پیام نگهداری: هویج یا چوب؟


سرویس سالیانه سیستم های امنیتی محیطی – مانند دروازه های اتوماتیک و موانع – یک موضوع تفرقه انگیز است. به گفته اولیور کوک، در تصویر، مدیر فروش خدمات انگلستان در تصویر، صاحبان سایت هایی هستند که از مشخصات سازنده پیروی می کنند و تعمیر و نگهداری سالانه را به صورت استاندارد انجام می دهند، و سپس کسانی هستند که آن را غیرضروری می دانند. هراسعرضه کننده محصولات حفاظت محیطی دائمی و متحرک. او به این سوال می اندیشد که آیا برجسته کردن خطرات یا مزایای خدمات سالانه بهترین راه برای به دست آوردن نگهداری پیام در سراسر.

برای برخی از مالکان و اپراتورها، سرویس و نگهداری سالانه، مثلاً دروازه‌های کشویی یا خودکار در ورودی یک مرکز تدارکات یا توزیع شلوغ، بی‌معنی است. این آرامش خاطر را فراهم می کند زیرا خطر خرابی سایت یا وقفه کسب و کار را برای وسایل نقلیه ورودی یا خروجی از سایت کاهش می دهد. برای دیگران، این یک هزینه اضافی غیر ضروری برای تجهیزاتی است که در ظاهر، قطعات کاری بسیار کمی دارند که ممکن است خراب شوند. و اگر خرابی وجود داشته باشد، شرکت هایی هستند که برای رفع مشکل تماس می گیرند. برای هراس، دو رویکرد کلی برای این وجود دارد: هویج یا چوب.

استیک – دستورالعمل 2006/42/EC و قانون مسئولیت اشغالگران 1984

هر کسب و کاری که دروازه هایش، موانع یا چرخ گردان با استانداردهای فعلی مطابقت ندارند، در صورتی که حوادث یا حوادثی در محل رخ دهد که منجر به آسیب، جراحت یا بدتر شود، خود را کاملاً باز می گذارد.

ما نمی توانیم به اندازه کافی بر اهمیت رعایت استانداردها و مقررات فعلی تاکید کنیم – با دو مورد کلیدی مقررات تامین ماشین آلات (ایمنی) 2008 و قانون مسئولیت اشغالگران 1984.

مقررات تامین ماشین آلات (ایمنی) سال 2008 دستورالعمل 2006/42/EC را در بریتانیا اجرا کرد و این مقرراتی است که مشاغل باید از آن پیروی کنند. این چارچوب همه چیز در مورد ایمنی ماشین آلات است و الزاماتی را ارائه می دهد که محصولات باید با آنها مطابقت داشته باشند. پتانسیل ماشین‌آلات برای ایجاد موقعیت‌های خطرناک باید به حداقل برسد یا حتی بهتر از آن حذف شود.

و اگرچه بریتانیا اکنون اتحادیه اروپا را ترک کرده است، اما در سال آینده نشان UKCA (بررسی انطباق بریتانیا) جایگزین علامت CE به عنوان علامت محصول بریتانیا می شود که برای کالاهایی که در بازار بریتانیا عرضه می شوند استفاده می شود.

سپس قانون مسئولیت اشغالگران 1984 وجود دارد. قانون اصلی در سال 1957 لازم الاجرا شد و مالکان و اپراتورهای سایت را ملزم می کرد تا اطمینان حاصل کنند که بازدیدکنندگان در استفاده از محل برای اهدافی که توسط اشغالگر دعوت شده یا به آنها اجازه داده شده است به طور منطقی ایمن خواهند بود. آنجا. مهمتر از همه، این در سال 1984 به روز شد تا وظیفه مراقبت از متجاوزان را معرفی کند.

به بیان ساده، مالک سایت در صورت وارد شدن آسیب به هر بازدیدکننده یا مزاحم در سایت مسئول است – با اثبات وظیفه مشترک مراقبت که نشان می دهد تمام اقدامات احتیاطی انجام شده است، از جمله مسیرهای حسابرسی مسائلی مانند خدمات و سرویس تعمیر و نگهداری تجهیزات در محل

هویج – صرفه جویی طولانی مدت در هزینه

شما یک ماشین جدید نمی خرید و سال ها به آن سرویس نمی دهید، درست است؟ خودرویی که به طور منظم رانندگی می‌شود و سرویس‌دهی نمی‌شود، به احتمال زیاد به عملکرد ضعیف‌تری می‌پردازد و در نهایت ممکن است خراب شود.

در مورد موانع ترافیکی، دروازه‌های خودکار و سایر سیستم‌های محیطی یکسان است، و این نکته‌ای است که من همیشه هر زمان که با هر کسی که مسئولیت مدیریت کنترل ورودی و امنیت محیطی سایت را بر عهده دارد صحبت می‌کنم، به آن اشاره می‌کنم.

پس از آن، دو نکته کلیدی وجود دارد که باید به آن اشاره کرد. اولین مورد، اقتصاد کاذب عدم داشتن قرارداد سرویس و نگهداری است – ممکن است در کوتاه مدت باعث صرفه جویی در پول یک کسب و کار شود، اما اگر چیزی خراب شود، معمولاً صورتحساب ها بیشتر می شود. علاوه بر این، مشاغل برای فراخوانی به پشت صف می روند و طول عمر محصول کاهش می یابد.

دومین مورد، اختلال در کسب و کار است – برخی از اپراتورها به سادگی نمی توانند هیچ گونه خرابی ناشی از خرابی دروازه های خودکار یا موانع ترافیکی را تحمل کنند. بارزترین مثال، مراکز توزیع مواد غذایی برای سوپرمارکت های بریتانیا است. تدارکات آنها عملیات بسیار پیچیده ای است و بر هر چیزی که مانند ساعت در حال اجرا است متکی است.

هراس برای آسان‌تر کردن کارها تا حد امکان، طیف وسیعی از راه‌حل‌های سرویس و نگهداری را ارائه می‌کند که با طیف کامل نیازهای سایت بریتانیا مطابقت دارد، با سه سطح خدمات اصلی: Essential، Premium و Premium VIP. و سپس Connect وجود دارد که یک تغییر صنعت بازی است. این یک پورتال مبتنی بر ابر است که با نظارت از راه دور دسترسی کاربر و هشدارها و اعلان‌های خودکار از طریق تلفن هوشمند، تبلت یا رایانه شخصی، بینش‌های بی‌درنگ درباره وضعیت سیستم کنترل ورودی ارائه می‌دهد.

جواب چیست: هویج یا چوب؟

معرفی علامت UKCA در سال آینده فرصت خوبی برای همکاری با صاحبان و اپراتورهای سایت و کمک به اطمینان از آمادگی آنها برای انتقال با حمایت از آنها در مورد الزامات آنها برای اطمینان از انطباق با استانداردهای جدید است. و با انجام این کار، آنها همچنین در سمت راست قوانینی مانند قانون مسئولیت متصرفین قرار خواهند گرفت.

با این حال، چیزی که برای من مهم است این است که هراس دروازه‌ها، موانع و چرخ‌گردان‌های باکیفیت تولید می‌کند که برای ماندگاری ساخته شده‌اند – و صاحبان و اپراتورهای سایت می‌توانند ارزش واقعی پول را در طول عمر محصولات به دست آورند، البته تا زمانی که از آنها مراقبت کنند. به درستی!
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/physical-security/maintenance-message-carrot-or-stick/