کسب و کار آفریقای جنوبی برای سفر به ابر آماده می شود – شماره 8 2022

با ابر انعطاف پذیری و مقیاس پذیری بیشتری به همراه دارد. شرکت ها می توانند به راحتی منابع را در صورت نیاز، بدون نیاز به سرمایه گذاری روی سخت افزار و نرم افزار خود، اضافه یا حذف کنند. علاوه بر این، برای سرمایه‌گذاری‌های قدیمی که قبلاً انجام شده‌اند، کسب‌وکارها می‌توانند از آنها به عنوان سکوی پرشی برای اتخاذ یک استراتژی ترکیبی و چند ابری استفاده کنند. جاستین پارکر، متخصص فروش برای بارهای کاری مدرن در Redstor، می‌گوید: این به کسب‌وکارهای محلی این امکان را می‌دهد تا به سرعت به شرایط متغیر بازار واکنش نشان دهند و از فرصت‌های جدید استفاده کنند.

بنابراین برای کسب‌وکارها بسیار مهم است که اقدامات امنیتی و انطباق ارائه‌دهنده ابر خود را به‌طور کامل ارزیابی کنند و همچنین به طور منظم قراردادهای فروشنده خود را ارزیابی کنند. پارکر اضافه می‌کند که شرکت‌ها باید برنامه‌های مدیریت داده‌ها و بازیابی فاجعه‌ای جامع داشته باشند تا خطر نقض امنیت یا سایر خرابی‌های مربوط به داده‌ها را کاهش دهند.

Redstor به‌عنوان یک ارائه‌دهنده خدمات مدیریت شده، متعهد به ارائه یک رویکرد جامع برای پشتیبان‌گیری و بازیابی داده‌های مبتنی بر ابر است که هر نیاز تجاری را برآورده می‌کند. مشتریان ما را با سطح رضایت ما در بالاترین سطح همیشه توصیه می کنند. پارکر نتیجه می گیرد که Redstor از داده های مشتری صرف نظر از پلتفرم، چه در محل و چه در فضای ابری، از طریق یک برنامه واحد که مقیاس پذیری بی نهایت ارائه می کند، محافظت می کند.منبع: https://www.securitysa.com/18325R

یکی از راه های پیشی گرفتن از تهدیدات سایبری را می توان در فناوری Redstor یافت. به طور خودکار فایل های مشکوک را از داده های پشتیبان شناسایی، قرنطینه و حذف می کند. با انجام این کار، شرکت‌ها می‌توانند داده‌ها را از هر ارائه‌دهنده ابری بازیابی کنند، بدون اینکه نگران بدافزاری باشند که پشتیبان‌ها را آلوده می‌کند. این امر به ویژه در زمانی که کسب‌وکارها باید بتوانند از هر مکان و در هر زمان به پشتیبان‌گیری از داده‌های خود دسترسی داشته باشند، اهمیت دارد. کارمندان از راه دور هنوز باید کاملاً عملیاتی باشند و به یکپارچگی داده هایی که به آنها دسترسی دارند اعتماد کنند.

تقاضای فزاینده ای برای خدمات ابری در این کشور وجود دارد که ناشی از نیاز به استفاده از فناوری های پیشرفته مانند هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی است و در عین حال ابزارهای دستیابی به داده ها را بدون توجه به موقعیت مکانی کارگران ترکیبی فراهم می کند. شرکت ها می دانند که با انتقال داده ها و برنامه های کاربردی خود به فضای ابری، می توانند هزینه ها را کاهش دهند، کارایی را افزایش دهند و مزیت رقابتی به دست آورند.

اهمیت این مراکز داده ابری در آفریقای جنوبی قابل اغراق نیست. با توجه به اینکه شرکت‌ها اکنون به منابع چندملیتی میزبان محلی برای ذخیره، مدیریت و پردازش داده‌ها دسترسی دارند، می‌توانند مطمئن باشند که بسیاری از پیچیدگی‌های انطباق داده‌ها رعایت شده است. با این حال، نقض داده ها، قفل شدن فروشنده، و بازیابی فاجعه و تداوم کسب و کار هرگز نباید فراموش شوند.

در دسترس بودن خدمات وب آمازون (AWS)، مایکروسافت آژور، اوراکل، هوآوی، گوگل و مراکز داده ابری اوراکل در آفریقای جنوبی، ابزاری را برای شرکت‌ها فراهم می‌کند تا با سرعت بیشتری در یک محیط دیجیتال رشد و گسترش دهند. این به گفته Redstor، یک فروشنده نرم‌افزاری زاده شده در ابر و ارائه‌دهنده پلتفرم پشتیبان‌گیری ابری هوشمندتر برای ارائه‌دهندگان خدمات مدیریت‌شده (MSP) است.

کسب و کار آفریقای جنوبی برای سفر به ابر آماده می شود

شماره 8 2022 خدمات امنیتی و مدیریت ریسک