چالش یورکشایر سه قله | امنیت حرفه ای


گروه پاسخ اول (FRG)، پیمانکار مدیریت امنیت و تأسیسات و عضوی از ACS Pacesetters، اخیراً در چالش Yorkshire Three Peaks Challenge برای جمع آوری بودجه برای یک موسسه خیریه به نام آموزش برای آفریقا شرکت کرد.

این شش نفر به رهبری مدیر FRG SHEQ، مایکل وورمالد، 24 مایل را در کمتر از 12 ساعت و نیم به پایان رساندند و 1500 متر صعود به قله های Pen-y-Ghent، Whernside (تصویر) و Ingleborough در پارک ملی Yorkshire Dales را طی کردند. در تصویر از چپ به راست زک احمد، لورا استیل، کارل رید، دنی والاس لوک ویتلی و مایکل وورمالد از FRG در بالای قله اول، ورنساید، هستند.

FRG در 18 ماه گذشته با حمایت مالی از تغذیه مدرسه در خانه کودکان Isiolo در کنیا از آموزش برای آفریقا حمایت کرده است. این مدرسه در سال 2013 با هدف کمک به یتیمان و کودکان آسیب پذیر جامعه محلی و مناطق اطراف آن راه اندازی شد.

فعالیت جمع آوری کمک های مالی چالش یورکشایر Three Peaks از یک بحث در جلسه کمیته تعامل کارمندان FRG بوجود آمد. FRG متعهد شده است تا مبلغ 5000 پوند برای حمایت از کارمندانی که وقت ارزشمند خود را برای جمع آوری کمک های مالی برای خیریه ها صرف می کنند، تامین کند.

پس از آن، مایکل وورمالد گفت: «بسیار سخت بود، بسیار سخت‌تر از آنچه پیش‌بینی می‌کردیم، اما به روش واقعی تیم FRG ما به هم چسبیدیم و به یکدیگر انگیزه دادیم و همه دوره را به‌عنوان تیم کامل کردیم. دانستن حمایت مالی ما به دسترسی کودکان در آفریقا به آموزش خوب کمک می کند ما را ادامه دهیم.”

ادگار چیباکا، یکی از بنیانگذاران و مدیر FRG، یک مهاجر آفریقایی، افزود: “خوشحالم که تیم این چالش را برای حمایت از چنین خیریه مهمی انجام داد. کشورهای جنوب صحرای آفریقا با 60 درصد از جمعیت بالای 15 سال قادر به خواندن و نوشتن نیستند، پایین‌ترین نرخ آموزش را در جهان دارد. بودجه حیاتی جمع آوری شده توسط تیم FRG به دانش آموزان کمک می کند آینده ای روشن تر داشته باشند.

کمک های مالی همچنان از طریق صفحه حمایت مالی انجام می شود: https://www.justgiving.com/frg3peaks.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/guarding/yorkshire-three-peaks-challenge/