کارت های امنیتی ساخته شده از بامبو با منبع پایدار – شماره 4 2023 – HID Global

کارت های امنیتی ساخته شده از بامبو با منبع پایدار

شماره 4 2023 اخبار، کنترل دسترسی و مدیریت هویت

HID اعتبارنامه Seos Bamboo خود را که از بامبو با منبع پایدار تهیه شده است، به جای PVC معرفی کرده است. این اعتبار بخشی از راه حل امنیتی Seos HID است و اولین مورد در طیف وسیعی از کارت های اکو امنیت دسترسی فیزیکی است.

معرفی کارت های دسترسی بسیار ایمن ساخته شده از بامبو – منبعی تجدیدپذیر که به سرعت رشد می کند و به آب و آفت کش های کمتری نسبت به مواد کارت سنتی نیاز دارد – نوآوری مداوم HID را بدون به خطر انداختن امنیت و تجربه مشتری نشان می دهد.

کارت‌های Seos Bamboo همچنین از سازمان‌هایی که به دنبال گواهی‌های ساختمان سبز هستند، از جمله رهبری پذیرفته‌شده بین‌المللی در طراحی انرژی و محیطی (LEED)، روش ارزیابی زیست‌محیطی تأسیسات تحقیقاتی ساختمان (BREEAM) و گواهینامه Zero Waste to Landfill پشتیبانی می‌کند.

گزارش های اخیر بازار، از جمله HID گزارش وضعیت امنیت و هویت، نشان می دهد که اکثریت سازمان ها آب و هوا و پایداری را به عنوان اولویت های سازمانی رتبه بندی می کنند. در نتیجه آنها تا حد امکان به سمت مواد تجدیدپذیر و سازگار با محیط زیست روی می آورند و علاوه بر کاهش مصرف انرژی و ضایعات، به سمت مواد تجدیدپذیر و سازگار با محیط زیست می روند.

بامبو توسط شورای نظارت بر جنگل (FSC) تایید شده است، این اطمینان را می دهد که این مواد از جنگل هایی با مدیریت مسئولانه تهیه می شود که مزایای زیست محیطی، اجتماعی و اقتصادی را ارائه می دهد.


منبع: https://www.securitysa.com/19718R

Martin Huddart، معاون ارشد و مدیر عامل کنترل دسترسی فیزیکی در HID، توضیح می‌دهد: «سفر ما برای ارائه گزینه‌های جایگزین برای کارت‌های پلاستیکی و نشان‌ها، 10 سال پیش با معرفی HID Mobile Access – اولین مورد در صنعت، آغاز شد. Seos Bamboo یک گزینه اضافی برای پایداری در اکوسیستم دسترسی فیزیکی ارائه می دهد، زیرا از زنجیره ارزش سازگارتر با محیط زیست در مناطقی که هنوز کارت دسترسی فیزیکی مورد نیاز است، پشتیبانی می کند.

برای اطلاعات بیشتر، با Vikki Vink، HID Global، +27 31 717 0700 تماس بگیرید، [email protected]، www.hidglobal.comوام)