چاپ فوریه | امنیت حرفه ای


در حال حاضر فرود بر روی میز، و از طریق صندوق پستی است نسخه چاپی فوریه 2023 مارک رو سردبیر مجله امنیت حرفه ای می نویسد.

را در نظر می گیریم تعهد قبل از کریسمس از نخست وزیر ریشی سوناک و وزیر کشور سوئلا براورمن که وظیفه محافظت به قانون تبدیل خواهد شد، اگرچه هنوز هیچ تاریخی وجود ندارد، یا جزئیات بیشتری در مورد انطباق وجود ندارد.

ویژگی اصلی ما در مورد لندن و تهدیدها و مخاطرات ویژه پایتخت است که به دلیل ماهیت قدرت سیاسی مرکزی و نهادهای فرهنگی خود اعتراض و تظاهرات را به سمت خود می کشاند. جنبش تغییر اقلیم شورش انقراض سال جدید را با گفتن «ما ترک کردیماگرچه همچنان جلسات و رویدادهای آموزشی برگزار می‌کند و تا گردهمایی در مجلس نمایندگان در 21 آوریل ادامه دارد.

با صحبت از مراکز قدرت، ما تحقیقات رسمی در ایالات متحده در مورد هجوم هزاران نفر از حامیان رئیس جمهور وقت دونالد ترامپ به ساختمان کنگره ایالات متحده در واشنگتن دی سی در 6 ژانویه 2021 را هضم می کنیم. هدف این تحقیق نشان دادن این بود که چگونه ترامپ و پیروانش یکی از پایه های دموکراسی را انکار کردند، اینکه بازنده در یک انتخابات بی سر و صدا پیش می رود و اجازه می دهد فرد برنده به طور مسالمت آمیز قدرت را به دست گیرد. در حالی که ترامپ بدون مدرک ادعا کرد که انتخابات نوامبر 2020 (اگرچه به طرز عجیبی نه انتخابات 2016 که هیلاری کلینتون را شکست داد) “دزدیده شده”. این تحقیق به یک آمریکای دردناک تقسیم شده اشاره دارد و هیچ درمانی برای آن نیست. نکته ای که برای خوانندگان مجله امنیت حرفه ای، هر نقشی که در انجام امنیت و حفاظت از دارایی ایفا می کنند این است: گزارش تحقیق دقیق قانونی از نظر ایمن سازی ساختمان های دولتی چه چیزی را ارائه می دهد – با توجه به توطئه خنثی شده اخیر در آلمان برای براندازی دموکراتیک از اهمیت بیشتری برخوردار است. – رایشستاگ منتخب و خرابکاری ساختمان‌های رسمی در برازیلیا، پایتخت برزیل، توسط پیروان شکست‌خورده، ژایر بولسونارو.

مانند همیشه، هدف ما این است که خوانندگان خود را به خوانندگان خود بیاوریم – ما در حال کار در جزایر بریتانیا تصور می کنیم، اگرچه شما آزادید هر کجا که هستید بخوانید – گسترده ترین اخبار و دیدگاه های امنیت خصوصی، چه دنیای فیزیکی و چه سایبری، و هر بخش دیگری. بنابراین، ما صفحاتی در مورد سفرهای کاری ایمن، آزمایش نفوذ، بعد از هجوم مرگبار در آکادمی بریکستون در دسامبر، داریم. و کلمه ای از سابق انرژی EDF فرانک کانن، مدیر امنیتی Hinkley Point C، اکنون مشاور است. و بنیانگذار و رئیس موسسه سریع رشد مدیریت ریسک استراتژیک (ISRMدکتر دیوید روبنس.

به علاوه افراد معمولی، صفحه مجله MD روی کوپر از شایعات درباره و برای تولیدکنندگان و توزیع کنندگان. چهار صفحه «مصرف بودجه»؛ و نقد کتاب

اگر می‌خواهید برای اشتراک به نسخه چاپی مجله نگاهی بیندازید، نام و آدرس پستی خود را به آدرس [email protected] ایمیل کنید. می‌توانید آزادانه ماه‌های گذشته مجله چاپی را به‌عنوان یک نشریه آنلاین «صفحه تلنگر» بخوانید
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/announcement/february-print-edition/