کارایی ساختمان: نامرئی قابل مشاهده می شود – شماره 6 2022

بهره وری ساختمان: نامرئی قابل مشاهده می شود

شماره 6 2022 راه حل های یکپارچه، مدیریت دارایی، EAS، RFID، تجاری (صنعت)

با نوآوری دیجیتال، نامرئی به طور ناگهانی قابل مشاهده می شود. فن‌آوری‌های دیجیتالی مانند اندازه‌گیری و نظارت، همراه با دستگاه‌های هوشمند و نرم‌افزارهای تحلیلی، بینشی در مورد نحوه عملکرد یک ساختمان را امکان‌پذیر می‌سازد. علاوه بر این، درک درستی از انرژی و بهره‌وری عملیاتی ساختمان ارائه می‌کند که به نوبه خود به ارائه‌دهنده خدمات امکان می‌دهد مناطقی را که می‌توان در آن‌ها انرژی صرفه‌جویی کرد و مناطق استفاده نشده را شناسایی کرد.

• تهویه مطبوع، گرمایش، تهویه، روشنایی.

انوپ هری پارساد.

از استراتژی دیجیتال خود حداکثر استفاده را ببرید

با تحلیل شروع می شود. در اینجا، ارائه‌دهندگان خدمات از بهترین راه‌حل‌های OT و IT برای باز کردن قفل عملکرد ساختمان استفاده می‌کنند تا بتوانید امکانات خود را از راه دور و فعالانه حفظ کنید. با بینش های عملیاتی کلیدی آن، می توانید مصرف انرژی، تعمیر و نگهداری برنامه ریزی نشده را کاهش دهید و عمر دارایی های خود را افزایش دهید تا در زمان و هزینه صرفه جویی کنید، که همگی به کارایی ساختمان شما کمک می کنند.

در یک ساختمان دیجیتالی، تمام چرخ‌دنده‌های حیاتی به طور مداوم شروع به کار می‌کنند تا اطلاعاتی در مورد داده‌های مورد نیاز برای به دست آوردن بینش عملیاتی ارائه کنند. اکنون که تمام داده ها را در اختیار دارید، مرحله بعدی چیست؟

بسیاری از تأسیسات تجاری و صنعتی در دورانی ساخته شدند که فناوری یک فکر بعدی بود. این تا حدی به دلیل فقدان گزینه‌های فناوری واقعاً عملی است که می‌تواند مدیریت ساختمان‌ها را ساده‌تر و مهم‌تر کارآمدتر کند.

یک سیستم مدیریت ساختمان (BMS) یک ساختمان متصل دیجیتال را ایجاد می کند که پشتیبانی 24/7 را برای موارد زیر ارائه می دهد:

• مدیریت انرژی و سیستم عامل ساختمان.

با گذشت 40 سال و این صنعت اکنون راه‌حل‌های پیشرفته‌ای را ارائه می‌کند که به جز راه‌اندازی یک ساختمان با خلبان خودکار، راه‌حل‌های کارآمد، بهینه‌سازی و پایداری را ارائه می‌دهند که تسهیلات را وارد عصر جدیدی از پیچیدگی می‌کند.

• دسترسی به وسایل کنترل و کنترل مانند شیرها، محرک ها، سنسورها و مترها.

توسط انوپ هریپارساد، مدیر بازاریابی پیشنهاد و کانال: انرژی دیجیتال در اشنایدر الکتریک.

علاوه بر این، یک سیستم BMS باز چندین سیستم را برای کنترل و مدیریت متمرکز و بی‌درنگ در ساختمان‌های سازمانی یک به چند ادغام می‌کند و می‌تواند به شما در درک و نظارت بر مصرف انرژی تأسیساتتان کمک کند. امروزه راه‌حل‌های پیچیده‌ای مانند EcoStruxure Building Advisor Schneider Electric وجود دارد که عملیات ساختمان را با نظارت مداوم بر سیستم‌ها و شناسایی خطاها برای رسیدگی فعالانه به مسائل و بهبود کارایی بهینه می‌کند. استفاده از الگوریتم‌های هوش مصنوعی و تجزیه و تحلیل بیشتر به شما امکان می‌دهد مصرف انرژی ساختمان را درک کنید و به شما کمک می‌کند از یک مدل عملکرد واکنشی به یک طرز فکر پیشگیرانه‌تر تبدیل شوید.منبع: https://www.securitysa.com/17715R

زمانی که یک سازمان بفهمد کجاست و به کجا می‌خواهد برود، باید راه‌حل‌هایی را برای دستیابی به اهدافش شناسایی کند و بخش اساسی این سفر استفاده از استراتژی دیجیتال است.

و به غیر از اینکه یک قلعه قرون وسطایی است، خبر خوب این است که بسیاری از ساختمان ها را می توان مدرن کرد تا از این عصر جدید و هیجان انگیز در بهره وری و بهینه سازی بهره مند شوند.

در اشنایدر الکتریک، روش ما هنگام نزدیک شدن به ساختمان ها (قدیمی یا جدید) اندازه گیری، تجزیه و تحلیل و سپس قرار دادن سیستم هایی برای کنترل است. در مورد ساختمان های قدیمی، اندازه گیری نحوه استفاده از انرژی آن بسیار مهم است. آیا این کار به شیوه ای کارآمد انجام می شود و فناوری چگونه می تواند کمک کند؟