چت تقلب | امنیت حرفه ای


دولت در طی سه سال آینده 30 میلیون پوند به پلیس شهر لندن (CoLP) برای پشتیبانی از ارتقاء سرویس Action Fraud ارائه می کند. این یکی از اظهارات در پاسخ دولت به گزارش پارلمانی پاییز گذشته – تقلب و سیستم عدالت: گزارش چهارم کمیته عدالت در جلسه 2022-2023 است.

گزارش اولیه کمیته عدالت تنها یکی از مواردی بود که به کاستی‌های گسترده در نحوه برخورد مقامات بریتانیا در گزارش‌ها، تحقیق و تعقیب تقلب‌ها اشاره می‌کرد – در واقع، اندیشکده بنیاد تونی بلر پیشنهاد کرد که بسیاری از این گزارش‌ها در حال دریافت هستند. راه های درمان واقعی

دولت در سال 2023 با ماندن در سرویس ملی اقدام کلاهبرداری، که به صورت آنلاین و تلفنی گزارش های کلاهبرداری های عمومی را دریافت می کند، قول داده است که یک ابزار گزارش دهی جدید، کاربرپسند و در دسترس راه اندازی خواهد شد و یک وب سایت ارائه می کند. بهبود تجربه قربانی و راه‌های ساده‌تر برای دسترسی به پشتیبانی و راهنمایی بیشتر. این امر بسیار بهبود خواهد یافت: سهولت گزارش دهی. کیفیت و اعتبار داده ها؛ به موقع بودن گزارش های مردمی؛ و اطلاعات لازم را به مجریان قانون برای تحقیق و برهم زدن کلاهبرداران بیشتر ارائه دهند.

به عنوان نشانه دیگری از اینکه چگونه Action Fraud عموم مردم را منتظر نمی گذارد، پاسخ با جزئیات بیشتر گفت که «ویژگی خودکار جدید پیامک به قربانیانی که در صف تماس هستند پیوند مستقیمی به وب سایت جدید به عنوان یک گزینه گزارش جایگزین ارسال می کند». علاوه بر یک ربات چت جدید. این بخشی از چیزی است که پاسخ دولت آن را “تجربه مدرن قربانی” نامید.

در مورد اولویت‌های پلیسی – کریس فیلپ، وزیر امور داخله کشور، هنگام گزارش به پارلمان در سال‌های 2023-2023 هیچ اشاره‌ای به تقلب نکرد. پیشنهاد بودجه پلیس – در پاسخ آمده بود که وزرای وزارت کشور در حال بررسی یک SPR تجدید نظر شده هستند [Strategic Policing Requirement] “و ما امیدواریم که هر SPR جدید در مورد قابلیت های کلاهبرداری قوی تر باشد”.

در مورد بودجه، در پاسخ آمده است که به عنوان بخشی از “برنامه ارتقاء پلیس”، 725 پست به مقابله با جرایم سازمان یافته جدی (از جمله کلاهبرداری) اختصاص داده شده است. این پاسخ به درخواست کمیته برای دادگاه‌های جرایم اقتصادی پاسخ منفی داد، در حالی که «تاخیر در اجرای عدالت» را در سیستم عدالت کیفری به طور کلی و از جمله تقلب تأیید کرد.

دولت در مورد نیاز به یک واکنش یکپارچه و هماهنگ از سوی دولت، مجری قانون و بخش خصوصی برای محافظت بهتر از مردم و مشاغل در برابر تقلب، کاهش تأثیر کلاهبرداری بر قربانیان، و افزایش اخلال و تعقیب کلاهبرداران موافقت کرد. ‘. از این رو، کارگروه مشترک تقلب وزارت کشور. و وعده یک استراتژی جدید که به زودی منتشر می شود. یک منشور (داوطلبانه) فناوری و آنلاین با صنعت، در مورد تقلب در سال آینده وعده داده شده است.

در مورد افزایش آگاهی عمومی از جنایت، پاسخ گفت که یک “تیم مشارکت عمومی” جدید در مرکز ملی جرایم اقتصادی (NECC، بخشی از آژانس ملی جرم و جنایت) “برای هدایت کار در بخش های دولتی و خصوصی برای هماهنگ کردن ارتباطات ضد تقلب”.

و در مورد اشتراک‌گذاری داده‌ها برای مقابله بهتر با تقلب‌ها، پاسخ به لایحه حفاظت از داده‌ها و اطلاعات دیجیتال به رهبری وزارت فرهنگ (DCMS) اشاره کرد تا «به‌منظور جلوگیری از اقتصاد، اشتراک‌گذاری اطلاعات تحت GDPR را برای مشاغل آسان‌تر کند. جرم’؛ و لایحه جرایم اقتصادی و شفافیت شرکتی.

اظهار نظر

مایک هیلی، مدیر عامل انجمن تجاری مبارزه با تقلب Cifas، در تصویر، گفت: «به ویژه، من از این توصیه استقبال می کنم که دولت باید قوانین فعلی اشتراک گذاری داده ها را بررسی کند تا اطمینان حاصل شود که می تواند به سرعت برای مبارزه با تهدید فزاینده کلاهبرداری مورد استفاده قرار گیرد.

«اعلام اینکه وزارت کشور در حال حاضر در حال بررسی بازنگری الزامات پلیس راهبردی (SPR) برای گنجاندن تقلب است، یک گام مثبت رو به جلو است. این امر به ویژه مهم است زیرا کلاهبرداری بیش از 40 درصد از کل جرایم را تشکیل می دهد، اما تنها حدود 2 درصد از بودجه پلیس را دریافت می کند. اگر قرار است نیروها برای تخصیص منابع کافی برای شروع مؤثر محافظت از مردم در برابر عواقب جدی و مخرب تقلب، پاسخگو باشند، بسیار مهم است که این امر محقق شود.

ما اهمیت آموزش برای اطمینان از اینکه پلیس و سایر کارکنان خط مقدم قادر به مقابله موثرتر با تهدیدات در حال تغییر کلاهبرداری و جرایم مالی پیش رو هستند را درک می کنیم. سیفاس متعهد است با تبدیل کردن کارکنان خود به اولین خط دفاعی در برابر تقلب، به کسب و کارها کمک کند تا از خود بهتر محافظت کنند. ما این کار را با ترکیب اطلاعات مبتنی بر اطلاعات و ارائه مهارت ها و دانش برای مبارزه با چشم انداز کلاهبرداری در حال تغییر انجام می دهیم.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/commercial-security/fraud-chat/