چه اتفاقی برای خیابان های بزرگ می افتد: در شب


را بیانیه پاییز توسط صدراعظم خزانه، زمان های دشواری را برای امور مالی عمومی و به طور کلی اقتصاد در پیش رو ایجاد کرد. چه معنایی برای امنیت خصوصی می تواند داشته باشد؟ مارک رو در مجموعه ای از مقالات این موضوع را در نظر می گیرد و از خیابان های مرتفع شروع می کند. بستگی دارد در مورد چه زمانی از روز یا شب صحبت می کنید، یا شهرها و شهرهای خاصی و حتی قسمت هایی از همان مکان.

خیابان‌های مرتفع، چه مغازه‌ها در روز، چه میخانه‌ها و کلوپ‌ها و دیگر مکان‌های سرگرمی در شب، از قبل رقابت دنیای آنلاین و حجم زیادی از چیزهایی که به مصرف‌کنندگان ارائه می‌شد، حتی قبل از کووید-19 احساس می‌کردند. به نقل از یک سند راهنمای طولانی از شهردار لندن، تالار شهر صادق خان. این سند پیشنهاد می‌کند که یک اقتصاد 24 ساعته متنوع (از نظر فروشگاه‌ها) و مختلط می‌تواند انعطاف‌پذیرتر و پاسخگوتر به تغییر الگوهای رفتار باشد. اگر شخصی عصرها به تئاتر برود، ممکن است یک وعده غذایی هم بیرون بخورد.

استراتژی شهردار و کمک های مالی اخیر به سه بخش از لندن برای “مناطق سازمانی شبانهبلکه امنیت افرادی که بیرون می روند – که بعد از ساعت 6 بعد از ظهر تعریف می شود – را مسلم می داند. اولین منطقه Walthamstow در سال 2019 بود. نسخه چاپی مجله امنیتی حرفه ای در ماه مه منشور ایمنی زنان در شب را که در سند ذکر شده بود، نشان داد.

در حالی که ممکن است امنیت نادیده گرفته شود، بنابراین، سند تصدیق می کند که “ادراکات یک مکان در شب” مهم است – برای مثال، اگر بیرون هستید و افراد زیادی را می بینید، و متنوع هستند (در اینجا از نظر رنگ، سن و ناتوانی ) افراد، در مکان های عمومی با نور مناسب، که “به بهبود درک سرزندگی، ایمنی و امنیت کمک می کند”. به عبارت دیگر، مردم می توانند با پا و کیف خود رای دهند. اگر در جایی احساس ناامنی کنند، به جای دیگری خواهند رفت – و ممکن است مسافت های قابل توجهی را برای گذراندن اوقات خوش، فراتر از خریدهای روزمره خود، و شاید اقامت در هتل ها (به معنای فعالیت اقتصادی بیشتر) طی کنند.

مطمئناً خیابان‌های بزرگ می‌دانند که در حال رقابت با یکدیگر هستند – 18 مکان برای آن سه کمک هزینه شهرداری درخواست داده‌اند. این سند برای ارائه نمونه‌های بین‌المللی از کارهای مشابه مفید است تا شهرها را در شب مطلوب جلوه دهد – افتتاح پارک‌ها (و مؤسسات فرهنگی مانند موزه‌ها) در تابستان در اواخر شب در پاریس، از جمله گشت‌های امنیتی و پلیس اضافی. در غرب سیدنی، جشنواره خطوط پاراماتا، که منفعت مضاعف از جذب بازدیدکنندگان و تغییر «ادراکات منفی از خطوط راه‌ها» میزبان جشنواره داشت، «با جنایات چاقو و رفتارهای ضد اجتماعی مرتبط است». با توجه به این نکته، شهرهای دیگر ممکن است دارای بخش‌هایی باشند که بازدیدکنندگان جوان‌تری را به خود جذب می‌کنند، دقیقاً به این دلیل که آنها «تند» هستند و در عمل امکان خرید و فروش مواد مخدر در خیابان را می‌دهند، مانند شهر کمدن در شمال لندن.

این سند همچنین نقل قول تایید کننده است Brixton BID (منطقه بهبود کسب و کار) در جنوب لندن، به دلیل هزینه‌هایش برای کشیش‌های خیابانی، که مانند سایر مکان‌ها «حضور اطمینان‌بخش در خیابان‌ها» را فراهم می‌کند. و دو افسر پلیس با هزینه 70000 پوند در سال. هر جمعه در میان ساعت 7 بعدازظهر، یک جلسه توجیهی بین پلیس، درب و سایر کارکنان امنیتی به مدت 20 دقیقه در مورد جرم و جنایت و سایر مسائل، از جمله مجرمان شناخته شده، برگزار می شود. همانطور که مجله امنیت حرفه ای در تابستان 2016 حضور داشت و در نسخه چاپی این مجله در سپتامبر 2016 به نمایش درآمد.

در آن زمان، در بیشتر خیابان‌های بریتانیا، شب و روز، امنیت مختلط عمومی و خصوصی مردم و دارایی‌ها افزایش یافته است، بدون راهنمایی مرکزی یا حتی دانش زیادی از آنچه که یک خرده‌فروش ملی یا زنجیره میخانه‌ای می‌تواند در جایی انتظار داشته باشد. معنی؛ اگر پایتان بشکند یا قربانی یک سرقت مسلحانه شوید، 999 را شماره گیری کنید و می توانید منتظر آمبولانس یا ماشین پلیس باشید. اما امنیت مغازه ها و میخانه ها در پیترهد چگونه با پیتربورو مقایسه می شود؟

بستگی به این دارد که یک BID چقدر پویا یا خوب باشد یا حتی اصلاً وجود داشته باشد. کسی باید بپردازد، و BIDها دقیقاً به این دلیل به وجود آمدند که شراکت های قبلی کاهش جرایم تجاری به سختی می توانستند سرپا بمانند – کسب و کارها برای پیوستن به آنها پولی پرداخت نمی کردند، اما از همان سود ناشی از جرایم کمتر بهره مند شدند، همانطور که اعضای پرداخت کننده انجام دادند. از این رو هنگامی که برای یک BID رای داده شد، همه مشاغل در منطقه مالیات می پردازند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Night Time Enterprise Zones مراجعه کنید: https://www.london.gov.uk/programmes-strategies/arts-and-culture/24-hour-london/night-time-enterprise-zones.

ادامه یافت.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/commercial-security/what-next-for-high-streets-by-night/