چگونه یک راه حل نظارت تصویری می تواند امنیت هوشمندتر را برای انواع برنامه ها تضمین کند – Dahua Technology USA Inc.

طیف گسترده ای از مکان ها و موارد استفاده وجود دارد که می توانند از آنها بهره مند شوند. به عنوان مثال جوامع مسکونی مانند مجتمع های آپارتمانی با فضاهای عمومی متعدد را در نظر بگیرید. بخش‌های مختلفی از یک جامعه وجود دارد که ممکن است به امنیت ویدیویی نیاز داشته باشد، از جمله اتاق‌های صندوق پست، مناطق استخر، خانه باشگاه، تناسب اندام و مراکز تجاری. برای اطمینان از ایمن بودن این مناطق – و به ویژه پس از ساعت ها – یک کاربر نظارت تصویری هوشمند داهوا به سادگی باید حفاظت محیطی را فعال کند و هنگام شروع یک رویداد مطلع می شود.

در اینجا درباره راه حل DSS VMS داهوا بیشتر بدانید. داهوا تمام سخت افزار و نرم افزار مورد نیاز برای ایجاد یک راه حل نظارت تصویری بر اساس نیازهای خاص شما را فراهم می کند.

دیمون چو
مدیر بازاریابی محصول راه حل ها

سیستم‌های داهوا هنگام وقوع رویدادها به‌طور خودکار هشدار ارسال می‌کنند، بنابراین نیازی به استخدام گشت‌های فیزیکی برای نظارت بر محل به طور منظم نیست. این یک مزیت بزرگ صرفه جویی در هزینه است و می تواند فضای یک فضای عمومی را نیز بهبود بخشد. راه‌حل‌های داهوا همچنین از مزایای صدای دو طرفه برخوردار هستند، بنابراین شخصی که سیستم را برای هشدارها – هر کجا که باشد – نظارت می‌کند، می‌تواند صحبت کند و فردی را که در دوربین می‌بیند بشنود تا ارزیابی کند و در صورت لزوم از فعالیت مشکوک جلوگیری کند. مهمتر از همه، تجزیه و تحلیل پیشرفته ما تضمین می کند که هشدارهای اشتباه به حداقل می رسد.


منبع: https://us.dahuasecurity.com/?p=62608

ساختمان‌های تجاری البته دارای مناطق متعددی از نگرانی هستند، از جمله مناطق لابی و پارکینگ‌هایی که نیاز به نظارت 24/7، همراه با نقاط ورودی و خروجی دارند.

راه حل نظارت تصویری چیست؟ به آن مانند یک سرویس هشدار امنیتی سنتی فکر کنید اما با ویدیوی زنده که مناطق حساس را 24/7 نظارت می کند.

راه حل های نظارت تصویری داهوا امنیت هوشمند هستند

در مقایسه با سرویس‌های سنتی نظارت ویدیویی که نیاز به نشستن فیزیکی و تماشای یک صفحه نمایش دارند – یا گاهی اوقات بسیاری از صفحه‌نمایش‌ها – می‌توان یک راه‌حل نظارت تصویری مدرن را تنظیم کرد تا هشدارهای خودکار از طریق برنامه تلفن همراه یا ایمیل ارسال شوند و به مدیران یا پرسنل امنیتی اطلاع داده شود. رویداد رخ می دهد