چالش کنترل دسترسی چند برنامه – SMART Access & Identity 2023 – Evolving Management Solutions


چالش کنترل دسترسی چند برنامه

SMART Access & Identity 2023 کنترل دسترسی و مدیریت هویت

Banque Populaire Provençale et Corse (BPPC) یک بانک منطقه ای است که در بخش های Bouches-du-Rhône و Vaucluse فعالیت می کند. جنوب شرقی فرانسه و در کورس، بخشی از گروه Banque Populaire et Caisse d’Epargne. در حال حاضر 1000 پرسنل، بیش از 90 شعبه، 190000 مشتری، از جمله 77000 شرکت دارد.

ایزابل بیانکو، مدیر امنیت BPPC، می گوید: «ما برای ایمن سازی دفتر مرکزی، مدیریت جریان صدها کارمند و ادغام تمام برنامه های کاربردی خود در یک سیستم واحد، به یک سیستم کنترل دسترسی نیاز داشتیم.

BPPC می خواست یک سیستم کنترل دسترسی را پیاده سازی کند، نه تنها برای اطمینان از سطح امنیتی مطابق با تصویر برند خود، بلکه برای داشتن یک کارت چند کاربرد واحد و متمرکز کردن مدیریت امنیتی. برای توسعه این پروژه، بخش امنیت با همکاری نزدیک با Unicacces یکپارچه کار کرد که مشاوره و راه حلی را ارائه کرد که کاملاً با مشخصات BPPC مطابقت دارد.

علاوه بر یک کارت چندکاربردی، BPPC به دنبال کارتخوان های RFID برای دسترسی امن به ساختمان و پارکینگ آن بود. معیارهای اصلی انتخاب به شرح زیر بود:

• مقاوم و مقاوم در برابر خرابکاری (IK09 حداقل): مقاوم در برابر حمله فیزیکی برای کنترل دسترسی خارجی، به ویژه در خیابان دو پرادو، که یک خیابان شلوغ است.

• زیبایی شناسی و طراحی: خوانندگان باید به طور یکپارچه با محیط خود ترکیب شوند.

راه حل مشترک STid و Unicacces، با خوانندگان معمار، سیستم‌های UHF و کارت‌های فرکانس دوگانه، برای برآورده کردن همه این معیارهای درخواستی اتخاذ شده است.

کارت چند برنامه تک

BPPC می‌خواست یک سیستم کنترل دسترسی را پیاده‌سازی کند، با استفاده از یک راه‌حل امن برای اجرای کلیه خدمات تجاری که نیاز به شناسایی با یک دستگاه واحد دارند که نه تنها دسترسی فیزیکی را فراهم می‌کند، بلکه برای خرید از ماشین‌های فروش و ذخیره داده‌های شخصی و غیره نیز استفاده می‌شود.

دپارتمان امنیت BPPC یک سیستم کنترل دسترسی ایمن را بر اساس کارت های MIFARE با فرکانس دوگانه 13.56 مگاهرتز و UHF STid اجرا کرده است تا همه برنامه ها را روی یک دستگاه متمرکز کند. فن آوری های MIFARE امکان ادغام برنامه های کاربردی متعدد را فراهم می کند، در حالی که یک راه حل مدیریت حافظه انعطاف پذیر و پویا را ارائه می دهد. این کارت، همراه با چندین ده خواننده، روزانه برای دسترسی فیزیکی، پرداخت در کافه تریا، خرید از دستگاه های فروش خودکار، و دسترسی به منابع مشترک (مانند چاپگرها)، کابینت های امن و موارد دیگر استفاده می شود.

بیانکو می‌افزاید: «ما جریان‌های قابل توجهی از افراد، مانند کارکنان، بازدیدکنندگان و کارگران تعمیر و نگهداری را مدیریت می‌کنیم، بنابراین ایجاد منطقه‌بندی کاملاً ایمن بسیار مهم بود.

با در نظر گرفتن این موضوع، BPPC حدود 40 خواننده Architect قابل ارتقا را برای ایمن سازی و مدیریت جریان ها برای تمام مناطق حساس نصب کرده است: درهای خارجی، آسانسورها، درهای داخلی طبقه همکف، دروازه های دسترسی Kaba، اتاق های سرور و IT و غیره. این خوانندگان با امنیت بالا با سیستم‌های URC، خوانندگان UHF با کارایی بالا، برای ایمن و کنترل دسترسی به پارکینگ. اینها شناسایی مطمئن رانندگان وسیله نقلیه را در ورودی های متوالی تضمین می کنند، در حالی که فاصله خواندن راحت تری را فراهم می کنند.

دفتر مرکزی Pythéas یک ساختمان روشن، زیبا و مدرن است. به عنوان تنها بخش قابل مشاهده سیستم، برای STid بسیار مهم بود که خوانندگانی را ارائه دهد که به طور یکپارچه با محیط Pythéas ترکیب شوند و با رنگ‌های BPPC مطابقت داشته باشند. معماران دفتر مرکزی و بخش امنیتی بلافاصله با گزینه های طراحی و سفارشی سازی آن (رنگ LED، لوگوی چاپ شده، رنگ بدنه، تزئینات شیک و غیره) مورد توجه قرار گرفتند.

امنیت و تجربه کاربری

BPPC به کارکنان خود بالاترین سطوح امنیتی را بدون به خطر انداختن تجربه کاربری آنها هنگام دسترسی به مناطق مختلف امن ارائه می دهد. پیاده‌سازی یک سیستم کنترل دسترسی RFID به BPPC امکان می‌دهد تا یک سیستم چندکاربردی را راه‌اندازی کند و در عین حال کنترل دسترسی و مدیریت جریان را حفظ کند.

راه حل RFID گزینه های زیادی را برای مدیریت عملکردها و برنامه های روزمره ارائه می دهد. بیانکو می افزاید: «در حالی که مدیریت 500 کاربر خود را ساده و بهینه می کند، این فرصت را فراهم می کند تا امنیت خود را بر اساس نیازهای فعلی خود افزایش دهیم و برای نیازهای آینده خود آماده باشیم.»

BPPC همچنین از کارت خوان های Architect که اهداف خود را برای محکم بودن با طراحی شیک برآورده می کنند، خرسند است. بیانکو می‌گوید: «به‌عنوان وسایل نقلیه‌ای که تصویر برند ما را نشان می‌دهند، به‌طور یکپارچه با دفتر مرکزی Pythéas ترکیب می‌شوند و هوشمندانه مدرنیته و سبک ساده‌تر را با هم ترکیب می‌کنند.

برای اطلاعات بیشتر با Evolving Management Solutions تماس بگیرید، +27 11 274 6665، [email protected]، www.emssa.net

این مطالعه موردی توسط STid در منتشر شده است (لینک کوتاه: www.securitysa.com/*ems1).وام)


منبع: https://www.securitysa.com/18468R