چگونه نظارت ویدئویی پیشگیرانه امنیت را بهبود می بخشد – Dahua Technology USA Inc

TiOC لبه پیشرو در نظارت ویدئویی فعال است زیرا راه‌های متعددی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد قبل از یک حادثه امنیتی رخ می دهد با استفاده از تجزیه و تحلیل ویدیویی هوشمند، مزاحمان بالقوه را شناسایی می کند و در صورت شناسایی فعالیت غیرمجاز در یک محیط امنیتی، از فعالیت مجرمانه بالقوه جلوگیری می کند.

TiOC با استفاده از روشنایی، صدای دو طرفه و آژیر، از سه اقدام متمایز برای متوقف کردن یک مزاحم در مسیر خود استفاده می کند. عملکرد هوش مصنوعی Smart Illumination تضمین می کند که صحنه بر اساس نیازهای امنیتی کاربر روشن می شود. تشخیص حرکت هوشمند (SMD)+ به دوربین اجازه می‌دهد بین فعالیت‌های انسان، حرکت وسیله نقلیه و سایر انواع حرکت تمایز قائل شود که برای کاهش هشدارهای کاذب مهم است.

سه حالت نورپردازی

TiOC را می توان طوری پیکربندی کرد که در صورت تشخیص حرکت در یک ناحیه تعریف شده توسط کاربر، عملکردهای خاصی را فعال کند. نورهای قرمز، آبی یا قرمز و آبی چشمک زن بلافاصله توجه را به خود جلب می کند. یک هشدار صوتی زنده – یا یک آژیر، یک پیام از قبل ضبط شده، یا یک فرمان از یک اپراتور امنیتی از طریق بلندگوی دوربین – یک پیام غیرقابل انکار به یک متجاوز ارسال می کند که آنها شناسایی شده اند. میکروفون دوگانه به اپراتور امنیتی اجازه می دهد تا به هر کسی که در صحنه است گوش دهد و وضعیت را بهتر ارزیابی کند.

سه حالت مختلف روشنایی به کاربران اجازه می‌دهد تا نوری را انتخاب کنند که به بهترین وجه مناسب سناریو است. در حالت نور سفید، روشن‌کننده‌های نور سفید هنگامی که صحنه تاریک می‌شود روشن می‌شوند تا جایی که دوربین دیگر نمی‌تواند ویدیوی با کیفیت بالا را بدون نور ارائه کند. آنها تمام شب روشن می مانند و زمانی که میزان نور محیط به اندازه کافی افزایش یابد خاموش می شوند. این عملکرد به دوربین اجازه می دهد تا ویدیوهای تمام رنگی را در تمام ساعات شبانه روز ضبط کند. اگر سناریوی برنامه بسیار تاریک و بدون نور زیاد محیط باشد یا اگر کاربر بخواهد نور سفید را به عنوان یک عامل بازدارنده در خود جای دهد، این حالت بهترین است.

جنیفر هاکنبرگ
مدیر بازاریابی محصول

نظارت ویدئویی فعال رویکردی فعال برای جلوگیری از حوادث امنیتی به جای گرفتن فیلم از آنها دارد. دوربین سه در یک جدید ما (TiOC) از تجزیه و تحلیل در لبه استفاده می کند تا سه راه مختلف برای جلوگیری از حوادث ناخواسته قبل از وقوع آنها ارائه دهد.

نظارت تصویری غیرفعال چیست؟

برای دیدن مدل‌های موجود، دانلود برگه‌های مشخصات و موارد دیگر، از صفحه TiOC ما دیدن کنید.


منبع: https://us.dahuasecurity.com/?p=62393

حالت روشنایی دوگانه هوشمند از یک الگوریتم هوش مصنوعی برای سوئیچینگ هوشمند بین روشن‌کننده‌های IR و نور سفید استفاده می‌کند. این منجر به آلودگی نوری کمتری می‌شود، زیرا حالت نور سفید تنها زمانی روشن می‌شود که فعال شود.

هشدارهای زنده

ابتدا اجازه دهید نگاهی گذرا به نظارت تصویری غیرفعال بیندازیم. سیستم‌های ویدئویی غیرفعال فیلم‌های نظارتی از حادثه را در حین وقوع ضبط می‌کنند، اما نمی‌توانند از وقوع یک حادثه جلوگیری کنند. به عبارت دیگر، دوربین به سادگی آنچه را که اتفاق می‌افتد ضبط می‌کند و تصاویری را ارائه می‌کند تا بعد از این واقعیت از آن برای اهداف پزشکی قانونی استفاده کند. در حالی که معمولاً نسبت به نظارت تصویری فعال ارزان‌تر است، سیستم‌های نظارت تصویری غیرفعال از آخرین فناوری برای ایمن نگه داشتن ملک شما تا حد امکان استفاده نمی‌کنند.

چگونه TiOC به طور فعال حوادث را متوقف می کند

در حالت IR (مادون قرمز)، روشن‌کننده‌های IR به جای روشن‌کننده‌های نور سفید روشن می‌شوند. IR راه حل خوبی برای زمانی است که نور کمتر قابل رویت مورد نظر باشد، زمانی که جزئیات رنگی به اندازه لازم نیست، یا زمانی که از قبل نور محیطی کافی در منطقه وجود دارد.