پکستون بلر بوون را به سمت مدیر بخش تولید ارتقا داد – شماره 8 2022 – پکستون

بلر بوون.

«فرهنگ شرکت و تیم نیز یک حوزه تمرکز کلیدی در تأسیسات تولیدی ما خواهد بود. ما به دنبال ایجاد یک استراتژی آموزشی قوی و الهام‌بخش در سال جاری هستیم تا اطمینان حاصل کنیم که همچنان روی افراد خود سرمایه‌گذاری می‌کنیم.»

پکستون بلر بوون را به سمت مدیر بخش تولید ارتقا داد

شماره 8 2022 اخبار

بوون گفت: “ما در حال سرمایه گذاری در فناوری جدید و ماشین آلات جدید هستیم که کارایی بیشتری را برای ما به ارمغان می آورد. ما در حال کار برای تولید اولین قطعات قالب گیری تزریقی خود هستیم. این امر خودکفایی ما را در محصولاتی که تولید می کنیم مانند کتابخوان ها و کابینت ها بهبود می بخشد.

تولید کننده فناوری امنیت بین المللی، Paxton، اعلام کرد که بلر بوون را به عنوان مدیر بخش تولید ارتقا داده است تا بر گسترش عملیات تولیدی خود در سال های آینده نظارت کند.


منبع: https://www.securitysa.com/18398R

قبل از پیوستن به Paxton، بوون 12 سال را در یک محیط شرکت بزرگ با تراشه آبی کار کرد. او Paxton را به عنوان یک سازمان در حال رشد با پتانسیل توسعه شخصی برای همه می بیند. او گفت: “من به Paxton آمدم تا مسئولیت ها و دامنه مهارت ها را به دست بیاورم و گسترش دهم. ارتقاء به سمت مدیر بخش یک گام فوق العاده ارزشمند در این سفر است و دلایل پیوستن من را مجدداً تأیید می کند.وام)

در حال حاضر تاسیسات تولیدی Paxton مطابق با استانداردهای ISO 9001 و ISO 14001 عمل می‌کنند و تضمین می‌کنند که در بالاترین سطح از نظر کیفیت و مسئولیت زیست محیطی کار می‌کنند. تحت هدایت Bowen، این کارخانه رکوردهای تولید را شکسته است و به بالاترین قیمت 7.3 میلیون پوندی محصولات تولید شده در یک ماه رسیده است. چندین پروژه بزرگ برای Bowen و تیمش در سال 2023 برنامه ریزی شده است، از جمله افزایش بیشتر در بهره وری تولید، گسترش تسهیلات و توسعه مستمر تیم برای فعال کردن تبلیغات آینده.

آدام استرود، مدیر عامل شرکت پکستون، گفت: «بلر از یک سال پیش با پکستون شروع به کار کرد، اکنون به عضوی مهم و جدایی ناپذیر از مدیریت ارشد پکستون تبدیل شده است. سال شلوغی برای تیم تولیدی ما بوده است، پیشرفت‌ها در کارایی، معرفی قالب‌گیری تزریق پلاستیک و ایجاد پیشرفت‌های فرهنگی مثبت.»