پیاده روی خیریه …. یا بدوید یا بپرید ….


کارکنان از انتگرال Reliance High-Tech چالشی را برای دور زدن “مجازی” سرزمین اصلی بریتانیا در 30 روز تنها با استفاده از نیروی انسانی آغاز کرده اند. چالش سفر با نیروی انسانی از دروازه لندن شروع می شود. کارکنان می‌دوند، راه می‌روند، دوچرخه‌سواری می‌کنند، می‌پرند، پارو می‌زنند، حتی 7720 مایل در اطراف ساحل بریتانیا پرش می‌کنند. پیشرفت آنها در یک برنامه تناسب اندام شرکتی و رسانه های اجتماعی ثبت می شود.

حدود 60 نفر از این شرکت برای این چالش، که در 26 سپتامبر آغاز شد، ثبت نام کرده اند. پس از اولین آخر هفته، تیم 792 مایل را طی کرد، که معادل پیاده روی به ساندرلند از طریق ساحل است.

هدف جمع آوری کمک های مالی برای خیریه منتخب Reliance High-Tech است پایه لامپ آبی. در سال 2010 توسط پی سی دیوید راتبند پس از شلیک گلوله از فاصله نزدیک ساخته شد. این باعث شد او از هر دو چشم نابینا شود. دیوید پس از تلاش برای غلبه بر جراحات و سازگاری با زندگی جدیدش، در سن 44 سالگی درگذشت. بنیاد چراغ آبی به افرادی از خدمات اورژانسی که از نظر جسمی یا روحی در حین انجام وظیفه آسیب دیده اند، کمک می کند. بودجه و حمایت برای درمان، توانبخشی و هزینه های خارج از جیب را فراهم می کند.

این اولین جمع‌آوری کمک مالی این شرکت از سال 2019 است، زمانی که کارمندان با استفاده از پله‌های دفتر مرکزی آن ارتفاع معادل قله اورست را طی کردند. آنها پس از 605 صعود از پله ها و 45980 پله در عرض یک ماه از ارتفاع 29035 فوتی بالا رفتند و کمک مالی برای سازمان خیریه نظامی بریتانیا SSAFA جمع آوری کردند.

سازمان دهنده اصلی این چالش، مدیر امور مالی شرکت، دیوید والتون است. او گفت: “ما انتخاب موسسه خیریه شرکتی خود را بسیار جدی می گیریم. کار باورنکردنی که بنیاد لامپ آبی برای حمایت از پرسنل عملیاتی اورژانسی از خدمات پلیس، آتش نشانی و آمبولانس بریتانیا انجام می دهد که در حین انجام وظایف خود مجروح می شوند، کاملاً با اخلاق مسئولیت اجتماعی شرکتی (CSR) ما سازگار است. ما امیدواریم که تا آنجا که ممکن است افراد بیشتری بتوانند از ما حمایت مالی کنند تا بتوانیم بودجه ای را برای ادامه کار بزرگ دیوید راثبند فراهم کنیم.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/case-studies/charity-walk-or-run-or-skip/