کاهش خطرات الکتریکی در ساختمان های تجاری و صنعتی – شماره 4 2023

کاهش خطرات الکتریکی در ساختمان های تجاری و صنعتی

شماره 4 2023 خدمات امنیتی و مدیریت ریسک

در حالی که الزامات برای قطع کننده های مدار به خوبی بیان شده است، معرفی دستگاه های سفر دیجیتال، قطع کننده های مدار امروزی را قادر می سازد تا عملکردهایی را انجام دهند که بر اساس سطوح حفاظت مشخص شده در استانداردهای مربوطه گسترش می یابد.

دوان ردی، مدیر محصول میدانی، بخش کنترل و حفاظت صنعتی و اجزای توزیع نیرو در Eaton آفریقای جنوبی، گفت: “به منظور محافظت کامل از مردم، دارایی ها و تداوم کسب و کار در برابر اثرات بی ثبات کننده اتصال کوتاه و اضافه بار، و همچنین کاهش شدت در مورد فلاش قوس الکتریکی، اطمینان از اینکه کلیدهای مدار از استانداردهای نظارتی مطابقت دارند و بهترین روش برای نصب و نگهداری آنها اعمال می شود، حیاتی است. با این حال، خطرات باقیمانده باقی می‌مانند و برای اطمینان از بالاترین حفاظت ممکن، متخصصان و مهندسان ممکن است نیاز داشته باشند که کلیدهای مدار دیجیتال پیشرفته با عملکردی فراتر از الزامات استاندارد را در نظر بگیرند.

در تابلو برق ولتاژ پایین، جریان اتصال کوتاه می تواند به چندین برابر جریان نامی دستگاه های محافظ برسد. چشمک های قوس الکتریکی در دمای بیش از 10000 درجه سانتیگراد می توانند ایجاد شوند که خطر آسیب به تجهیزات، خرابی و توقف را افزایش می دهد. فلاش های قوس نیز جان پرسنل را به خطر می اندازد، به ویژه هنگامی که کابینت برای تعمیر و نگهداری یا تعمیر باز می شود.

Eaton وایت پیپر جدیدی منتشر کرده است تا به متخصصان مسئول سیستم های الکتریکی در ساختمان های تجاری و صنعتی کمک کند تا محافظت در برابر خطاهایی را که می تواند کارگران را به خطر بیندازد، به اموال آسیب برساند و تداوم کسب و کار را مختل کند، به حداکثر برساند.

پس از مطالعه دقیق روندها و مقررات صنعت، کارشناسان ایتون به این نتیجه رسیدند که حتی رعایت استانداردهای بین‌المللی تعیین‌شده حاکم بر هر دو مشخصات کلیدهای مدار و استفاده از آنها ممکن است برای از بین بردن خطرات مرتبط، به ویژه خطراتی که خارج از کنترل فرد هستند، کافی نباشد. به عنوان مثال، با ادامه چالش‌های برق آفریقای جنوبی، به حداقل رساندن خطرات مرتبط با برق ناشی از نوسانات بالقوه برق برای حفظ بالاترین سطح ایمنی در برابر آتش در ساختمان‌های تجاری و صنعتی ضروری است.

جدیدترین قطع کننده های مدار، مانند محدوده NZM ولتاژ پایین دیجیتال Eaton، از طرق مختلف مقرون به صرفه هستند: آنها هزینه های تعمیر و نگهداری را کاهش می دهند، از خرابی ها جلوگیری می کنند و کارایی سیستم را افزایش می دهند، در حالی که هزینه دستگاه های اندازه گیری جداگانه را حذف می کنند.

جدیدترین نسل قطع کننده های مدار از سیستم های قطع کننده الکترونیکی استفاده می کند که با دقت بیشتری نسبت به واحدهای ترمیم مغناطیسی حرارتی عمل می کنند و با سوئیچینگ مطمئن جریان کار، اضافه بار و جریان اتصال کوتاه بالا، عملکرد عالی را ارائه می دهند. علاوه بر این، وضعیت فعلی قطع کننده مدار و داده های الکتریکی مدار را می توان برای ایجاد یک رویکرد کارآمدتر برای تعمیر و نگهداری پیش بینی و نظارت بر انرژی ارتباط داد.

کاغذ سفید در دسترس است www.eaton.com/content/dam/eaton/markets/buildings/خلاصه-اجرایی-کاغذ سفید-تجاری-nzm.pdfمنبع: https://www.securitysa.com/19588R

کاغذ سفید، حفاظت از افراد، دارایی ها و سودآوری در برابر خطاهای الکتریکی در ساختمان های تجاری و صنعتی، نقش حیاتی قطع کننده های مدار را در کاهش خطرات مرتبط با اضافه بار، اتصال کوتاه و حوادث احتمالی فلاش قوس مورد بررسی قرار می دهد.