پیش بینی ریسک میانسالی سیبیل | امنیت حرفه ای


پیام بنیانگذار یک مشاور اطلاعاتی بسیار تلخ بود، اجازه دهید با یک خبر خوب او برای مشاغل شروع کنیم.

این در پایان گفتگوی خوشامدگویی جاستین کرامپ با پایگاه واکسهال، لندن شرکتش بود. سیبیل. این مناسبت، پیش‌بینی جهانی اواسط سال بود، یک سند 74 صفحه‌ای که به مشتریانشان می‌رسد.

جاستین، در تصویر، خلاصه ای را به حضار ارائه داد. روندهای نگران کننده ای که او مطرح کرد مدتی است که وجود داشته است. خبر خوب؛ اگر شرکت ها کارها را به خوبی انجام دهند، زنده می مانند، حتی رشد می کنند. در حالی که شرکت های بد از بین خواهند رفت. این سند تهاجم روسیه به اوکراین را «نقطه عطف» نامید و جاستین نیز به همین ترتیب صحبت کرد. او استدلال کرد که جنگ روسیه و اوکراین هنوز به «جنگ هیبریدی» تبدیل نشده است. که با دیدگاه ماه گذشته مایکروسافت متفاوت است، مبنی بر اینکه روسیه و اوکراین در واقع اولین جنگ ترکیبی، سایبری و فیزیکی است. در سایبر، این سند هشدار می دهد که باج افزار همچنان یک تهدید باقی خواهد ماند. فصل‌ها جهان را بر اساس مناطق مورد بحث قرار می‌دهند.

مزیت رقابتی

اما همانطور که مشتریان برای بینش در سند پرداخت می کنند، بیایید با آنچه در شب رایگان بود بمانیم. صحبت های جاستین علاوه بر این، او راهی با کلمات دارد. ما بهترین زمان ها را داشته ایم. اکنون تجارت چالش برانگیزتر است. خطرات دیگر تئوری نیستند. (رئیس جمهور روسیه) پوتین و بیماری همه گیر بر زندگی مردم تأثیر گذاشته است. جاستین گفت: اگر بتوانید از طریق این موارد مسیر خود را طی کنید، “مزیت رقابتی خواهید داشت.” وقتی آسان است، همه می توانند مسابقه را برنده شوند. وقتی سخت است، توانایی شما برای برنده شدن در مسابقه مهم است.’

به عبارت دیگر، جاستین مشاوره (و دیگرانی که خدمات پیش بینی ارائه می دهند) که در مورد ژئوپلیتیک و ریسک مشاوره ارائه می دهند مفیدتر هستند. و آن شب فرصتی بود تا با تحلیلگران سیبیلین ترکیب شده و مغز آنها را با نوشیدنی انتخاب کنیم. مانند شب پیش‌بینی 2022 آن‌ها در دسامبر، این رویداد اواسط سال پس از یک جلسه سه ماهه ASIS UK رخ داد و برخی از اعضای ASIS در سراسر شهر از یکی به دیگری رفتند.

بیشتر در نسخه چاپی آگوست 2022 مجله امنیت حرفه ای

در مورد شرکت

در میان مشتریان آن شرکت های دفاعی، ادارات دولتی و شرکت ها هستند. Sibylline نیز انجام می دهد پادکست ها. با پیوستن به لیست پستی شرکت، به گزارش‌های سالانه و میانسالی، پادکست‌های هفتگی و رویدادها دعوت می‌شوید. بازدید کنید https://www.sibylline.co.uk/.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/case-studies/sibylline-mid-year-risk-forecast/