کارت های بامبو | امنیت حرفه ای


تولید کننده محصول ID HID کارت های شناسایی Seos Bamboo را در این فروشگاه عرضه کرد IFSEC نمایشگاه هفته گذشته در لندن

آنها به جای PVC از بامبو با منبع پایدار ساخته شده اند. این اعتبار بخشی از محدوده امنیتی Seos HID است و اولین مورد در طیف وسیعی از کارت‌های اکو امنیت دسترسی فیزیکی است. بامبو توسط شورای نظارت بر جنگل (FSC) تأیید شده است، این اطمینان را می دهد که این مواد از جنگل هایی با مدیریت مسئولانه تهیه می شوند که مزایای زیست محیطی، اجتماعی و اقتصادی را ارائه می دهند.

این شرکت محصول می‌گوید که گزارش‌های اخیر بازار، از جمله گزارش وضعیت امنیت و هویت خود، نشان می‌دهد که اکثر کسب‌وکارها آب و هوا و پایداری را به عنوان اولویت‌های شرکتی رتبه‌بندی می‌کنند. در نتیجه آنها تا حد امکان به سمت مواد تجدیدپذیر و سازگار با محیط زیست روی می آورند و علاوه بر کاهش مصرف انرژی و ضایعات، به سمت مواد تجدیدپذیر و سازگار با محیط زیست می روند. به گفته این شرکت، معرفی کارت‌های دسترسی ساخته شده از بامبو – منبعی تجدیدپذیر که به سرعت رشد می‌کند و به آب و آفت‌کش‌های کمتری نسبت به مواد کارت سنتی نیاز دارد، نوآوری مداوم HID را بدون به خطر انداختن امنیت و تجربه مشتری نشان می‌دهد.

مارتین هادارت، معاون ارشد و مدیر عامل کنترل دسترسی فیزیکی در HID می‌گوید: «سفر ما برای ارائه گزینه‌های جایگزین برای کارت‌های پلاستیکی و نشان‌ها ده سال پیش با معرفی HID Mobile Access آغاز شد – اولین مورد در صنعت. Seos Bamboo یک گزینه اضافی برای پایداری در اکوسیستم دسترسی فیزیکی ارائه می دهد، زیرا از زنجیره ارزش سازگارتر با محیط زیست در مناطقی که هنوز کارت دسترسی فیزیکی مورد نیاز است، پشتیبانی می کند.

این شرکت اضافه می‌کند که کارت‌های بامبو همچنین از کسانی که به دنبال گواهی‌های ساختمان سبز هستند، از جمله رهبری پذیرفته‌شده بین‌المللی در طراحی انرژی و محیطی (LEED)، روش ارزیابی زیست‌محیطی تأسیسات تحقیقاتی ساختمان (BREEAM) و گواهی‌نامه Zero Waste to Landfill پشتیبانی می‌کند. بازدید کنید www.hidglobal.com.
منبع: https://professionalsecurity.co.uk/products/id-cards/bamboo-cards/