کسب و کار معمول برای آزمایش مواد مخدر و الکل – شماره 5 2022

توسط Rhys Evans، MD در ALCO-Safe.

ابزارهای تست داروی بزاق که از سواب بزاق و کارتریج استفاده می کنند باید به صورت سالیانه سرویس شوند و کیت های تست داروی یکبار مصرف که قبل از قرنطینه خریداری شده اند باید دور ریخته و جایگزین شوند، زیرا عمر مفید آنها حدود 12 ماه محدود است و احتمالا منقضی شده

واقعیت تاسف بار این است که وقتی مردم دوران سختی را تجربه می کنند، تمایل به روی آوردن به مواد به عنوان مکانیزم مقابله وجود دارد. صاحبان مشاغلی که فکر می کنند اگر کارکنان در محل کار مست باشند متوجه می شوند سخت در اشتباه هستند. برخی از افراد در پوشاندن رفتار خود بسیار خوب هستند و در مورد افرادی که مشروب الکلی می نوشند، تمرین زیادی برای انجام این کار داشته اند.

برای اطلاعات بیشتر با ALCO-Safe تماس بگیرید، +27 12 343 8114، [email protected]، www.alcosafe.co.zaمنبع: https://www.securitysa.com/17389R

ریس ایوانز.

اگر ظرفیت پارکینگ ها و ترافیک در ساعات شلوغی نشانه ای باشد، اکثریت نیروی کار آفریقای جنوبی به صورت تمام وقت به کار بازگشته اند. این کار طبق معمول است و شرکت ها باید توجه خود را به اولویت دادن به ایمنی شغلی معطوف کنند. اکنون که محدودیت‌های COVID-19 برداشته شده است، سیاست‌های مربوط به مواد مخدر و الکل در محل کار باید اجرا شود، اما سازمان‌ها ابتدا باید اطمینان حاصل کنند که تجهیزات آزمایش آنها سرویس شده و در وضعیت مناسبی قرار دارند.

غربالگری پیشگیرانه مبتنی بر سیاست

چرا آزمایش کارکنان ضروری است؟

بازدارنده نه تنبیهی

اطمینان از مناسب بودن تجهیزات برای هدف

آزمایش مواد مخدر و الکل ممکن است در طول قرنطینه نادیده گرفته شده باشد، در حالی که اکثر مردم از خانه کار می کردند، اما این دیگر نمی تواند صادق باشد. با داشتن محل کار کامل، کسب و کارها باید بودجه را برای روش های بهداشتی و ایمنی مانند آزمایش مواد مخدر و الکل در اولویت قرار دهند. بودجه ای که برای تجهیزات حفاظت فردی مرتبط با بیماری همه گیر (PPE) مانند دستکش و ماسک صورت که دیگر اجباری نیست، باید به تجهیزات تست الکل و مواد مخدر بازگردانده شود، به ویژه در صنایع پرخطر که حوادث محل کار می تواند منجر به حوادث شود. کشنده.

تغییر تمرکز از سلامت به ایمنی

نیروی کار هوشیار با پلیس کردن افراد و آزمایش آنها برای دستگیری آنها به دست نمی آید. این امر با آموزش کارگران در مورد خطرات مصرف الکل، به ویژه در زمینه محل کار، به دست می آید. آزمایش نباید به عنوان یک اقدام تنبیهی، بلکه به عنوان یک عامل بازدارنده مورد استفاده قرار گیرد. بدون هیچ گونه اقدامات بازدارنده، یا اگر آزمایش به عنوان یک اقدام واکنشی تنها پس از وقوع حوادث مورد استفاده قرار گیرد، این احتمال وجود دارد که مشکل تنها بدتر شود و پس از مدتی طولانی، فرهنگ سوء مصرف مواد مخدر یا الکل در شرکت ایجاد می شود که بسیار دشوار است. برای از بین بردن. در اینجا، پیشگیری واقعاً بهتر از درمان است و آزمایش منظم مبتنی بر بازدارندگی در محل کار مؤثرترین راه برای دستیابی به نیروی کار هوشیار است.

تجارت طبق معمول برای آزمایش مواد مخدر و الکل

شماره 5 2022 خدمات امنیتی و مدیریت ریسک

با توجه به شرایط سختی که مردم با آن روبرو هستند، با توجه به اینکه هزینه زندگی در حال حاضر از پشت بام سر به فلک کشیده است و هیچ آرامشی در چشم نیست، حتی احتمال بیشتری وجود دارد که مردم به الکل و سایر مواد روی آورند. مشکلات مالی عموماً مردم را از خرید مواد مخدر یا الکل باز نمی دارد، آنها صرفاً از پول در نظر گرفته شده برای چیزهای دیگر مانند غذا و اجاره استفاده می کنند.

شرکت ها موظف هستند که محیط کار ایمن را برای کارمندان خود فراهم کنند، که به اطمینان از اینکه افراد مست اجازه ورود به محل کار را ندارند، گسترش می یابد. در مواردی که اخیراً از ابزارهای تست الکل استفاده نشده است، برای اطمینان از نتایج دقیق و عملکرد قابل اعتماد، نیاز به سرویس و کالیبره مجدد دارند. ابزارهای تحلیلی باید هر شش ماه یکبار کالیبره شوند، در حالی که دستگاه های غربالگری (تست های سریعی که نتیجه قبولی یا عدم موفقیت را ایجاد می کنند) باید سالی یک بار سرویس شوند.

با در نظر گرفتن این موضوع، برای سازمان‌ها مهم است که یک خط‌مشی مناسب داشته باشند که به وضوح رویکرد خود را نسبت به الکل و مواد در محل کار شرح دهد. این خط مشی باید به اندازه کافی به کارکنان ابلاغ شود و ممکن است لازم باشد دوره های تکمیلی برگزار شود تا اطمینان حاصل شود که همه از خط مشی و عواقب نقض قوانین آگاه هستند. اکنون که همه به صورت تمام وقت سر کار برگشته‌اند، شرکت‌ها باید اطمینان حاصل کنند که آزمایش‌ها طبق خط‌مشی آنها به طور منظم انجام می‌شود.