پیش نمایش Olympia Expo | امنیت حرفه ای


Project Interknow – 3D Printed Firearms یک رویداد درهای بسته است که توسط این سازمان ترتیب داده شده است آژانس ملی جرم و جنایت (NCA)، بخشی از نمایشگاه بین المللی امنیت در لندن المپیا در روزهای سه شنبه و چهارشنبه 27 و 28 سپتامبر.

پروژه Interknow پاسخ ملی بریتانیا به تهدید نوظهور سلاح های گرم تولید خصوصی و چاپ سه بعدی است. این کار مشترک پلیس ضد تروریسم بریتانیا (CTP)، وزارت کشور و NCA است که پاسخ ملی به تهدید استفاده مجرمانه از سلاح گرم را رهبری می کند.

این رویداد شامل سخنرانان مهمان از آژانس پلیس اتحادیه اروپا خواهد بود یوروپول، ATF ، پلیس هلند ، کینگز کالج لندن (KCL) و خدمات تحقیقات تسلیحاتی (ARES)، که تاریخچه سلاح های گرم پرینت سه بعدی از لیبراتور تا مدل های فعلی را پوشش می دهد. CTP و NCA همچنین تهدید را تشریح خواهند کرد، مطالعات موردی، فرصت‌های تحقیقاتی و الزامات اطلاعاتی را برای تقویت اجرای قانون و واکنش جمعی صنعت خصوصی شرح خواهند داد.

برای اطلاعاتی درباره پیشینه سلاح های سه بعدی، به این آدرس مراجعه کنید وب سایت یوروپل برای دستگیری اخیر یک مظنون در اسلواکی؛ که گفته می شود دستورالعمل ها و نمودارهایی را برای ساخت سلاح های سرد دست ساز، سلاح های گرم خودکار تولید داخل، مواد منفجره و مین ها، و دستورالعمل هایی برای حملات خرابکارانه منتشر کرده است.

Rachael Shattock، مدیر رویداد، نمایشگاه بین المللی امنیت، گفت: “در کمتر از سه هفته تا بازگشت به لندن المپیا، ما خوشحالیم که نگاهی گذرا به برخی از تظاهرات زنده هیجان انگیزی که در سالن نمایش برگزار می شود ارائه دهیم. در نمایشگاه بین المللی امنیت امسال فرصتی برای مشاهده تمام جدیدترین نوآوری ها به صورت زنده فرصتی غیرقابل از دست دادن برای مشاهده وسعت و کیفیت فناوری در نمایش است. ما به فرصت‌هایی که این رویداد به تأمین‌کنندگان و خریداران در بخش امنیتی ارائه می‌دهد افتخار می‌کنیم تا گرد هم آیند و نوآوری در ایمنی و امنیت را پیش ببرند.»

مثل همیشه در اکسپو چند روز کامل سخنرانان در مورد خطر، ضد ترور و انعطاف پذیری علاوه بر امنیت وجود دارد. سخنرانان عبارتند از Mike Croll. چندین نفر در مورد وظیفه حفاظتی پیشنهادی، از جمله مبارزان فیگن موری و نیک آلدورت، و پلیس. دارن استانتون در مورد “زبان بدن و تشخیص فریب”؛ گروهبان پیتر لوکاس، جامعه و تعامل تجاری، پلیس شهر لندن، در Project Servator. و فیلیپ گریندل، متخصص اطلاعات تهدیدات در مشاوره خنثی کردن تهدیدات بازیگر ثابت و تنها.

بری میلت، مدیر عملیات اطلاعاتی و جوی هیلز، رئیس اطلاعات Mitie، گروهی دعوت شده برای پایان روز اول هستند. و جان ردفرن، مدیر خدمات امنیتی گروه – تجهیزات در سوپرمارکت های زنجیره ای Sainsbury’s.

برای جزئیات بیشتر و ثبت نام برای ورود رایگان به نمایشگاه امسال به آدرس زیر مراجعه کنید: https://ise-2022.reg.buzz/pr-professional-security.

بازدید از: https://www.internationalsecurityexpo.com. تصویر اکسپوی سال گذشته توسط گروه نوزده.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/commercial-security/olympia-expo-preview/