کشاورزان جوان و پیشگیری از جرم


حدود 20 دانشجوی جوان کشاورزی به عنوان بخشی از طرحی که در ژوئن راه اندازی شد، گواهینامه هایی را دریافت کرده اند که هدف آن کشاورزان جوان در کامبریا است. کشاورزان جوان پیشنهادهای عملی برای کمک به جلوگیری از قربانی شدن خود را دریافت می کنند.

دانشجویان مطالعات مزرعه از کالج کندال به بررسی محتوای آموزشی که توسط آکادمی پیشگیری از جرم پلیس، بخشی از شرکت پلیس تهیه شده بود، کمک کردند. PCPI، از ایده اصلی انجمن دیده بان محله کامبریا، با باشگاه کشاورزان جوان کامبریا و بیمه گر بخش کشاورزی NFU Mutual. به دانش آموزان گواهینامه توسط کلانتر عالی کامبریا در حراج ویگتون مارت ارائه شد.

ماژول آموزشی “کمک به جلوگیری از جنایت در مزرعه” اکنون به فدراسیون ملی باشگاه های کشاورزان جوان منتقل شده است تا قبل از پذیرش به عنوان یکی از ماژول های “Curve” که باشگاه های کشاورزان جوان در سراسر بریتانیا می توانند به آن دسترسی داشته باشند، آزمایش شود.

جو موری، رئیس سازمان دیده بان محله کامبیا گفت: “امیدواریم این دانش آموزان اولین نفری باشند که آموزش پیشگیری از جرم را نه تنها در کامبریا بلکه در سراسر کشور دریافت می کنند. این یک گام مثبت در جهت درست است و پتانسیل تاثیرگذاری زیادی در جلوگیری از سرقت ماشین آلات و تجهیزات با ارزش بالا از جامعه کشاورزان و پیامدهای مرتبط با آن دارد.

رابی توئر، رئیس شهرستان کامبریا YFC گفت: “Cumbria YFC از همان ابتدا مشتاق بود در این پروژه مشارکت کند زیرا جرایم روستایی یک تهدید بسیار واقعی و نگران کننده برای بسیاری از اعضای ما و خانواده های آنها است. طرح پیشگیری از جرم در مزرعه به کشاورزان جوان ما اعتماد به نفس و ابزارهایی را می دهد تا بتوانند با کشاورزان کار کنند و تفاوت واقعی در جوامع محلی خود ایجاد کنند.

باب هندرسون در NFU متقابل گفت: “کشاورزان جوان کامبریا کار بزرگی انجام می دهند و به کشاورزان دیگر کمک می کنند تا از ماشین آلات، مزرعه ها و دام های خود در برابر دزدان مصمم محافظت کنند. به‌عنوان بیمه‌گر بیشتر مزارع کامبریا، ما از اختلال، هزینه و اضطرابی که جرایم روستایی ایجاد می‌کند می‌دانیم و از حمایت از این طرح خرسندیم و امیدواریم که به زودی در مناطق دیگر نیز تکرار شود.»

بازرس ارشد لی اسکلتون از پاسبان کامبریا گفت: «این 20 کشاورز جوان اکنون به حمایت از جامعه بزرگ کشاورزی کامبریا که متأسفانه توسط مجرمان هدف قرار می‌گیرند، کمک خواهند کرد. گام های ساده ای وجود دارد که کشاورزان می توانند برای جلوگیری از هدف قرار دادن مجرمان انجام دهند، این ابتکار به مردم اقدامات عملی می دهد که می توانند برای محافظت از دارایی خود انجام دهند.

ما همچنان از مردم می‌خواهیم که هرگونه اطلاعات یا فعالیت مشکوک و افراد مشکوک را در داخل جامعه روستایی به ما گزارش دهند.»

و کمیسر پلیس و جنایت کامبریا پیتر مک کال گفت: “کامبریا یکی از روستایی ترین شهرستان های کشور است، بنابراین فوق العاده است که ما اکنون 20 کشاورز جوان داریم که در زمینه پیشگیری از جرم آموزش دیده اند، من از همه کسانی که برای حمایت از جوامع خود در این راه قدم برداشته اند بسیار سپاسگزارم. امیدوارم دیگران الهام بگیرند که به آنها بپیوندند، هر چه بیشتر ما که بتوانیم در محله خود به عنوان “چشم و گوش” عمل کنیم، ایمن تر خواهند بود.

کشاورزان و ساکنان روستایی مناطق خود را بهتر از هر کسی می شناسند و واقعاً تأثیر جرم و جنایت بر خانه ها و مشاغل خود را درک می کنند، بنابراین آنها در موقعیت مناسبی قرار دارند تا از خود و دیگران در برابر هدف قرار گرفتن توسط مجرمان محافظت کنند.

“من مشتاقانه منتظرم تا ببینم کشاورزان جوان به عنوان بخشی از کار پیشگیری از جرمشان چه دستاوردهایی کسب می کنند و از مردم می خواهم که همچنان هرگونه جنایت و هر چیز مشکوکی را در مناطق خود به 101 یا 999 در مواقع اضطراری گزارش کنند.”
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/training/young-farmers-certificates/