چهره در حال تحول مدیریت ساختمان – شماره 2/3 2023 – Securex آفریقای جنوبی

• خدمات دیجیتال محل کار.

• بررسی های مجازی.

• برنامه های پرداخت به ازای هر نفر.

Infraspeak در وبلاگ خود برخی از روندها و چالش هایی را که در سال 2023 برای مدیران تسهیلات ایجاد خواهد کرد برجسته می کند.1. به طور خلاصه، Infraspeak بر موارد زیر تمرکز دارد:

• تولید مواد افزودنی.

• نگهداری پیشگیرانه.

• انعطاف پذیری، تنوع، و شمول.

• مدیریت هوشمند زنجیره تامین حیاتی خواهد بود.

• سنسورهای گسسته.

• ماشین های داده خودکار.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نمایشگاه در Facilities Management Expo 2023، به وب سایت مراجعه کنید www.fmexpo.co.za یا با [email protected] تماس بگیرید

مارک اندرسون

نمایشگاه مدیریت تسهیلات در کنار Securex آفریقای جنوبی، A-OSH EXPO و Firexpo برگزار خواهد شد. محل مشترک این چهار نمایشگاه استراتژیک است، زیرا در راه حل های ارائه شده توسط هر نمایشگاه از نظر مدیریت امکانات، مقدار زیادی متقاطع وجود دارد. به عنوان مثال، ادغام امنیت، تشخیص آتش سوزی و فناوری ایمنی و بهداشت شغلی در مدیریت ساختمان/تاسیسات رایج است. اندرسون می‌گوید: با داشتن همه این ارائه‌دهندگان زیر یک سقف، ما از تلاش برای یافتن راه‌حل‌های فردی در مدت زمان طولانی دوری می‌کنیم.


منبع: https://www.securitysa.com/19095R

در حالی که روبات‌ها رایج‌تر خواهند شد، Infraspeak حذف انسان‌ها از تصویر را پیش‌بینی نمی‌کند. با اشاره به هوش مصنوعی، این کتاب می‌گوید: «هوش مصنوعی مطمئناً می‌تواند برای اجرای سناریوهای مختلف و پیش‌بینی نتایج بر اساس داده‌ها استفاده شود، اما زندگی واقعی یک بازی شطرنج نیست. بهترین سناریو از دیدگاه اقتصادی لزوماً منصفانه‌ترین یا عاقلانه‌ترین سناریو از دیدگاه انسانی نیست.»

1وام)

• پایداری و کارایی ساختمان.

به طور خاص، سمینار مدیریت تسهیلات (تأمین شده توسط Broll) شامل موضوعات ارائه شده توسط متخصصان مشهور صنعت خواهد بود. این مجموعه با تئاتر سمینار سکوریکس، تئاتر سمینار رایگان سایوش با پشتیبانی سایوش و ساپما، و تئاتر کار در ارتفاع تکمیل می‌شود.

• ارتقاء مهارت، استخدام جدید است.

Infraspeak با توجه به کتاب الکترونیکی خود “Remote & Automated: بعدی برای مدیریت تسهیلات؟” معتقد است که مدیریت تسهیلات در چند دهه آینده “از راه دور” خواهد رفت. این کتاب می‌گوید که اگرچه تکنسین‌ها هنوز برای انجام چند کار باید در محل حضور داشته باشند و کسی باید تجهیزات را در محل قرار دهد، روزها بدون نیاز به دخالت انسان می‌گذرد. آنها معتقدند که این امر از طریق:

علاوه بر مشارکت با نهادهای معروف صنعت، مدیریت تسهیلات ارزش افزوده را هم برای غرفه داران و هم برای بازدیدکنندگان فراهم می کند، با چندین سالن سمینار با حضور رایگان که بر روندهای فعلی در صنایع ارائه شده توسط این چهار نمایشگاه تمرکز دارد.

چهره در حال تحول مدیریت ساختمان

شماره 2/3 2023 انتخاب سردبیرراه حل های یکپارچه، خدمات امنیتی و مدیریت ریسک

نمایشگاه مدیریت تسهیلات، برگزار شد 6 تا 8 ژوئن 2023 در مرکز کنوانسیون گالاگر در میدراند، بر روندهای در حال تغییر در بخش مدیریت تاسیسات/مدیریت ساختمان، با گنجاندن غرفه داران با طیف متنوعی از محصولات و خدمات تمرکز دارد.

مارک اندرسون، مدیر نمونه کار در نمایشگاه‌های تخصصی، می‌گوید: «تعامل در نسخه 2022 نمایشگاه سریع و پرانرژی بود، با بازدیدکنندگان از این فرصت برای جمع‌آوری اطلاعات حیاتی درباره راه‌حل‌هایی که به آنها در اجرای مؤثر روزانه عملیاتشان کمک می‌کند. بخش گروه مونتگومری).

• کار ترکیبی و استفاده از فضا.