پیش بینی های سال 2023 | امنیت حرفه ای


پیش‌بینی‌ها در هر صنعتی می‌تواند سخت باشد، زیرا ما دائماً تغییر می‌کنیم و مطابق با دنیا در حال تکامل هستیم. با این حال، با نگاهی به چالش‌ها و تغییرات سال 2022، می‌توانیم پیش‌بینی‌های قوی در مورد اینکه امنیت در 12 ماه آینده به کجا می‌رود، انجام دهیم. کریستین رادی، مدیر ارشد بازرگانی در گروه امنیتی CDX. او می‌گوید دیجیتالی‌سازی، هزینه‌های زندگی و تغییرات امنیتی فرودگاه تنها برخی از زمینه‌هایی هستند که قرار است بر این صنعت تأثیر بگذارند.

1. عدم اطمینان

کووید ممکن است مانند یک خاطره دور به نظر برسد، اما ابهاماتی که این دوره به ارمغان آورد هنوز در ذهن ما است و نشان می‌دهد که صنایع چگونه کسب و کار خود را تا سال 2023 انجام می‌دهند. فقدان عدم اطمینان در همه صنایع به این معنی است که کسب‌وکارها تمایلی به تعهد بلندمدت ندارند. برنامه‌ریزی می‌کند و ما شاهد درخواست‌های بیشتر و بیشتری برای قراردادهای امنیتی انعطاف‌پذیر، پاسخگو و مقیاس‌پذیر هستیم تا به شرکت‌ها امکان افزایش مقیاس و ایجاد تغییرات در صورت نیاز را بدهند.

2. ادامه دیجیتالی شدن امنیت

دیجیتالی شدن روزافزون امنیت قطعاً یک پیشرفت مثبت برای صنعت است که به پیشرفت‌های تکنولوژیکی که در این بخش دیده‌ایم پاسخ می‌دهد. اما، فقدان امنیت فیزیکی نیز می تواند طیف وسیعی از چالش ها را به همراه داشته باشد.

کارکنان امنیتی در محل می توانند به سرعت و کارآمد به نقض های امنیتی پاسخ دهند و به عنوان یک بازدارنده بصری برای سارقان احتمالی عمل کنند. یک رویکرد کاملا دیجیتالی می تواند به معنای پاسخ تاخیری به چنین تهدیدهایی باشد، به علاوه خطر اضافی هکرها و نفوذهای آنلاین باعث ایجاد فشارهای اضافی می شود. یک سیستم کاملا دیجیتال در مورد خدمات امنیتی راه موفقیت برای موفقیت نیست و حضور فیزیکی و آنلاین ترکیبی راه حل ایده آل است.

3. بحران هزینه زندگی

این حوزه ای است که قرار است در سال 2023 چالش های زیادی را برای صنعت امنیت به همراه داشته باشد. از افزایش درخواست‌های برون‌سپاری گرفته تا تعمیرات اساسی امنیتی خرده‌فروشی، کاهش بودجه‌ها و افزایش سرقت‌ها و نفوذها، بحران هزینه‌های زندگی موضوعی است که بر صنایع در سراسر جهان تأثیر می‌گذارد و ادامه خواهد داد. شرکت‌های امنیتی باید از تغییرات در تقاضاها آگاه باشند و یک هیئت مشاور معتبر برای مشتریان خود در مورد اینکه چگونه می‌توانند این تغییرات و چالش‌هایی را که ناگزیر به همراه خواهند داشت، هدایت کنند.

4. امنیت فرودگاه

با تغییراتی که اخیراً اعلام شده به سمت امنیت فرودگاه ها در سال 2024 حرکت می کند، در سال 2023 تمرکز صنعت هوانوردی تغییر زیادی خواهد کرد. فرودگاه ها قرار است به قانون 100 میلی لیتر مایعات در فرودگاه های بزرگ پایان دهند و جدیدترین فناوری های پیشرفته را در امنیت معرفی کنند. ایست های بازرسی برای اجازه دادن به این تغییر عظیم.

سال گذشته شاهد تعداد زیادی مسافر از طریق فرودگاه ها بودیم که باعث تقاضای بیشتر در سطوح امنیتی مورد نیاز در سراسر فرودگاه های بریتانیا شد. با توجه به اینکه این آخرین فهرست تغییرات بزرگ‌ترین از سال 2006 خواهد بود، فرودگاه‌ها باید به‌منظور اطمینان از یک فرآیند امنیتی بدون مشکل برای مسافران تعطیلات پیش از سال 2024، منابع شرکت‌های امنیتی مناسب را با تجربه، دانش و تعداد کارکنان پشتیبان خود آغاز کنند. .

5. امنیت رویدادها

سال 2022 شاهد بازگشت رویدادهای بزرگ به بریتانیا بود، به علاوه مجموعه ای از رویدادهای جدید که وارد صحنه جشنواره تابستانی شدند، و ما شاهد کاهش این شتاب در سال 2023 نیستیم.
موفقیت سال گذشته زمینه را برای رویدادهای بزرگتر، بهتر و بیشتر فراهم کرده است، که همگی به تیم های بسیار ماهر از کارکنان امنیتی نیاز دارند تا از اجرای ایمن این عملکردها، از مدیریت جمعیت گرفته تا نظارت بر سایت، و همه چیز بین آنها اطمینان حاصل کنند.

در تصویر: اعلامیه مربوط به دوران کووید که اکنون روی پیاده‌روی بیرون یک سوپرمارکت پوشیده شده است.

در مورد شرکت

CDX دفتر مرکزی خود را در Warrington دارد. بازدید کنید: https://cdxsec.com/.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/interviews/predictions-for-2023/