامه این کار حیاتی هستند.»

عکس از مارک رو; دوربین در خیابان، ترافورد، منچستر، منعکس شده در پنجره های دفتر.
منبع: https://professionalsecurity.co.uk/news/government/cash-for-on-street-cctv/