چرا سوار شدن | امنیت حرفه ای


چگونه سوار شویم؟ چیزهای زیادی از این سؤال کوتاه سرچشمه می‌گیرد – چه چیزی در درون شماست که شما را تشویق می‌کند صبح (یا شب) خانه را ترک کنید و به سر کار بروید. و چگونه خود را در مقایسه با دیگران قرار می دهید تا حداقل از اخراج خودداری کنید و در صورت داشتن جاه طلبی، مشاغل بالاتر و با دستمزد بیشتری پیدا کنید؟ مارک رو می نویسد.

من به طور جداگانه با دو مدیر امنیتی مواجه شده ام که در حرفه خود به سمت برنامه ریزی اضطراری یا تداوم کسب و کار (BC) حرکت کرده اند یا به صورت تخصصی روی آورده اند. مانند بسیاری از موارد در زندگی، به دلایل فشار و کشش است. کشش، همانطور که یکی از آنها توضیح داد، به سمت برنامه ریزی قبل از میلاد است. به عنوان رئیس یک بخش امنیتی، ممکن است برنامه ریزی را نیز انجام دهید، چه از ابتدا در مشخصات شغلی شما باشد و چه پس از یک حادثه متوجه شوید که مسئولیت بر عهده شما گذاشته شده است. به عبارت دیگر، دو شغل نه یک کار، و شما همچنان فقط یک دستمزد دریافت می کنید.

پس چرا فقط یکی را انجام ندهید؟ فشار ممکن است تحت اللفظی باشد و برای کارهای حفاظتی بسته نیز اعمال می شود. با بالا رفتن سن، آیا همچنان می خواهید کارهای خط مقدم را انجام دهید – حتی اگر فقط یک شیفت را پر کنید که در غیر این صورت تکمیل نشده است، یا مراقب سایت باشید، یا به افسران امنیتی نشان دهید که قابل دسترسی هستید. آیا هنوز انرژی دارید که بخواهید ساعات غیراجتماعی، و امکان غلت زدن روی زمین با یک مزاحم، مست یا دزد را داشته باشید؟

چنین تغییر شغلی همچنین اجازه می دهد تا از کهنگی جلوگیری شود. این می تواند به معنای قرار گرفتن در معرض ایده های جدید یا به کارگیری ایده های قدیمی (ماتریس ریسک سه در سه یا پنج در پنج) به روش های جدید باشد. به دنبال صلاحیت های بیشتر، اگر اشتها را برای آن حفظ کنید؛ و پیوستن به انجمن های جدید و به طور کلی جهت گیری های جدید.

بیهوده است که انکار کنیم که پول در هر تصمیم شغلی، ماندن یا کوچ کردن. هیچ قانونی نمی گوید که شما نمی توانید برای پول مشابه یا حتی کمتر حرکت کنید (اگرچه اگر یک مشاور استخدام سعی دارد شما را متقاعد کند که چنین حرکتی را به سمت شغلی انجام دهید، با این استدلال که در رزومه خوب به نظر می رسد، یا شما را در جای خود قرار می دهد. ، در نظر بگیرید: آیا آنها می گویند زیرا آنچه واقعاً برای آنها مهم است این است که شما کار را به عهده بگیرید، بنابراین مشاور یک مبلغ چهار رقمی به عنوان پاداش دریافت می کند که روی پرداخت وام مسکن خود حساب می کند؟!).

ماندن خوب است. آنچه مهم است بازتاب است، حتی اگر فقط تأیید کند که شما احساس خوبی دارید. انگیزه دیگر ممکن است جستجوی اعتبار باشد، چه با اضافه کردن حروف اول بعد از نام خود، به عنوان عضوی از یک انجمن یا برخی از مدارک تحصیلی – که ممکن است در زمانی که به دنبال تغییر شغل هستید تفاوتی ایجاد کند یا نباشد – یا با تلاش برای برنده شدن یک جایزه در صنعت. . در یک انجمن یا برای مدرک تحصیلات تکمیلی یا تحصیلات تکمیلی، مانند بسیاری از زندگی، این درست است که بگوییم آنچه را که انجام می‌دهید به دست می‌آورید. ممکن است احساس تفریح ​​غیرامنیتی داشته باشید – فقط نمونه‌های اخیری که در مصاحبه‌ها نشان داده شده است را نقل کنیم. از افراد امنیتی در مجله امنیتی حرفه ای، داوطلبانه برای مربی یا داور فوتبال جوانان؛ یا فرماندار مدرسه تفریح ​​به معنای ویکتوریایی آن؛ شما برخی از اوقات فراغت عصر یا آخر هفته را انجام می دهید تا خود را بازآفرینی کنید، کار را با طراوت و با دیدی تازه از سر بگیرید.
منبع: https://professionalsecurity.co.uk/news/training/why-get-on/