چرچیل شرکت نظافتی را تصاحب کرد | امنیت حرفه ای


خدمات پشتیبانی چرچیل شرکت نظافتی Vanguard Cleaning را با مبلغی نامشخص خریداری کرده است. این شرکت ها می گویند که این بیش از 300 شغل را در دفتر مرکزی Vanguard در سنت مارتینز در Shropshire تضمین می کند.

این دو شرکت با هم یک شجره نامه 50 ساله دارند. خدمات پشتیبانی چرچیل، عضوی از ACS Pacesetters گروهی از پیمانکاران دارای بالاترین امتیاز مورد تایید SIA مستقر در Chorley، در سال 1996 با نام چرچیل سکیوریتی تاسیس شد و خدمات امنیتی را برای بخش های دولتی و خصوصی در طیف وسیعی از صنایع ارائه می کند. در حالی که ونگارد بیش از 20 سال است که خدمات نظافتی پزشکی و غیر پزشکی ارائه می دهد. جیمز کرامپتون، کارگردان پیشتاز، در این تجارت باقی خواهد ماند.

جان ملینگ، مدیر عامل چرچیل، گفت: «خرید Vanguard فصل جدیدی از رشد هیجان انگیز برای کسب و کار ما را نشان می دهد. پس از گذراندن مدتی برای جستجو و شناسایی کسب و کار مناسب برای دستیابی به آن، بلافاصله متوجه شدیم که وقتی Vanguard را کشف کردیم و بحث های اولیه خود را در مورد این معامله تجاری شروع کردیم، متوجه شدیم.

پیشتاز، مانند چرچیل، یک تجارت قوی و کارآفرین است که در یک بخش انعطاف‌پذیر، با تیمی عالی، شهرت و سطح بالایی از رضایت مشتری فعالیت می‌کند. از همان ابتدا واضح بود که جیمز دیدگاه ما در مورد رشد کسب و کار را به اشتراک گذاشته است و ما مشتاقانه منتظر آینده موفق هر دو سازمان هستیم.

و جیمز کرامپتون اضافه کرد: «من پس از احساس ناامیدی ناشی از برخورد با شرکت‌های نظافتی وحشتناک در نقش قبلی، Vanguard را راه‌اندازی کردم و مفتخرم که طی دو دهه گذشته آن را به کسب‌وکار امروزی ارتقا دادم. خدمات پشتیبانی چرچیل همان استانداردهای تجاری، ارزش‌ها و فرهنگ مردمی ما را دارد و من مطمئن هستم که پیشتاز زیر چتر چرچیل به پیشرفت خود ادامه خواهد داد. ما از همه کارکنان و مشتریان خود برای حمایت از تجارت تا به امروز تشکر می کنیم و مشتاقانه منتظر تقویت بیشتر این روابط در سال های آینده هستیم.

بازدید کنید www.churchillsupportservices.com.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/guarding/churchill-acquires-cleaning-company/