کسب پادشاهی | امنیت حرفه ای


پیمانکار Kingdom Services Group خرید دیگری انجام داده است. این شرکت‌های مدیریت تسهیلات Red Support Services Ltd و Green Support Services Ltd.

آنها در خدمات رسانی به مراکز خرید و املاک تجاری تخصص دارند و خدمات ملی را در نظافت، امنیت و نگهداری ساختمان، علاوه بر بازسازی، بهداشت، دستشویی و سرایداری و کنترل آفات ارائه می دهند. کسب‌وکارهای خریداری شده که هر دو در لندن مستقر هستند، بخشی از عملیات Kingdom Security و Kingdom Cleaning خواهند شد. مدیریت ارشد قرمز و سبز که تاکنون تجارت خدمات پشتیبانی قرمز و سبز را هدایت کرده اند، در محل خود باقی خواهند ماند. Kingdom می‌گوید که تخصص قابل‌توجهی در وارد کردن شرکت‌های جدید به گروه دارد و متعهد است که انتقال آرام را برای مشتریان خدمات پشتیبانی قرمز و سبز، کارکنان جدیدی که به گروه می‌پیوندند و همچنین تیم‌های موجود خود تضمین کند.

Vickie Rann، مدیر عامل Red Support Services می‌گوید: «ما از به اشتراک گذاشتن این خبر خوشحالیم که خدمات پشتیبانی قرمز و سبز اخیراً توسط Kingdom Group خریداری شده است و به کسب‌وکارهای موفق Kingdom Cleaning و Kingdom Security می‌پیوندد.

“مدیران و تیم مدیریت ارشد موجود در تجارت باقی خواهند ماند و به خدمات رسانی به مشتریان خود برای اطمینان از اجرای روان خدمات ما ادامه خواهند داد.

پادشاهی یک گروه مهم است که به دلیل ارائه طیف گسترده ای از خدمات پشتیبانی در صنعت نظافت و امنیت شناخته شده است. ما معتقدیم که این به ما امکان می‌دهد تا با استفاده از منابع و شبکه شعب قابل توجه آنها – به ویژه در سراسر میدلندز و شمال – ارائه خدمات موجود خود را بیشتر تقویت کنیم که پشتیبانی بیشتری را در آن مناطق برای ما فراهم می‌کند.

از طرف همه ما در قرمز و سبز، مایلیم از همه مشتریان فوق‌العاده خود برای حمایت و کسب‌وکار ارزشمندشان در طول سال‌ها تشکر بزرگی داشته باشیم و مشتاقانه منتظر ادامه خدمت به شما در آینده هستیم. و از همه همکاران وفادارمان، ما نیز از وفاداری شما و کار باشکوهی که هر روز انجام می دهید، تشکر می کنیم.»

تری بارتونمدیر عامل Kingdom Services Group می‌گوید: «این ادغام استراتژیک تعهد ما را برای ارائه خدمات برتر به مشتریان ارزشمندمان تقویت می‌کند و نشان‌دهنده فصل هیجان‌انگیز دیگری در سفر جمعی ما است.

ما از استقبال بیش از 750 همکار جدید پادشاهی در گروه رو به رشد خود هیجان زده هستیم. در حال حاضر پروژه های هیجان انگیز زیادی در سال جاری در گروه تکمیل شده است و فقط ژوئن است، بنابراین کارکنان جدید در یک زمان هیجان انگیز به ما ملحق می شوند و فقط به رشد ما در طول سال کمک می کنند. ما از تیم خدمات پشتیبانی قرمز و سبز در پادشاهی استقبال می‌کنیم تا شرکت‌های در حال رشد و تثبیت شده Kingdom Security و Kingdom Cleaning را بیشتر گسترش دهیم.

در مورد شرکت

تعداد پادشاهی بیش از 7000 نفر و گردش مالی بیش از 250 میلیون پوند است. این یکی از اعضای گروه ACS Pacesetters از پیمانکارانی است که بالاترین امتیاز را تأیید کرده اند. بازدید کنید https://www.kingdom.co.uk. در تصویر، دفتر مرکزی نیوتن لو ویلوز.
منبع: https://professionalsecurity.co.uk/products/guarding/181526-2/