کارکرد OSPAهای محلی – شماره 3 2023

ورود رایگان است و نامزدها در بخش های زیر دعوت می شوند:

نوشته آدریان بوش

از دریافت دعوتنامه برای شرکت در جوایز عملکرد امنیتی برجسته امسال (OSPA) در بریتانیا بسیار هیجان زده شدم.

موضوع رفاقت زمانی بیشتر مورد تاکید قرار گرفت که برگزارکنندگان به یاد اعضایی افتادند که در طول سال در حین انجام وظیفه جان خود را از دست داده بودند، متأسفانه واقعیتی عادی که ما به عنوان متخصصان امنیتی باید با آن زندگی کنیم. در طول بقیه شب، دیدن شادی در چهره برندگان هنگام دریافت جوایزشان، دلگرم کننده بود. بدیهی بود که تقدیری که آنها دریافت کردند فقط یک ضربه زدن به پشت نبود، بلکه تأییدی بر کار سخت و فداکاری آنها برای صنعت بود.

یک خط مشی حمایت اخلاقی نیز وجود دارد و همه این سیاست ها در وب سایت آنها منتشر می شود. چیزی که آن را بسیار خاص می کند این است که واقعاً به رسمیت شناخته شده جهانی است، به طوری که OSPA در حال حاضر در 16 کشور اجرا می شود، و برای اولین بار، امسال نامیبیا نیز جشن گرفته می شود. همچنین قدردانی می‌کنم که دسته‌های مختلفی وجود دارند که برای بخش‌های مختلف بخش امنیتی جذاب هستند – افراد، تیم‌ها، سازمان‌ها و ابتکارات، شامل داخلی، قراردادی و همچنین عمومی و خصوصی.

در مورد دسته ها بیشتر بخوانید و وارد شوید https://za.theospas.com/enter/. گروهی متشکل از چهره های پیشرو صنعت برندگان را از میان فینالیست ها انتخاب می کنند. برندگان جوایز خود را با همکاری Securex، آفریقای جنوبی در روز چهارشنبه 7 ژوئن 2023 اهدا خواهند کرد.

6. تولید کننده تجهیزات امنیتی برجسته.

کارکرد OSPAهای محلی

شماره 3 2023 انتخاب سردبیر، اخبار، انجمن ها

2. مشاور امنیتی برجسته.

ثبت نام جوایز عملکرد امنیتی برجسته آفریقای جنوبی 2023 (OSPAs) در 18 آوریل بسته می شود، بنابراین در آماده سازی نامزدهای خود معطل نکنید.

3. نصب کننده / یکپارچه کننده امنیت برجسته.

4. محصول امنیتی جدید برجسته.

من از عظمت این رویداد و تلاشی که برگزارکنندگان انجام دادند تا نامزدها احساس کنند سوپراستار هستند شگفت زده شدم. سالن به زیبایی تزئین شده بود و فضای برقی همراه با هیجان و انتظار بود. به اطراف نگاه کردم و می‌توانستم افرادی را از بخش‌های مختلف صنعت ببینم که همه نامزدهای دیگر را جشن می‌گیرند و ارتباطات معناداری برقرار می‌کنند.

برای انجام چنین رویدادی نیاز به حمایت کل یک صنعت است. امسال دومین سالی خواهد بود که OSPA ها در آفریقای جنوبی برگزار می شوند و آنها به ما به عنوان یک صنعت برای پشت سر گذاشتن مردم و کمک به ایجاد تفاوت نیاز دارند. اول با نامزد کردن آن دسته از افراد بزرگ در سازمان های خود که فراتر از وظیفه هستند، و ثانیاً از طریق کمک به حمایت از رویداد تا آن را به چیزی قابل توجه تبدیل کنید.

نقش مهمی که متخصصان امنیتی ایفا می کنند بسیار نادیده گرفته شده است. اغلب ساعات طولانی تحت فشارهای شدید کار می کنند، آنها چیزهای زیادی را فدا می کنند تا دنیای ما را به مکانی امن و مطمئن برای زندگی، کار و استراحت تبدیل کنند. فداکاری

همانطور که مراسم را تماشا کردم، متوجه شدم که چقدر مهم است که از دستاوردهای متخصصان امنیتی تجلیل شود. مدام با خودم فکر می‌کردم، “کاش می‌توانستیم این را در آفریقای جنوبی تکرار کنیم.” کجای دنیا اینقدر کم دارید که برای این همه کار انجام می دهید؟ چه کسی بیشتر از آنها شایسته تقدیر، تشکر و انگیزه است؟

1. شرکت حفاظت از قرارداد برجسته (نگهبانی).

فرصت‌های حمایت مالی برای آن دسته از سازمان‌هایی که علاقه‌مند به پیوند دادن برند خود با برتری و بهترین تجربه هستند، در دسترس است، و فرصتی برای دسترسی به هزاران متخصص صنعت امنیت قبل، در طول و بعد از رویداد فراهم می‌کند. حامیان مالی نه تنها در آفریقای جنوبی، بلکه در سراسر جهان معرفی خواهند شد. بروشور حمایت مالی را در www.securitysa.com/*ospa1 مشاهده کنید.منبع: https://www.securitysa.com/18941R

جزئیات OSPA SA

5. راه حل مدیریت ریسک برجسته.

OSPAها یک طرح جوایز جهانی با تفاوت هستند. آنها مسائل اخلاقی و شفاف بودن را جدی می گیرند. سازمان دهندگان قضات را منصوب نمی کنند، بلکه آنها توسط انجمن های امنیتی پیشرو در کشور منصوب می شوند. داوران همچنین موافقت می کنند که به طور مستقل به یک خط مشی اخلاقی علامت بزنند و باید تضاد منافع را در هر برگه علامت اعلام کنند.

جزئیات نحوه حمایت از رویداد، از جمله فرصت‌های حمایت مالی، را می‌توانید در اجازه دهید از افراد برجسته‌مان در صنعت خود حمایت کنیم.