چه کسی مسئول داده های ابری است؟ – شماره 2 2023 – Arcserve Southern Africa

• یک سوم برنامه های بازیابی فاجعه مستند ضعیف گزارش شده است.

بایرون هورن-بوتا.

برای اطلاعات بیشتر، با Arcserve Southern Africa، +27 11 417 8641، Byron Horn Botha، [email protected] تماس بگیرید،وام)

فلوریان مالکی، معاون اجرایی بازاریابی Arcserve، می‌افزاید: «هم‌اکنون زمان اقدام فرا رسیده است، به‌ویژه در بحبوحه پذیرش رو به رشد ترکیبی و چند ابری، همانطور که در تحقیقات سالانه ما ثابت شده است، و حدود 82 درصد از ITDM‌ها انتظار دارند سرمایه‌گذاری‌های ابری هیبریدی را افزایش دهند. 70 درصد انتظار افزایش سرمایه گذاری چند ابری را دارند.

Arcserve آفریقای جنوبی یافته های کلیدی مطالعه سالانه مستقل جهانی خود را فاش کرده است. آخرین مطالعه که سالانه انجام می شود نشان داد که 43 درصد از تصمیم گیرندگان فناوری اطلاعات (ITDM) به اشتباه معتقدند که ارائه دهندگان ابر مسئول محافظت و بازیابی داده ها در ابر عمومی هستند. این تصور نادرست از مسئولیت حفاظت از داده ها می تواند منجر به افزایش آسیب پذیری شود، به ویژه در میان روند رو به رشد سرمایه گذاری ابر.

• چهل و یک درصد گزارش کردند که برنامه های سازمانشان برای بازیابی بلایا به روز نشده است.

نظرسنجی جهانی سالانه Arcserve یک تصور غلط مداوم در مورد مسئولیت داده های ذخیره شده در ابرهای عمومی را آشکار می کند. در سال 2019، 46 درصد از ITDM ها معتقد بودند که این مسئولیت ارائه دهنده ابر است. این تصور نادرست در سال 2020 ادامه یافت و 44٪ همین باور را داشتند و اکنون در آخرین تحقیقات به 43٪ رسیده است. این تحقیق چندین عامل اضافی را نشان می دهد که تاخیر نگران کننده در حفاظت از داده ها را نشان می دهد، از جمله:


منبع: https://www.securitysa.com/18850R

چه کسی مسئول داده های ابری است؟

شماره 2 2023 اخبار، زیرساخت فناوری اطلاعات

• نزدیک به دو سوم ITDM های مورد بررسی معتقدند پشتیبان گیری ابری ایمن تر از پشتیبان گیری در محل است.

بایرون هورن-بوتا، رئیس واحد تجاری Arcserve آفریقای جنوبی می‌گوید: «سازمان‌های آفریقای جنوبی باید بدانند که مسئولیت حفاظت و بازیابی اطلاعات به عهده آنهاست، نه ارائه‌دهنده ابر.»