چهار روشی که کسب‌وکارها می‌توانند با وجود کاهش بار به دستاوردهای بیشتری برسند – شماره 2/3 2023

در عین حال، انتظارات برای فناوری اطلاعات و شبکه بی سیم همیشه بزرگتر و پیچیده تر می شود. رهبران فناوری اطلاعات تحت فشار هستند تا کارایی روزانه را به روشی ایمن و پایدار افزایش دهند، در حالی که نوآوری محصول و ایجاد فضایی برای فرصت‌های درآمدی جدید ایجاد می‌کنند. و همه اینها در حالی که کاهش بودجه و بحران فزاینده قدرت را طی می کند.

سرمایه گذاری خود را حفظ کنید

اما خبر خوب این است که راه‌هایی وجود دارد که می‌توانید بودجه فناوری اطلاعات خود را بدون به خطر انداختن اهداف تحول دیجیتال خود افزایش دهید. به عنوان مثال، یک راه حل شبکه ای با مدیریت ابری، می تواند به شما کمک کند تا هزینه های جاری را کاهش دهید و تنها در صورت نیاز و در صورت نیاز، هزینه ها را متحمل شوید.

در اینجا چهار راه وجود دارد که یک شبکه مدیریت شده توسط ابر به کسب و کارها امکان می دهد علیرغم کاهش بار، به دستاوردهای بیشتری دست یابند.

چهار روشی که کسب و کارها می توانند علیرغم کاهش بار به دستاوردهای بیشتری برسند

شماره 2/3 2023 زیرساخت فناوری اطلاعات

این به بخشی جدایی ناپذیر از روال روزانه معمول آفریقای جنوبی تبدیل شده است – برنامه EskomSePush را به طور مداوم برای آخرین برنامه کاهش بار بررسی می کند. ما به ندرت به زیرساخت‌های فناوری اطلاعات فکر می‌کنیم که برای دسترسی سریع به جدیدترین به‌روزرسانی و ادامه دادن به بقیه روزمان لازم است. و بنابراین، طنز ماجرا این است که در حالی که کسب‌وکارها به دنبال کاهش هزینه‌های فناوری اطلاعات برای مقابله با تأثیرات اقتصادی قطع برق هستند، کاهش بار دلیل دیگری است که چرا سازمان‌ها به سادگی نمی‌توانند تحول دیجیتال خود را به تأخیر بیاندازند و از کارایی مرتبط صرف نظر کنند. .

روند واضحی که با بدتر شدن قطع برق شاهد آن هستیم، کاهش هزینه‌های فناوری اطلاعات است، به‌ویژه زمانی که سازمان‌ها بودجه را برای تامین برق به شکل ژنراتور یا باتری‌های خورشیدی تغییر مسیر می‌دهند. در واقع، بیش از یک چهارم مدیران ارشد فناوری آفریقای جنوبی می گویند که بودجه فناوری اطلاعات آنها در سال 2022 یا ثابت مانده یا کاهش یافته است و 38 درصد دیگر می گویند که فقط برای تطبیق با تورم افزایش یافته است.

طی چند سال گذشته، کاهش بار به بزرگترین مانع رشد تولید ناخالص داخلی در کشور تبدیل شده است. و از آنجایی که پیامدهای کاهش بار همچنان سودآوری را تضعیف می کند، هزینه های تجاری به خطر شماره یک برای ثبات آنها تبدیل شده است.

در هزینه های انرژی صرفه جویی کنید

مندی دانکن.

توسط مندی دانکن، مدیر کشور آروبا، آفریقای جنوبی

IT را کارآمدتر کنید

تغییر به یک سرویس شبکه مدیریت شده با شریکی مانند آروبا می تواند تجربه شبکه ای را به شما بدهد که مطابق با بودجه شما کار می کند و قابلیت اطمینان، عملکرد یا امنیت را به خطر نمی اندازد.

چالش‌های اتصال هنوز برای بسیاری از کسب‌وکارها حل می‌شود و تیم فناوری اطلاعات اغلب شکایت‌های منظمی در مورد قطعی وای‌فای دریافت می‌کند. یک شبکه تحت مدیریت ابری با ابزارهایی تعبیه شده است تا وظایف واکنشی را از طرف تیم فناوری اطلاعات شما انجام دهد. این در نهایت باعث صرفه جویی قابل توجهی در تیم شبکه در زمان پاسخگویی به مشکلات می شود، سعی می کند بفهمد در کجا رخ می دهد و سپس قبل از پاسخ دادن، آنها را در میدان بازآفرینی کند. درعوض، سرویس مدیریت ابری به آنها بینش فوری در مورد علت این مشکل می دهد و آنها را قادر می سازد تا با تلاش بسیار کمتر شبکه را فعال و ایمن نگه دارند و به IT اجازه می دهد تا حد امکان بهره وری داشته باشد و زمان بیشتری را صرف فعالیت هایی کند که می تواند باعث ایجاد مشکل شود. تاثیر بیشتری بر کسب و کار داشته باشد و به طور بالقوه باعث درآمد بیشتر شود. ناگفته نماند میزان ناامیدی که این کار باعث صرفه جویی می شود.

اگرچه ممکن است برای کسب‌وکارها وسوسه‌انگیز باشد که هزینه‌های فناوری اطلاعات را در حین خروج از طوفان قطع برق به تعویق بیاندازند، کاهش بار به این زودی‌ها به جایی نمی‌رسد. یک استراتژی بلندمدت صحیح برای موفقیت باید راه‌هایی را در نظر بگیرد که فناوری می‌تواند به کسب و کار شما در کاهش هزینه‌های امروز کمک کند و در عین حال به سودآوری کسب‌وکار شما در فردا کمک کند. کاهش بار دلیلی برای اجتناب از سرمایه گذاری در فناوری نیست، بلکه دلیلی برای ارزیابی مجدد نحوه سرمایه گذاری در آن فناوری است.منبع: https://www.securitysa.com/19314R

سطح انعطاف پذیری که با یک شبکه مدیریت ابری همراه است به این معنی است که می توانید با تغییر نیازهای کسب و کار خود سازگار شوید. در نهایت، این به شما کمک می‌کند از جایگزینی تمام سخت‌افزار مدیریت خود اجتناب کنید و در نتیجه سرمایه‌گذاری اولیه خود را در آن زیرساخت از دست بدهید. با سرعتی که کسب و کار در حال پیشرفت است، این امر می تواند در دراز مدت صرفه جویی قابل توجهی در هزینه ها ایجاد کند.

اتخاذ یک پلتفرم مدیریت مبتنی بر ابر همچنین به کسب و کار شما امکان می‌دهد از زیرساخت‌های مبتنی بر سخت‌افزار که نیاز به سرمایه‌گذاری سنگین سرمایه‌گذاری دارد به یک مدل opex تغییر مکان دهد. این روشی برای اجرای فناوری اطلاعات شما است که بسیار مقرون به صرفه است، زیرا می توانید هزینه های خود را در طول زمان تقسیم کنید و در صورت نیاز و در صورت نیاز برای ظرفیت اضافی هزینه کنید. اساساً تجارت شما بلافاصله پس انداز پول را آغاز می کند. علاوه بر این، می‌توانید بودجه‌ای را که در ابتدا صرف می‌شد، در نظر بگیرید و آن را به سمت فعالیت‌های دیگری هدایت کنید که تأثیر بیشتری بر روی نتیجه خواهند داشت.

با سخت‌افزار مدیریتی کمتری که باید نگران آن باشید، انرژی و توان کمتری برای خنک کردن وسایل مصرف می‌کنید که به کاهش هزینه‌ها کمک می‌کند، به خصوص در مواقعی که مجبور هستید به راه‌حل‌های برق پشتیبان تکیه کنید. در عین حال، تیم فناوری اطلاعات در زمان و تلاش صرفه جویی می کند و ساعات کمتری را صرف نگهداری رک و ارتقای سیستم به طور منظم می کند.

هزینه ها را در طول زمان تقسیم کنید