چشم انداز هولوگرام | امنیت حرفه ای


دکتر پل دان، رئیس انجمن بین‌المللی تولیدکنندگان هولوگرام، گفت: هولوگرام‌های تجاری علیرغم چالش‌های جهانی در سال 2023 رشد قوی خواهند داشت.IHMA).

او گفت که سیستم های احراز هویت و ردیابی و ردیابی، که دارای هولوگرام هستند، به حمایت از تلاش های بین المللی توسط دولت و سازمان های مجری قانون برای تقویت استراتژی های حفاظتی آشکار و پنهان در 12 ماه آینده ادامه خواهند داد.

دکتر دان می‌بیند که کارت‌ها، اسناد و واکسن‌های جعلی کووید نیز در ماه‌های آینده به‌عنوان یک تهدید امنیتی بزرگ باقی خواهند ماند، بنابراین دولت، مقامات مجری قانون و زنجیره‌های تامین جهانی باید به‌طور مداوم برنامه‌های ضد جعل و سرمایه‌گذاری در منابع امنیتی خود را بررسی کنند.

او گفت: «جعل یک تهدید بزرگ جهانی است و خواهد ماند که به طور مداوم دولت‌ها، برندها و عموم مردم را در معرض خطر قرار می‌دهد – و برای به حداقل رساندن تأثیر آن بر جامعه به طور مؤثر مبارزه می‌شود. علیرغم چالش های اقتصادی، اجتماعی و زنجیره تامین جهانی، ما انتظار داریم در سال 2023 شاهد جهانی شدن کشورهایی باشیم که برنامه های ضد جعل خود را با هولوگرام ها تقویت کرده و ارائه می دهند.

این هولوگرام‌ها حتی بیشتر با سایر فناوری‌ها ادغام می‌شوند تا برنامه‌های تعامل با برند بصری ایجاد کنند، در حالی که به طور همزمان، احراز هویت از طریق اسکن یک کد QR روی برچسب به عنوان یک روش تأیید محصول ثانویه عمل می‌کند. این یک پلت فرم ساده و یکپارچه برای برندها برای تعامل و تعامل با مشتریان خود فراهم می کند.

دکتر دان همچنین می‌بیند که هولوگرام روی برچسب‌گذاری به بخشی از عملکرد گسترده‌تر برای ردیابی یک محصول در طول عمر آن و چرخه پس از عمر آن در سال 2023 تبدیل می‌شود. این ترکیبی از احراز هویت و ردیابی به صاحبان برند، دید کامل و کنترل از منبع خام را می‌دهد. مواد تا بازیافت

او اضافه می‌کند که امسال شاهد رشد مداوم در کاربردهای چاپ با امنیت بالا خواهیم بود، زیرا به طور فزاینده‌ای، قابلیت‌های منشا هولوگرافی در داخل ارائه می‌شوند. این امر چرخه نوآوری را قطع می کند و چاپگرها را قادر می سازد تا فناوری های خود را برای کار جدید اسکناس مشخص کنند.

او همچنین می‌بیند که تولیدکنندگان اسناد شناسایی به‌طور مشابه از فناوری‌های نوری ترکیبی برای محافظت در برابر تقلب استفاده می‌کنند: «من انتظار دارم که روند استفاده از شخصی‌سازی رنگ و دستگاه‌های تصویر متغیر نوری برای محافظت از پرتره ثانویه روی مدارک شناسایی و سفر تا سال 2023 به عنوان تهدید شکل‌گیری پرتره ادامه یابد. رایج تر می شود.»

پایداری همچنین یکی از موضوعات کلیدی 12 ماه آینده خواهد بود و سازندگان در حال توسعه استراتژی هایی برای کاهش ردپای کربن به عنوان بخشی از استراتژی های مسئولیت شرکت خود هستند. دکتر دان گفت: “IHMA از طریق گروه کاری پایداری خود برای تشویق بهترین عملکرد با اشتراک گذاری اطلاعات و نمایش ابتکارات در سراسر شرکت، تلاش ها را رهبری خواهد کرد.”

12 ماه آینده همچنین سی امین سالگرد تأسیس IHMA است. بازدید کنید www.IHMA.org.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/commercial-security/hologram-outlook/