کارگردان مهارت | امنیت حرفه ای


Skills for Security جیمز گریبن را به عنوان مدیر بازرگانی خود منصوب کرده است. سازمان مهارت‌ها می‌گوید که تجربه جیمز از کار برای شرکت‌های پیشرو در این بخش به شرکت کمک می‌کند تا از طریق گسترش پایگاه مشتریان امنیتی و آتش‌نشانی خود در کارآموزی، آموزش تجاری و حمایت مالی و در عین حال گسترش به بازارهای مجاور، به رشد خود ادامه دهد.

دیوید اسکات، مدیر عامل Skills for Security، گفت: “ما هیجان زده ایم که از جیمز در Skills for Security به عنوان مدیر تجاری خود استقبال می کنیم. من در 18 ماه گذشته در نقش او در BSIA از نزدیک با جیمز کار کرده‌ام و می‌توانم ارزش و حرفه‌ای بودن او را برای SfS ببینم زیرا ما به دنبال تقویت عملکردهای بازاریابی و فروش خود هستیم.

جیمز CCO بوده است (مدیر ارشد بازرگانی) انجمن صنعت امنیت بریتانیا (BSIA) و SfS می‌گوید که به همکاری نزدیک با BSIA که 49.9 درصد از مهارت‌های امنیتی را در اختیار دارد، ادامه خواهد داد و در پروژه‌هایی به نفع هر دو صنعت و صنعت گسترده‌تر همکاری خواهد کرد. .

جیمز، در تصویر، در شمال غربی مستقر است و بلافاصله پست خود را بر عهده می گیرد.

درباره مهارت برای امنیت

این آموزش، خدمات تخصصی، اطلاعات، مشاوره و راهنمایی را به کارفرمایان، کارمندان و مربیان در بخش امنیت خصوصی ارائه می دهد. بازدید کنید https://skills4security.com/apprenticeships/.
منبع: https://professionalsecurity.co.uk/news/training/skills-director/